MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) (/temat-uplifting-frank-dattilo-supernatural-sowa-remix)



Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - sowa - 26.05.2014

^^




RE: Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - cinekkk1 - 27.05.2014

Ooo miło zobaczyć kolegę z forum z releasem w beyond the star, na pewno to jakiś sukces. Co do kawałka, to intro bardzo miłe, fajna piszczałka/lead sobie pogrywa. break całkiem fajny, wyszedł ładny orchestral, wszystko ładnie się komponuje ze sobą - pianino, skrzypce i chór, naprawdę fajnie to wyszło. Motyw główny - po prostu miły uplift :). Ogólnie solidna robota, no i przecież nie mogło być inaczej, skoro wydane bedzie w tak fajnym labelu :)


RE: Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - Stiopa - 27.05.2014

Graty sowa!!! Zajebiście jak się rozwijasz. Jeśli chodzi o remix to całkiem przyzwoity.
Pozdrawiam


RE: Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - Adamzzz - 27.05.2014

Przyjemnie się słucha. No i miks u Ciebie sowa zawsze najlepszy.


RE: Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - BlackMoon - 27.05.2014

Gratuluję wydania! A ktoś tu kiedyś pisał, że robi produkcje dla własnej satysfakcji... :D


RE: Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - meatBall - 28.05.2014

a tak tak - pamiętam: "...labele mi nie są po drodze :]" było :D
ale pewnie to nie było tak... Sowiasty zwyczajnie trzasnął se remiksiora i to oni go zaatakowali :D

wałek fajny, podobają mi się tomy w break'u, ogólnie break przyjemny, klimatyczny - chórki również robią dobrą robotę :]
nie to żebym słodził czy cuś, ale wałek naprawdę jest spoko, podoba mi się :]

a jak z masterem ? Kto przy tym majstrował, bo wyczuwam mały difrent w stosunku do Twoich pozostałych produkcji :]

pozdro


RE: Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - sowa - 28.05.2014

No nie są, ale coś tam wydać od czasu do czasu można ;]


(28.05.2014, 7:14)unconscious napisał(a): a jak z masterem ? Kto przy tym majstrował, bo wyczuwam mały difrent w stosunku do Twoich pozostałych produkcji :]
pozdro

masterem zajęła się wytwórnia... na moje szczęście ;]


RE: Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - meatBall - 28.05.2014

(28.05.2014, 8:11)sowa napisał(a): No nie są, ale coś tam wydać od czasu do czasu można ;]

hehe pewnie, a co Ci tam... :D skromniacha :P

(28.05.2014, 8:11)sowa napisał(a): masterem zajęła się wytwórnia... na moje szczęście ;]

fajnie, słychać subtelną różnicę :]


RE: Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - T-Sted - 29.05.2014

Bardzo dobry kawałek. Osobiście też poczułem zmianę względem twoich wcześniejszych produkcji. Wszystko brzmi tak jakby... bardziej profesjonalnie xD. Klimat fajny, głębia jest, na prawdę nieźle to pociągnąłeś.
No to teraz czekam tylko na to aż Armin da Ci supporta :D
Pozdro.


RE: Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - Alex fat - 2.06.2014

No. Teraz to tak ... ;) Pz


RE: Frank Dattilo - Supernatural (Sowa Remix) - zolton - 3.06.2014

Bardzo fajny remix. Nic dodać nic ująć, poziom profesjonalny. Powodzenia