MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Sowa - Bla bla bla - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Sowa - Bla bla bla (/temat-house-sowa-bla-bla-bla)



Sowa - Bla bla bla - sowa - 22.05.2014

Musiałem pobrać grę od nowa na Originie więc przez ten czas się bawiłem. Efekt zabawy można usłyszeć niżej. Teraz idę grać i strzelać do kosmitów, mutantów czy co to tam będzie.





RE: Sowa - Bla bla bla - FL FAN - 22.05.2014

No fajnie, tak w formie ćwiczeń czy treningu w przelocie dosłownie uchwycone to naprawdę dobre nagranie.
Motywy całkiem przyjemne i spójne, rytm i melodia wydają się być jakby z gatunku trance wyjęte,
bo wprowadzają taki pozytywny, ciepły nastrój, przy którym można się rozmarzyć.
Gitarka jest super!


RE: Sowa - Bla bla bla - meatBall - 23.05.2014

no po tym demku bym Ciebie nie rozpoznał :] brzmi zupełnie odmiennie w odniesieniu do innych Twoich tracków, które słyszał ja... aha, to house, dopiero kuknąłem :D powiem Ci, że mi się podoba... może nie dzieje się za wiele, fx'ów jeszcze nie wrzucane, ale jest całkiem porządny klocek do ociosania. Gitarka również bardzo sympatyczna, fajnie przesterowana i nuta przyjemna. Na czym wykręcona, jeśli można wiedzieć ?

pozdro


RE: Sowa - Bla bla bla - sowa - 23.05.2014

(23.05.2014, 9:36)unconscious napisał(a): no po tym demku bym Ciebie nie rozpoznał :] brzmi zupełnie odmiennie w odniesieniu do innych Twoich tracków, które słyszał ja... aha, to house, dopiero kuknąłem :D powiem Ci, że mi się podoba... może nie dzieje się za wiele, fx'ów jeszcze nie wrzucane, ale jest całkiem porządny klocek do ociosania. Gitarka również bardzo sympatyczna, fajnie przesterowana i nuta przyjemna. Na czym wykręcona, jeśli można wiedzieć ?

pozdro

Gitarka na Omnisphere ^^


RE: Sowa - Bla bla bla - meatBall - 23.05.2014

ja nie maju tej wtyki, w ogóle nie miałem z nią kontaktu... ale dziś wieczorem najprawdopodobniej ją sobie ekhm... zakupię :]
Szatan zapłać dobry człowieku :]


RE: Sowa - Bla bla bla - T-Sted - 23.05.2014

Utworek nawet może być, jak na zabawę. Trochę krótki, ale klimat z pewnością jakiś jest. A gitarka faktycznie brzmi bardzo dobrze.

@unconscious, z tego co mi wiadomo to Omnisphere dużo waży. Nie wiem czy uda Ci się "donieść" zakup do domu w jeden wieczór xD


RE: Sowa - Bla bla bla - Audionectic - 24.05.2014

przyjemny transik.Surowo to brzmi na tym etapie jak wiadomo.Moim zdaniem jest potencjał
Pozdrów odemnie obcych porządnie ;)


RE: Sowa - Bla bla bla - Trusted - 24.05.2014

Bardzo leciutki i przyjemny traczek, rewelka.
Cieszę się, że przypadkiem na niego natrafiłem od razu poprawił mi humor. :)
Nie do końca mój styl więc ciężko mi zauważyć jakiekolwiek błędy lub braki.
Wydaje mi się tylko, że na przejściach takich jak 0:29, 0:44, 1:14, 1:29 brakuje crash'y,
albo szumów z filtrem.

Ogółem naprawdę bardzo dobry utwór, nie ma nudy. A słuchanie to czysta przyjemność.
Plus za niego ;) Chętnie posłucham full'a jeśli masz zamiar coś zmieniać.
Powodzenia w kolejnych produkcjach :D Pozdrawiam.