MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Jallen - Dreamcatcher(Aitra Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Jallen - Dreamcatcher(Aitra Remix) (/temat-progressive-jallen-dreamcatcher-aitra-remix)



Jallen - Dreamcatcher(Aitra Remix) - Aitra - 8.06.2014

Witam wszystkich ;)

W związku z tym że udało mnie sie znaleść w pierwszej trójce wraz z LTN oraz Meeke i wygrac pewien konkurs w ESM zapraszam zainteresowanych tym gatunkiem do odsluchu mojej wersji oraz przecudownego originału do ktorego tez serdecznie namawiam do zapoznania sie :)



Pozdrawiam,
Aitra


RE: Jallen - Dreamcatcher(Aitra Remix) - K0R1N - 8.06.2014

Nie znam oryginały wiec też nie wiem czy sie napracowałeś (nie chciało mi sie szukać :D)
Uwielbiam takie zabawy wokalami które słychać od pierwszego kicka. Bassiwo mogłeś urozmaicić jakoś, dobrze buja ale czuję osobiście potrzebę zmiany lekkiej na nim co jakiś czas. Tyle z moich osobistych odczuć.
Fajnie to chodzi wszystko. Nie mogę się doczepić do niczego bo sam bym lepiej nie zrobił.
mam wrażenie, albo krzywe ucho że masz miejsce jeszcze na jakiś instrument który móglby to pociągnać do przodu.


RE: Jallen - Dreamcatcher(Aitra Remix) - meatBall - 8.06.2014

Zapoznałem się z oryginałem, dziękuję :] bardzo zajebisty kawałek, nie czaję tylko tego, że jest podpisany jako PH, chyba nigdy tego nie zrozumiem... :P
Remix również bardzo fajny, klimatycznie się robi od samego początku :] faktycznie basik momentami można by delikatnie urozmaicić, ale tak poza tym to perkusja rewelacyjnie sobie cyka, wokal jak już kolega wspominał świetnie pomielony, te wszystkie plumkadła i fx'y tworzą mocno klimatyczny beat, a w dodatku to wszystko brzmi naprawdę profesjonalnie... w zasadzie to wygrałeś contest, więc co ja tu się będę sadził :P elegancko, gratulacje :]


RE: Jallen - Dreamcatcher(Aitra Remix) - efg1 - 8.06.2014

Bassik jak w klasyku "Air For Life" Andiego Moora ;) fajnie to brzmi! Zaczęło mi się podobać. A oryginał jest prze kozacki.


RE: Jallen - Dreamcatcher(Aitra Remix) - Afterthought - 11.06.2014

Nie gustuje w takich klimatach trancu lecz w tym kawalku sie utopilem. Troche bardzo zajebiste wykonanie (jak zawsze :D) Jedyne do czeg obym sie mogl doczepic to do mid bassu, bo jest bardzo stlumiony. Jesli to jeden synth to moglas wrzucic na niego high pass a dorzucic layer z jakims bardziej wyrazistym midem :) 15/10 :P


Przypominam, ze Aitra to KOBIETA !!!

Przy okazji zapraszam do po'LubieTo'wania jej (klikaj tu ->)fanpage'a(<- klikaj tu) bo ma malusko lajkow :P


RE: Jallen - Dreamcatcher(Aitra Remix) - Druii - 12.06.2014

Świetne!
Super ten wokal tworzy klimacik wraz z tymi padami w tle.
Troszkę bym zmienił tego snare'a/clapa jedynie :)
Bas miodny, leady, fxy, keys - wszystko na miejscu

Gratuluję :)


RE: Jallen - Dreamcatcher(Aitra Remix) - OProject - 12.06.2014

Bardzo dobry kawałek, leciał w tle między kartami to sobie myślałem że to jakiś pro traczek :D
Fajny pozytywny klimat, technicznie też dobrze :D


RE: Jallen - Dreamcatcher(Aitra Remix) - Aitra - 14.06.2014

Chce podziekowac wszystkim tym którzy poswiecili 5 minut swojego zycia aby posluchac mojej pracy .Jest to dla mnie bardzo ważne. Za każdym razem jest mnie niezmiernie miło czytac Wasze opinie (nieważne jakie) :D Troche zaniedbuje ostatnio forum gdyż brak czasu daje się we znaki ale mam nadzieje ze to nadrobię . Dziekuje Adam za promowanie mojego fanpage xd

Pozdrawiam,
Aitra