MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) (/temat-deep-not-your-daisy-mono-nuclear-dark-minimal-house)



Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) - Quantum Spark - 19.04.2014

Właśnie odpaliłem dziadka Reasone 4 :)
I skrobnąłem taki mały traczek.

Not Your Daisy - Mono Nuclear ( Dark Minimal House ):



RE: Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) - Faden - 21.04.2014

Po pierwsze od 0:28 to przejscie jest tragiczne, ale i reszta fraz nieciekawa. Przez caly utwor praktycznie nic sie niedzieje i takze aranzacja wymieka. Jest to zbyt suche i ogolem bieda, ze nawet niema co sie rozpisywac i tracic czas na to. Wiecej ma wspolnego z minimal techno, anizeli z housem.


RE: Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) - Quantum Spark - 22.04.2014

Aż z ciekawości postanowiłem rzucić okiem na twój soundcloud no i faktycznie przy twoim.
Play Me :)
mój skromny wałek mięknie :)
Od przesłuchania twojego tracka twoją opinię traktuję jako komplement. Dzięki.


RE: Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) - Faden - 22.04.2014

Niechodzi mi o to zeby cie urazic. Chodzi o to zebys posiedzial nad jednym utworem dluzej i pokombinowal.Jak narazie wyslales utwor w "golej" wersji bez ciekawych przejsc lub efektow. Jesli masz za malo "plug ins" to postaram sie udostepnic na tym forum dla wszystkich, a mam ich sporo. Ten utwor nie jest stracony tylko na teraz wyslales gola wersje. Ponadto na moim sc ponizej sa utwory z wieloma bledami np. "brak panoramy" "equalizacja" "kompresja" "aranzacja" za ktore zostalem zjechany na tym forum. Trzymam je dlatego bo one mi przypominaja kiedy zaczynalem. Utwor "Play me" nieuwazam jako moj najlepszy projekt. Mam kilka na ktorych najbardziej mi zalezy, a utwory z dolu beda powoli, stopniowo poprawiane. Musisz przylozyc sie bardziej, i posluchac "minimal techno" . Jesli czujesz sie w tym dobrze to trenuj to...


RE: Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) - Revnotes - 22.04.2014

Jakoś dziwnie to brzmi, odniosłem wrażenie jakbyś zdublował wszystko i wrzucił z niewielkim opóźnieniem około 5 ms, wiesz co mam na myśli? Nie podoba mi się sam zabieg. Klimat natomiast ciemny, mroczny, energetyczny i oldschoolowy, mogłoby być całkiem niezłe, ale w takiej postaci jakoś mnie nie wciąga. Stylistycznie można by to podciągnąć pod techno, ciekaw jestem jak brzmiałoby z wyższym BPM.


RE: Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) - Audionectic - 23.04.2014

jak wyżej.sucho i słaby miks.Zamysł cenny.Pachnie początkiem Detroit.Skup się teraz nad miksem i aranżacją.Jakieś automatyki na filtrach,kompresja perkusji itd.Informacji jest mnóstwo.




http://musicproducers.pl/temat-electro-house-audionectic-untilted


RE: Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) - NeoTag - 24.04.2014

(22.04.2014, 16:07)Faden napisał(a): Jesli masz za malo "plug ins" to postaram sie udostepnic na tym forum dla wszystkich, a mam ich sporo.

Pamiętaj, dobry producent zrobi dobrego tracka z ch*jowymi narzędziami, słaby producent g*wno zrobi ze sprzętem i softem wartym kilkanaście (lub nawet kilkadziesiąt) tysięcy.


RE: Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) - K0R1N - 24.04.2014

kaszana w pełnej okazałości :)

Nie wiem o co chodzi w aranżacji. Straszne nie jest, więc gdzie w tym "dark"?


RE: Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) - Faden - 25.04.2014

(24.04.2014, 19:49)NeoTag napisał(a):
(22.04.2014, 16:07)Faden napisał(a): Jesli masz za malo "plug ins" to postaram sie udostepnic na tym forum dla wszystkich, a mam ich sporo.

Pamiętaj, dobry producent zrobi dobrego tracka z ch*jowymi narzędziami, słaby producent g*wno zrobi ze sprzętem i softem wartym kilkanaście (lub nawet kilkadziesiąt) tysięcy.

Masz troche racje , ale z na chujowym DAW i pluginach tez zbyt wiele niewyciagniesz. Ja niekupuje ich masowo lecz dostaje wraz z samplami z mojego ulubionego pisemka "Computer music specials" Wydalem tylko na te, ktore uwazam za najpotrzebniejsze czyli Nexus 2, Komplete 9, Sonivox Vocoder. Zreszta niepotrzebuje wiecej, bo moj DAW ma ich wiele.


RE: Not Your Daisy - Mono Nuclear (Dark Minimal House) - OProject - 25.04.2014

Faktycznie kaszana... xd
Miks bardzo słabo, jakbyś go dał w 63kb/s
Jak zwykle mógłbyś wykręcić z tego coś lepszego, bo tkwi tam nie wykorzystany potencjał, bo klimat fajny... xd
Ale jak siedzisz nad kawałkiem te swoje 3h... to widać efekty :P
Pracuj więcej <lejca>