MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE devil's infection - Portrait - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE devil's infection - Portrait (/temat-trance-devil-s-infection-portrait)



devil's infection - Portrait - devil's infection - 11.04.2014

nie wiem czy to trance ale w tym gatunku starłem się bazować :D



RE: devil's infection- portrait - Dymek - 11.04.2014

Witam.
Do 2:10 myślałem , że to jakieś dobre trensiwo ale gdy usłyszałem break szybko zmieniłem zdanie... Nazwałbym to raczej chwilowym uspokojeniem drums-ów;) Motyw do breaku mógłbyś bardziej rozbudować i zmienić ten break dać w nim jakiś leadzik albo piano i bardziej uspokoić utwór wtedy jakimiś przyjemnymi padami to byłoby git trensiwo a tak to też za bardzo nie wiem co to za gatunek:P
Ogólnie produkcja na plus ale do poprawy jeżeli to ma być Trance:)
Pozdrawiam.


RE: devil's infection- portrait - Revo - 12.04.2014

W ciekawy sposób bawisz się dźwiękami ( efekty i dobór dźwięków). Lubie takie rzeczy :) Podoba mi się również klimat tego utworku. Moje pierwsze wrażenia po odsłuchaniu, jest pozytywne. Całość przypada mi do gustu. Chciałbym zobaczyć screen shota aranżacji :)


RE: devil's infection- portrait - ViVi - 12.04.2014

Trance 2.0, taka mieszanka z komercyjnymi gatunkami. Nie popieram zbytnio takiego czegoś, bo niszczy to prawdziwy Trance, ale według mnie masz duże szanse żeby to wydać. Ewentualnie dodaj więcej efektu pitch, będzie prościej. Może nawet Armin zagra, bo ostatnio promuje taką twórczość. ;)


RE: devil's infection- portrait - Stiopa - 12.04.2014

Zajebiście wiezie.
Niezłe te zabawy filtrami. Super. Snare na brejku masakra XD co nie zmienia faktu, że wałek zajebiście wkręca, niezła dynamika utworu sprawia, że głowa lata :)
Niestandardowa aranżacja utworu mi nie przeszkadza, szkoda, że nie ma downloadu :P zaciągnął bym do mojej kolekcji nietypowych super jebnięć :D
Pozdro


RE: devil's infection- portrait - meatBall - 13.04.2014

całkiem ciekawa mielonka :] nie jest to styl w jakim gustuje co prawda ale jest dobry flow i temu nie można zaprzeczyć. drop w 2:53 - zajebisty motyw :D nie nawiązując konkretnie do Twojej osoby ani Twojego wałczana, kolega Meddon pięknie to ujął mówiąc
o "upośledzeniu muzycznym" bez melodyjnego trance-u... zgadzam się w zupełności.
PS. Zgodziłbym się również, ze zdaniem: "W twoich żyłach płynie Electro..." :D

pozdro


RE: devil's infection- portrait - devil's infection - 14.04.2014

dzięki za komentarze przyznam że dają mi one kopa do dalszej pracy,
co do melodii... w początkowym zamyśle miał to być bardzo melodyczny trance
ale jakoś tak zniosło mnie na te drugą stronę :D
co do wydania to na pewno fajnie by było (tak mi się wydaje :D)
lecz myślę że na to jeszcze za wcześnie po za tym gdzie takie coś miałbym wysłać? :D


RE: devil's infection- portrait - ViVi - 15.04.2014

(14.04.2014, 19:06)devils infection napisał(a): co do wydania to na pewno fajnie by było (tak mi się wydaje :D)
lecz myślę że na to jeszcze za wcześnie po za tym gdzie takie coś miałbym wysłać? :D

Teraz jest tyle tych labeli, że na pewno coś znajdziesz. Polecam poprzeglądać najnowsze wydania na Beatporcie, szukać podobnych do twojego utworów, a następnie pisać do wytwórni, które je wydały.


RE: devil's infection- portrait - defol - 25.04.2014

Bardzo modne połączenie stylów. Wszystko piękne do 2 minuty ... resztę możesz wyrzucić :)
Przydał by się dłuższy początek dla DJi :) Ten moment 1:05 nadawałby się do zejścia w breaka. Potem gdy wchodzi więcej elementów ok 1;20 <-- to wykorzystał bym to na dropa.

Faktycznie jest sporo podobnym utworów, ale jakbyś pomęczył aranżację to możesz spokojnie wydawać. Myślę, że pojawiłbyś się w niejednym secie.


RE: devil's infection- portrait - El-Maniaque - 25.04.2014

NIezłe połączenie electro z trance prawie jak goa jeśliby to nieco przearanżować. Jeśli ja bym robił ten utwór dodałbym w środku nieco zakwaszonego basu z TB303 na przykład :)


RE: devil's infection- portrait - FL FAN - 10.05.2014

No ja tak jak Stiopa, również myślę, że filtrami się posłużyłeś dość efektownie. Świetny Trance z pierwiastkiem eksperymentalnego zacięcia. Druga część naprawdę wkręca i jest bardzo dynamiczna. Aranżacja skutkuje efektem energicznej akcji. Ciekawy pomysł i dobre wykonanie. Dlatego widziałbym to nagranie nawet w jakiejś grze akcji typu "Quake III Arena" lub w wyścigach, bo też by zdało egzamin jako tło.


RE: devil's infection- portrait - OProject - 10.05.2014

(25.04.2014, 20:04)El-Maniaque napisał(a): NIezłe połączenie electro z trance prawie jak goa jeśliby to nieco przearanżować. Jeśli ja bym robił ten utwór dodałbym w środku nieco zakwaszonego basu z TB303 na przykład :)

<hehe> trzystatrójkę to ja bym wszędzie upchał!!! Heart :D
Całkiem spoko kawałek, wszystko sie trzyma kupy, miks daje rade...
jednak ja nie przepadam za upychaniem wszędzie electro ;]