MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA L.G. - The Dream (vodka version :P) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA L.G. - The Dream (vodka version :P) (/temat-electronica-l-g-the-dream-vodka-version-p)



L.G. - The Dream (vodka version :P) - L.G. - 25.05.2014

Witam.
Kawałek zrobiony raczej dla jaj podczas popijawy z kumplami, miks i master zwalony :)
Trochę mi się klawisze mieszały ;) , w sumie w większości to nagranie live.
Zapraszam do odsłuchu i krytyki.


__[Knifeman]_________
poprawiam nazwę tematu



RE: The Dream (vodka version :P) - FL FAN - 25.05.2014

Całkiem przyzwoicie, gdy zobaczyłem "vodka version" to pomyślałem że to coś dla mnie, bo robie podobnie czarne motywy ze zrytej wyobraźni... z tym że ja z trudnością trafiam w klawisze w ogóle bo mój "trunek" szybko klepie i zostawia niesmak (taki żart)

Utwór, brzmi całkiem przyzwoicie i normalnie jak na kawałek tworzony dla jaj na bani ale to na plus przecież, w końcu nie chcemy robić z naszej pasji komedii cały czas. Muzyczka spokojnie płynie, lekki arpik w tle nadaje szerszego wymiaru, ciekawa melodia i rozwinięcie.


RE: The Dream (vodka version :P) - OProject - 25.05.2014

Hehehe widzę że ostatnio posłuchałeś rady i tworzysz na bani xd
Miks wcale nie jest zwalony, ważne że wszystko słychać,
jak tak wygląda u Ciebie zwalony miks to i tak lepszy niż u większości z forum <hehe> xd
Dobry kawałek, jeszcze jak na żywo nagrywany to szacun :D


RE: The Dream (vodka version :P) - L.G. - 25.05.2014

(25.05.2014, 11:51)FL FAN napisał(a): z tym że ja z trudnością trafiam w klawisze

Oj FL żebyś widział ile razy to było nagrywane ;) ja też nie trafiałem. xD

@Old dzięki, nic nie zapowiadało popijawki, a jednak okazja się zawsze znajdzie xD


RE: The Dream (vodka version :P) - abyssMB - 25.05.2014

Klimat i a tmosfera kawałka bardzo mi odpowiada - intro i tło daje taki efekt narastania - doskonały do 1,27 i czekamy aż coś się wydarzy wtedy wchodzi motyw główny którego brzmienie mi nie podchodzi / ale to jest moje subiektywne zdanie - solówkę bym wywalił albo zmienił jej brzmienie / . Sam kawałek i pomysł jest super - bo kojarzy sie z muzyką M83 z "Oblivion" , a ja chciałbym robić taką muzę jak oni. Kawałek jest piękny
przepraszam że wgryzam sie w Twój twórczy zamysł , bo słucham tego kilka razy i brzmienie solówki mi nie podchodzi. Słuchałbym tego kawałka i słuchał bez solówki bo jest świetny .


RE: The Dream (vodka version :P) - Almhome - 25.05.2014

Nie wiem czemu na mysl mi przychodzi gra Unreal,tam byly podobne dzwieki a to na wieeeelki plus.
Technicznie moze faktycznie duzo tutaj brakuje ale ogolnie to rob wiecej kawalkow dla jaj bo wychodza bardzo dobrze :D
W sumie kiedys robilem cos dziwnego (gdy zaczynalem z muzyka) - wylaczalem glosniki i na slepo z losowych dzwiekow ukladalem melodyjki na piano rollu, potem wieczorem odsluchiwalem i czasem wychodzilo lepiej niz wtedy gdy siedzialem nad kawalkiem godzinami :D
Mi sie podoba glownie klimat tutaj :)


RE: The Dream (vodka version :P) - L.G. - 26.05.2014

@abyssMB72 solówki raczej nie da się wywalić, to nie był zapisany projekt.
W sumie na dzień dzisiejszy to nic z tej pokraki nie da się wywalić, jedynie cały kawałek :D
@Almhome tracki z Unreal są niesamowite.
Pzdr.


RE: The Dream (vodka version :P) - F.P.P - 26.05.2014

He wódka... ja bym nie dał rady nic zrobić podczas picia wódki, skończyło by się na tym, że grał bym kieliszkami wznosząc kolejne toasty :D.
Więc szacun dla Ciebie że udało Ci się coś stworzyć. Ładnie wkręca się, brzmienie przypomina mi fm-owy syntezator, i jakiś utwór Kombi :D. Ogólnie utwór podoba mi się ma ciekawy oldschool-owy klimat. Co do jakości wyrobu nie jest źle brakuje większej przejrzystość wygłaskania brzmienia i odpowiedniej panoramy. Pozdro...


RE: The Dream (vodka version :P) - Amomus - 28.05.2014

Hej, bardzo fajnie wyszło, i nawet nie czuć, że po wódce... a może czuć? Hmm... <niuch> <niuch> xD Nie no nic nie czuję!

Jeśli już od wałka jedzie, to doprawdy dobrą kosmiczną energią. :D Może "troszkę" mógłby być bardziej na wierzchu ten lektor, bo nie wszystko wyraźnie zrozumiałem, a tekst był tam bardzo ciekawy.. ale i tak jest super. Jest miodzik!


RE: The Dream (vodka version :P) - Alex fat - 28.05.2014

Klasa ;) pij więcej wodki. :D


RE: The Dream (vodka version :P) - L.G. - 30.05.2014

@F.P.P Dzięki za odsłuch i komentarz.
@Amomus Dzięki za odsłuch, jak dobrze się przysłuchasz to nie wszystko trafia w takt xD
@Alex fat Dzięki za odsłuch i komentarz xD