MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) (/temat-electronica-francesco-kationi-upon-the-floor-original-mix)



Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - FrancescoKationi - 12.04.2014

Wykonawca: Francesco Kationi
Tytuł: Upon The Floor
Czas: 3:04
Gatunek: Electronica Techno
Jakość: Mp3 320kbps

Siemanko pisałem już w dziale przedstaw się, że w swoim dorobku posiadam 3 traczki. Zastanawiałem się którym mam podzielić się z Wami najpierw... a jako, że jestem nowy tu na forum postanowiłem, iż zapoznam Was z moim świeżutkim jeszcze gorącym traczkiem hehe:) Nie liczę, iż będę noszony na rękach hah:) ale przynajmniej wierzę w to, że posłuchacie i się ze mną w ten sposób zapoznacie. PoZdro i miłego słuchania




RE: Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - Zirds - 12.04.2014

Bardzo ładny miks kawałka, wszystko leci czysto. Fajne połączenie tribalowych bębnów z perkusją, stopa dobrze pasuje do reszty, szkoda tylko, że motyw jest praktycznie ten sam i po krótkim czasie zaczyna męczyć i nudzić, zwłaszcza ten dźwięk typu "HIT", który jest powtarzany przez cały utwór.

Ciekawa kompozycja, ale prosi się jeszcze o dopracowanie samej aranżacji bo jak pisałem powyżej jest nudząco-denerwująca.


RE: Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - OProject - 12.04.2014

No nawet całkiem dobra techniawka xd
Ja tutaj jakoś błędów nie słyszę, ogólnie spoko produkcja ;)
Zawsze ciekawiło mnie jak się robi taki dzwięk jak z 17 sekundy :D


RE: Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - K0R1N - 12.04.2014

Dziwna aranżacja - nie rozumiem jej i tyle :D
Reszta props.


RE: Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - FrancescoKationi - 12.04.2014

dzięki ludziska za wspaniałe komentarze:)
ZetZet - zawsze mam niedosyt w swoich traczkach tak jak pisałem wcześniej szukam siebie... podróżuje i dlatego wiem i czuję to, że da się pewne elementy zmienić, dopracować czy nawet rozszeszyć

OldscoolProject - dzięki za komenta i uznanie

K0R1N - usłyszeć od Ciebie props to jak zagrać z Mauro przy jednym decku. Dzięki KOR1N za odzew, a przede wszystkim za tak pozytywny komentarz szacun stary


RE: Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - abyssMB - 12.04.2014

Dobra technika ciekawe brzmienie . Mi się podoba . Nawet te dzwięki w drugiej częsci jak pisk styropianu po tablicy lub odgłos szurania addidasów po parkiecie, który ogólnie jest nieprzyjemny a tu brzmi ciekawie.


RE: Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - Quantum Spark - 12.04.2014

No nie za bardzo to pod techno podchodzi.
Bardziej Deep albo Minimal House.
Fajny beat i to on robi praktycznie cały kawałek. Reszta jak dla mnie słaba.
Ten orkiestrowy? akord który często się powtarza mi akurat się nie podoba, brzmienie.
I za bardzo gra na jedno ucho, słuchałem na słuchawkach.
Drugi pachnie podstawowym Thorem chyba?
Ogólnie nie porwał mnie ten traczek, beat super ale reszta nie w moim guście.
Powodzenia kolego przy kolejnych produkcjach, mam nadzieję, że nie będziesz miał mi za złe tej odrobiny krytyki.

PS: Kurak pobawiłbym się chętnie nowym Reasonem, niestety mój kom nie pociągnie tego potwora ;)


RE: Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - Oszir - 12.04.2014

O i moje ucho usłyszało coś co odróżnia się od większości dostępnych tu kawałków.

Mógłby być bardziej urozmaicony ale to dobry kierunek, osobiście brakuje mi tu małego przerywnika tak żeby na chwile odpocząć od tego ciężkiego basu, jakieś delikatne syntezatory czy coś żeby po chwili znów ruszyć z kopyta ale już bez syntezatora.
Nad końcówką popracowałbym trochę od ok 2:40

Popracujesz nad głębia oraz przestrzenią w miksie i masterze to będzie naprawdę ciekawy track - dużo nie brakuje ;)


RE: Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - FrancescoKationi - 12.04.2014

Dzięki Panowie bardzo mi pomogliście swoimi odczuciami. Nie jestem mistrzem ale chce nim być hehe:) Pozdro

P.S Quantum nie martw się każda opinia jest mile widziana czy zła czy dobra to wszystko buduje jakieś pomysły pozdro


RE: Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - Madkay - 13.04.2014

Do drugiej minuty dobrze leci później zaczyna się "coś" czego mój mózg nie ogarnia ;-) Lecz i tak jest dobre.
Szkoda,że nie rozwinąłeś bardziej tego sonara ;D Brakuje jeszcze chwili przerwy ale to już kwestia gustu.
Ten taki metalowy dźwięk dałbym troszkę ciszej. Beat + perka miód.


RE: Francesco Kationi - Upon The Floor (original mix) - L.G. - 14.04.2014

Taki bardziej minimal? ;)
Bardzo fajne kongi ,czy jak to się tam zwie :)
Pzdr.