MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Audionectic - Untilted [Full] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Audionectic - Untilted [Full] (/temat-house-audionectic-untilted-full)



Audionectic - Untilted [Full] - Audionectic - 23.04.2014

Dzięki za odsłuch.Spędziłem jeszcze parę kreatywnych godzin nad tym numerem.Mam nadzieje ze podejdzie.Edycja na słuchawkach razem z masterem.Tak to brzmi.
Parę dni udostępniam gdyby ktoś chciał





RE: Audionectic - Untilted - Castiel - 23.04.2014

Świetny klimat jak dla mnie.
Miks brzmi dośc czysto
Melodie nie są może jakieś wybitne ale wpadają w ucho i nadają odpowiedniego klimatu :)


RE: Audionectic - Untilted - Loco - 23.04.2014

No utwór bardzo ładnie brzmi. Bardziej podchodzi dla mnie pod deep house jak electro, a raczej taki miks obu.
Miks bardzo dobry.
Bardzo podobają mi się te przeszkadzajki :)


RE: Audionectic - Untilted - Stiopa - 23.04.2014

Te stabsy typowe dla hałsu, uwielbiam. Świetny trak, mix jak najbardziej przyzwoity, oczywiście ściągnąłem :)
Super klimat, jest energia dynamika, super się słucha, niezłe voxy.
Ogólnie zajebisty kawałek.
Pozdrawiam
P.S. zostawię sobie jeśli można XD, chyba , że masz całość :) do pobrania ;)

P.P.S. Drugi raz już słucham XD albo trzeci, zresztą pętlę zrobiłem i pije se piwko, a co ... <slucham2><slucham2><slucham2>


RE: Audionectic - Untilted - Audionectic - 23.04.2014

Smacznego :) Pełną podkręcę jak skończe bo miejscami juz wyłapuje babole.


RE: Audionectic - Untilted - Stiopa - 23.04.2014

E tam nie patrz na to :P, że niektóre dźwięki za głośno pykają, całość przemawia tak, że na potknięcia się nie zwraca uwagi :P Poproszę całość jak skończysz, bo zajebisty kawał muzy.


RE: Audionectic - Untilted - Revnotes - 23.04.2014

Leciutki i przyjemny, moim zdaniem jest dobrze, nie widzę sensu szukania dziury w całym. Jednak nie do końca mi to leży chwilami.


RE: Audionectic - Untilted - OProject - 24.04.2014

Największy błąd tego kawałka to "Prewiev" xd
Jeżeli chodzi o miks to ja bym minimalnie uciął z hi-hatów (Closed HH) przy pow. ok. 10 kHz bo trochę ostro brzmią a kawałek raczej spokojny... i basik mógłbyś minimalnie pogłosić, ale to o na prawdę minimalne wartości bo miks jest bardzo dobry :P
Melodia momentami mi zalatuje goa trancem <hehe> xd
Ogólnie bardzo dobra produkcja podoba mi się, pomimo że motyw jest prosty i często się powtarza ale nie nudzi ucha...
przyjemny utwór :)
P.s ja bym ci radził zrobić drugi dłuższy miks: 'extended mix' bo takich utworów można słuchać w kółko xd


RE: Audionectic - Untilted - Wizzardius - 24.04.2014

Uuuu. Bardzo fajna mocna perka, bez lipy. Ten "elektryczny synth" mega fajny. Melodie mnie nie porywają. Lead który wchodzi powoli od 1:30 również mi się średnio podoba. Ale całość i tak dobra (przede wszystkim za perke, jest świetna ; oo) i fxy fajne. Numer dobry ;d


RE: Audionectic - Untilted - Faden - 24.04.2014

Chlopaki powiedzieli juz wszystko. Ja tylko dodam, ze dla mnie to z electro housem niema nic wspolnego, ale jest za to swietny utwor deephousowy.


RE: Audionectic - Untilted [Full] - Frashby - 24.04.2014

Brzmi jak taki deep house z mocniejszym kopem, podoba mi się to. Tylko zamiast tych melodyjek uzupełniających, dałbym inne, ale to kwestia gustu


RE: Audionectic - Untilted [Full] - Stiopa - 24.04.2014

Dzięki stary za free download, zasysam od razu.
Pozdro


RE: Audionectic - Untilted [Full] - Alex fat - 26.04.2014

No tamta wersja za ostra była jeśli chodzi o mix , teraz jest przyjemniej , cieplej , ale brakuje miecha, szczególnie chodzi o dol . Masz swój styl , ciekawa produkcyja ;) . PZ