MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Blue Hawkins - Magic Hat - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Blue Hawkins - Magic Hat (/temat-blue-hawkins-magic-hat)



Blue Hawkins - Magic Hat - BlueHawkins - 7.02.2012

Czesc :) zapraszam wszystkich do odsluchania mojego nowego kawałka :)
za kazda opinie slucham waszych utworow i komentuje , follow za follow pozdrawiam :)

Tytuł : Magic Hat
Autor : Blue Hawkins
Czas : 2.19
Gatunek : House




RE: Blue Hawkins - Magic Hat - Good face - 7.02.2012

ciekawe start i fajnie wykręcone dźwięki ;)


RE: Blue Hawkins - Magic Hat - ZOOn'r - 7.02.2012

Fajnie się rozkręca całość. Potem ten dźwięk chory co wchodzi nie pasuje w ogóle do produkcji. Bardziej rozbuduj dźwięk grający 1:00. Przejście ala Tim Berg wprowadza taką chaotyczną część tej produkcji. Kombinujesz, kombinujesz, tak trzymaj. Teraz ludziom znudzonym jakimiś gównianymi radiówkami przydadzą się innowacje muzyczne. Pracuj.


RE: Blue Hawkins - Magic Hat - Mixee - 7.02.2012

Bassik soczysty, nieco dołu mu brakuje, ale barwa ma potencjał. Ułożenie początkowe znudziło mi się po dwóch pierwszych razach. W przejściu dodałbym FXów i przyciszył nieco ten noiselead i przeszkadzajkę dla większej dynamiki. Dobre przejście tylko kompresja strasznie niszczy harmonię. Chaos się robi na motywie głównym. Nie radzę kompresować sumy przed zrobieniem mixu (bo wyczuwam, że tak to tutaj zostało zrobione). Ale luźny motywik ;). Mogłeś gdzieś wpleść pierwszy bassik do motywu głównego.


RE: Blue Hawkins - Magic Hat - djdomenek - 7.02.2012

moim zdaniem te szumy za bardzo się wybijają i przygłuszają całość
ale pomysł na nutę dobry :)



RE: Blue Hawkins - Magic Hat - Paul van Perllo - 8.02.2012

Mi sie podoba :) popracował bym moze jeszcze nad panoramą =) i nad przejsciami :) nie pasuje mi tylko ten hmmm 1:22/1:23 :) ten dzwiek mi tu wgl nie pasuje :D ale ogołem jest na + :)


RE: Blue Hawkins - Magic Hat - Bootyshine - 26.02.2012

Ten traczek wydaje sie bardziej ogarniety (jezeli chodzi o mix) ;) Motyw glowny ma za duzo pompe xD Przejscie to main partu troche za pusto (jakies kiczki na high cut albo snare by sie przydaly). Brzmienie sawu bassu eleganckie ale brakuje pod niego suba od 1:55 (wczesnie w mid parcie bylo elegancko xD).


RE: Blue Hawkins - Magic Hat - 9lives - 26.02.2012

Przejście z tego bassu/leadu mi się nie podoba. Tak samo na końcu zejście z motywu na ten bass/lead też kiepsko. Jak dla mnie to nie pasuje ten noise lead do padów... nie pasuje przez co źle się słucha. Ogólnie to nie jest źle a będzie pewnie jeszcze lepiej :-)


RE: Blue Hawkins - Magic Hat - Ostry - 27.02.2012

1:20 dobree ;D fajna melodia ale 1:56 tak nagle wchodzi ten basik tak niepasująco jakiś fx tam może


RE: Blue Hawkins - Magic Hat - Condi - 29.02.2012

Ładne wejście na początku. Nieźle. Na plus, ale House'em bym tego nie nazwał.


RE: Blue Hawkins - Magic Hat - Matonix - 2.03.2012

bardziej progressive, a bass bardzo dobry, dobre brzmienie ale melodia w glownym motywie mnie nie wyrywa z butow.


RE: Blue Hawkins - Magic Hat - Yes I Am - 2.03.2012

Za duży sidechain... Fajne niskie tony, na prawdę dobrze napędzają całość... Ale ten dirty synth to po prostu sieka kosmiczna nie do gatunku... Jakbyś z tego robił dutch to ja bym to jeszcze brał ale w takim wydaniu sorki...
Koncepcja nie spodobała mi się, lecz same dźwięki i techniczna strona utworu zasługują na plus.


RE: Blue Hawkins - Magic Hat - piral - 2.03.2012

Co powiesz na głębszą pompę? Ogólnie ok.
@up ZA DUŻY SIDECHAIN?! ZA MAŁY! lulz!


RE: Blue Hawkins - Magic Hat - BlueHawkins - 2.03.2012

tzn wiesz tommy generalnie taki mix mial powstac ;)
jakis mocniejszy synth a pozniej kontynuacja wlasnego stylu



RE: Blue Hawkins - Magic Hat - Yes I Am - 3.03.2012

Acha no to jeżeli taki chciałeś uzyskać efekt, to z pewnością ci się to udało... Nie mniej jednak nie często lubię takie połączenia.(w ogóle jak to brzmi...?lol)