MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Nervous Panda - Job Talker - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Nervous Panda - Job Talker (/temat-nervous-panda-job-talker)



Nervous Panda - Job Talker - piral - 12.05.2014

Yeah, mój trzeci alias, który zaczynam od tej 2-trackowej EPki z jednym oryginałem i remiksem. Na wstępie powiem, że nie lubię tego tracka tak jak lubiłem wcześniej (dlatego też nic już w nim nie poprawię, jestem świadom technicznych błędów, nie męczcie się :P). Tak czy inaczej, oto mój pierwszy release od ponad pół roku. Niebawem wychodzi również 7-trackowa EP/LP, która będzie na sporo wyższym poziomie niż ten track.

Miłego odsłuchu. Mam nadzieję, że komuś siądzie.


Może ktoś nawet kupi: http://www.beatport.com/release/job-talker/1294734 :DDDDD

Zapraszam.


RE: Nervous Panda - Job Talker - Aitra - 12.05.2014

Obserwuje Twoje poczynania od dluzszego czasu i smiem twierdzic ze to jest najgorsze co do tej pory wydałes, ale wiem ze stac Cie na wiecej :)

Pozdrawiam,
Aitra


RE: Nervous Panda - Job Talker - Faden - 12.05.2014

Jak dla mnie to moze troche zbyt glosny master, ale ten track to prawdziwy electro house. Jest energia, dynamika i czuje, ze grane w klubie zrobi niezly rozpi***ol wsrod tanczacych. Szczerze moim zdaniem, to najlepszy utwor electro house jaki slyszalem na tym forum do tej pory. Niemam zadnych zastrzezen i wielu innych powinno brac z ciebie przyklad, ale na sluchawkach jest inaczej. Aby to dobrze ocenic musialbym wrzucic sobie do auta.

PS.Skoro wiesz, ze sa jakies bledy, dlaczego niepoprawiles ich przed wydaniem?


RE: Nervous Panda - Job Talker - piral - 12.05.2014

Nie poprawiłem, bo było za późno, a sam nie czuję tego kawałka. Dzięki. ;)
edit: najgorsze co wydałem na pewno nie, bo jeszcze niedawno wydawałem baaaaardzo dużo muzyki :D po tych 7 latach czuję, że osiągnąłem duży progres, stąd nowy alias i zwracam uwagę na wszystkie rzeczy (no i niestety ten release to wyjątek, ale było za późno). TEASERRRR: Za około 2 miesiące wrzucę coś, na co pracowałem od września zeszłego roku. :DDD


RE: Nervous Panda - Job Talker - The Timbrer - 13.05.2014

Ogólnie to ja nie wiem czy Ci jakiś granat koło uszu wybuchł albo petarda, bo tyle ile tutaj jest wysokich tonów to ja dawno nie słyszałem XD Nie wiem może się nie znam na House ale wydaje mi się że ich jest sporo za dużo :D Zdecydowanie za dużo XD


RE: Nervous Panda - Job Talker - Wizzardius - 14.05.2014

(12.05.2014, 19:48)Faden napisał(a): Jak dla mnie to moze troche zbyt glosny master, ale ten track to prawdziwy electro house. Jest energia, dynamika i czuje, ze grane w klubie zrobi niezly rozpi***ol wsrod tanczacych. Szczerze moim zdaniem, to najlepszy utwor electro house jaki slyszalem na tym forum do tej pory. Niemam zadnych zastrzezen i wielu innych powinno brac z ciebie przyklad, ale na sluchawkach jest inaczej. Aby to dobrze ocenic musialbym wrzucic sobie do auta.

PS.Skoro wiesz, ze sa jakies bledy, dlaczego niepoprawiles ich przed wydaniem?


Poniekąd popieram słowa kolegi. Z tym, ze ja bym troche popracował nad dropem, mam wrażenie, że tam mało niższych częstotliwości jest. Wgl mi sub nie lata ;d
No i nie koniecznie jest to najlepszy electro h numer jaki słyszałem na forum, ale generalnie ten drop robi robote i jest git ;d
Troche mi ten kawałek przypomina



RE: Nervous Panda - Job Talker - Revnotes - 15.05.2014

Daje po uszach, o ile na głośnikach do przeżycia, to na słuchawkach syczy przeraźliwie. Dziwne, że to tak po prostu odpuściłeś. Pomysł mi się podoba, bardzo lubię taki styl, choć drugi drop już jak dla mnie odrobinę za ciężki.


RE: Nervous Panda - Job Talker - Faden - 18.05.2014

Posluchalem tego na monitorach tak z ciekawosci. Brakuje tu niskich tonow, a za duzo wysokich. Nadal sadze, ze to dobry utwor i moglbys z tego nieco wiecej wyciagnac...