MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Zirds - Deep Forest Titans - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Zirds - Deep Forest Titans (/temat-ambient-zirds-deep-forest-titans)



Zirds - Deep Forest Titans - Zirds - 18.05.2014

Zapraszam do zapoznania się z Tytanami z głębi lasu

[Obrazek: 73a8e426cd5caed2.jpg]












Jeśli klikniesz w obrazek poniżej to przejdziesz do strony bandcamp gdzie jest możliwość zakupu utworu:

[Obrazek: 06b5e941bfefb419.jpg]


Zapraszam do oceniania i komentowania!


RE: Zirds - Deep Forest Titans - Almhome - 18.05.2014

Wow, faktycznie musiales miec wieeelka wene (noca najlepiej :).
Nie da se opisac klimatu tego, zrobiles cos genialnego, az szkoda ze nie mozna sobie pobrac :(
Takie cos uwielbiam, relaksuje strasznie, zreszta brzmi mega profesjonalnie, dzwieki nie sa z tej planety, nie wiem jak Ty je wydobyles ale sa piekne :S
W jakiejs krainie czarow laduje jak tego slucham, mozna sie kompletnie wylaczyc. Gratulacje!


RE: Zirds - Deep Forest Titans - MAB - 18.05.2014

Można popłynąć. Aranżacyhnie i muzycznie oszczędnie, ale akurat tutaj jest to pomocne. Kawalek uruchamia wyobraźnię. Pomimo tego, że utwór ma dość lekką budowę i pierwsze skojarzenie mówi: jaki tu spokój, to nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że w tym lesie czai się jakaś groza. Nastrojowo.


RE: Zirds - Deep Forest Titans - NeoTag - 19.05.2014

Taki dobry track, a tak tanio :0 Insta buy.

Więcej nie mogę powiedzieć, czysta epickość.


RE: Zirds - Deep Forest Titans - FL FAN - 21.05.2014

Tak jak MAB pisał jest tutaj spokojnie i skromnie pod względem aranżacji, co jest wielkim plusem w mojej ocenie również, że skromnymi zabiegami oraz niewielką ilością brzmień stworzyłeś taki klimatyczny pejzaż muzyczny.

Daje się wyczuć wielkie zrównoważenie emocjonalne, o czym już wspomnieli poprzednicy, że przenosi ich to nagranie w krainę czarów, ale nie można nie powiedzieć o równowadze w barwach brzmień.

Śpiew ptaków tworzy tutaj nastrój muzyki relaksacyjnej.
Gratuluje pomysłu i efektownego wykonania.


RE: Zirds - Deep Forest Titans - CaffeineMC - 22.05.2014

dołaćzam się do powyzśzych, mało a dobrze, nastrojowo, niepokojąco


RE: Zirds - Deep Forest Titans - L.G. - 23.05.2014

Bardzo ładny kawałek, skromnie lecz z dobrym klimatem.
Pozdrawiam.


RE: Zirds - Deep Forest Titans - abyssMB - 25.05.2014

Znakomita produkcja fantastyczny klimat przy takim minimum.


RE: Zirds - Deep Forest Titans - F.P.P - 25.05.2014

Fajne relaksujące na maxa, ciekaw jestem jakby brzmiał ten utwór z linią basową lub skrzypcami.


RE: Zirds - Deep Forest Titans - JaraLuca - 30.05.2014

bardzo przyjemnie sie tego słucha. Faktycznie skromnie aranzacyjnie. Bardzo wyciszajacy kawalek. Jestem ciekawy jak by ten kawalek brzmial z subtelną perką. Pewnie to juz nie byl by ten sam klimat ale ja generalnie wole kawalki z perka :) bardzo ladna produkcja panie


RE: Zirds - Deep Forest Titans - Stiopa - 31.05.2014

Genialne utwory to te, które same swoją melodią bez akompaniamentu dają radę. Ten do takich należy, a te ptaki świetnie ją zaśpiewały.
Pozdrawiam.


RE: Zirds - Deep Forest Titans - fikifak - 25.06.2014

Piękny track. Jedyne skojarzenie jakie mam to stare kasety z nagraniami lasu :P