MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER FL FAN - Untitled 04 (muzyka eksperymentalna) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER FL FAN - Untitled 04 (muzyka eksperymentalna) (/temat-other-fl-fan-untitled-04-muzyka-eksperymentalna)



FL FAN - Untitled 04 (muzyka eksperymentalna) - FL FAN - 5.05.2014

Eksperymentów ciąg dalszy, obecnie w opracowaniu mamy projekt z F.P.P i zapewne niedługo pełna wersja się ukaże, a tym czasem Zirds mnie namówił abym założył temat z najnowszym eksperymentem więc oto on, miłego odsłuchu życzę i dziękuję za poświęcony czas!

[Obrazek: 2270000sonuslab.jpg]




RE: [Sonus Laboratorium] FL FAN - Untitled 04 (muzyka eksperymentalna) - FrancescoKationi - 5.05.2014

Jakoś tym razem jako cały track eksperymentalny do mnie nie trafiło, za dużo po uszach bije, szczególnie na słuchawkach. Oczywiście są momenty, które są miażdżące elegancko i one jak najbardziej są dla mnie kluczowym elementem odbioru tego tracka na plus. Osobiście jestem otwarty na dalsze tego typu przekazy i na pewno będę ich oczekiwał. Wielkie Pozdro, aż dostałem ciągoty do zrobienia czegoś w tym kierunku:)


RE: [Sonus Laboratorium] FL FAN - Untitled 04 (muzyka eksperymentalna) - L.G. - 6.05.2014

Hmm.. Naprawdę nie złe, choć momentami bardzo kłuje w uszy, lecz pady wymiatają. :)
Pozdro.


RE: FL FAN - Untitled 04 (muzyka eksperymentalna) - FL FAN - 6.05.2014

To dobrze, że kłuje, to ekspresja bólu ;)

Nie no żartuję... oczywiście ;)

Na żywo trudno tak wszystko ogarnąć na szybko - dźwięki jakie się kręci - więc pojawiają się fałsze, czasem nawet celowo je stosuję dla uzyskania klimatu, czasem coś za głośno, za wysoko, za dużo basu.... ale to lubię właśnie w tym że jest ta wolność i jej konsekwencje, a co najważniejsze jest na żywo i naturalnie, bez poprawek. Utwór wychodzi dokładnie taki jaki był w zamyśle, bo natychmiast przechodzi w efekt końcowy z pewną dozą przypadkowości oczywiście, bo zawsze na ten pierwiastek w procesie twórczym też się zdaję.

Dziękuję za opinie !


RE: FL FAN - Untitled 04 (muzyka eksperymentalna) - MAB - 10.05.2014

Początek... Jak wycie w przestrzeni kosmicznej. Tak wiem niemożliwe bo próżnia.... A jednak.
Kłuje w uszy dziwnie to fakt. ALe co tam... brawo niezły klimat oddałeś tym kawałkiem. Bardzo mnie wciągnął.

Zastanawiam się czy zachowanie większej dynamiki utworu nie pomogło by mu bardziej. Tak na moje ucho większa zabawa z przypławami głośnych dźwięów i odpływami na spokojniejsze, cichsze momenty uatrakcyjniłaby kawałek.


RE: FL FAN - Untitled 04 (muzyka eksperymentalna) - FL FAN - 10.05.2014

(10.05.2014, 16:51)MAB napisał(a): Zastanawiam się czy zachowanie większej dynamiki utworu nie pomogło by mu bardziej. Tak na moje ucho większa zabawa z przypławami głośnych dźwięów i odpływami na spokojniejsze, cichsze momenty uatrakcyjniłaby kawałek.

Tak, z pewnością tutaj masz rację, jednak tak w biegu na żywo nie udało mi się tego przypilnować.
Ogólnie jestem zadowolony z efektu choć zawsze mogłoby być oczywiście lepiej. Dziękuje za odsłuchy, także pozostałych nagrań, oraz za pozostawione uwagi ;)