MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Paramarimbo - Lebona Blue - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Paramarimbo - Lebona Blue (/temat-electronica-paramarimbo-lebona-blue)



Paramarimbo - Lebona Blue - Paramarimbo - 24.05.2014

Witam. Przedstawiam mój nowy utwór.

Paramarimbo- Lebona Blue



stylistyka, taki troche garage troche ambient
Czekam na komentarze pozdro


RE: Paramarimbo- Lebona Blue - Zirds - 24.05.2014

Ciekawe i to bardzo ale mimo całości dodałbym do tego żywej ciepłej linii perkusyjnej.


RE: Paramarimbo- Lebona Blue - Quantum Spark - 25.05.2014

Bardzo fajna produkcja.
Świetny klimat, fajnie na sub-ie zamiata.
Fajne kordy i brzmienia.
Może trochę chaotyczna i może wokal czasami nieczytelny, za bardzo z tyłu.
Ale ogólnie, dobrze, że jest.

PS: Fajnie brzmi Ableton, chętnie bym wypróbował niestety mój zabytkowy PC go nie pociągnie.
Zresztą jak każdego nowoczesnego DAW-a a coś mi się wydaje, że zrobiła się dość spora różnica
między brzmieniem starych a nowych DAW. No ale wiadomo, że dobre nutki i z mida się obronią :).


RE: Paramarimbo- Lebona Blue - L.G. - 25.05.2014

Bardzo fajna produkcja, jedynie to dla mnie jest za głośno to pstrykanie palcami.
Pozdrawiam.


RE: Paramarimbo- Lebona Blue - Paramarimbo - 25.05.2014

Dzięki za komentarze. :)
W zasadzie to jestem zadowolony tylko z pierwszych 15 sekund, bo one brzmią naprawdę dobrze, reszta jest jeszcze do poprawy, na razie i tak był to work in progress muszę sie pozbyć tego chaosu troche, pociąc inaczej wokale, i jeszcze to bardziej zagęścić.
Ps. Kto ci powiedział że nie uciągnie abletona :) ja zaczynałem na fl-u później riperze, a teraz ableton i powiem ci że wsumie, ableton chodzi najszybciej, gdyż ma dużo wbudowanych efektów dobrej jakosci i nie trzeba ładować dużo wtyczek zewnętrznych które żrą. Na flu wsumie było najgorzej z wydajnością. A Ableton ma jakąś taką intuicyjność, która sprawia że łatwiej sie kończy projekty.


RE: Paramarimbo- Lebona Blue - F.P.P - 25.05.2014

Ładnie pracuje sub " Lubie te nisie częstotliwośći :D " te pukanie kolo 3 min za głośno i nie trafione moim zdaniem, kawałek obronił by się jakby go trochę uporządkować i dodać trochę więcej sekcji rytmicznej, przeważnie chodzi mi o perkusje.

Co do Abletona to jestem tego samego zdania, że wcale nie obciąża procesora bardziej niż inne daw-y, a nawet mniej od innych, spoż choćby na samą szatę graficzną nie ma tam prze bajerowania ani niepotrzebnych pierdół jest surowy i to się chwali :D, nie dodają nie wiadomo ile kolorowych wtyczek nikomu nie potrzebnych tylko ulepszają to co jest, warto jest choćby na próbę przerzucić się na Abletona, bo może to być zmiana na stałe.


RE: Paramarimbo - Lebona Blue - fikifak - 24.06.2014

Pięknie pięknie - jedynie te tło klaskaczy trochę powtarzalne