MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) (/temat-progressive-plu-ton-stalker-zone-e-f-g-remix)



Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) - efg1 - 11.06.2014

Hej, ostatnio zrobiłem taki oto remix dla wytwórni OLD SQL.



Wziąłem parę dźwięków z oryginału (te plumkacze oraz dzwonki) i obudowałem je swoimi dźwiękami. Ciekaw jestem co myślicie na temat tego co wyszło.


RE: Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) - Aitra - 14.06.2014

Nie rozumiem jednego … dlaczego pod takim utworem gdzie brzmienie i jakość dzwieku jest doskonała nie ma zadnych wypowiedzi.Poziom tego dzialu odkad pamiętam spada w doł coraz bardziej.Przykre jest ze towarzystwo woli się wzajemnie adorować przy tematach electro house(gdzie to electro wogole nie brzmi) zamiast się uczyc od przyszłego lidera w Polsce albo i w Europie(bo tak się stanie za pare lat).Zastanowcie się czasem czy ważniejsze jest aby koledze napisac fajnego komentarza który i tak nie jest prawdziwy czy zacząć poważnie podchodzić do produkcji i brac przykład z najlepszych i zacząć się uczyc technik.

Pozdrawiam,
Aitra


RE: Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) - Lubie To - 14.06.2014

rozpie *** . Wszystko idealnie zrobione , po prostu relaks dla moich uszów .


RE: Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) - efg1 - 14.06.2014

bez przesady Aitra :P trochę Cię poniosło, dzięki za komentarze


RE: Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) - Faden - 20.06.2014

Mile dla ucha brzmienie. Fajnie chillujacy utwor. Podoba mi sie break, a zwlaszcza te dzwonki rozchodzace sie po obu stronach panoramy. Ogolem dzwieki piescza ucho, ale to muzyka do sluchania w domu lub w czasie przejazdzki autem. Niestety na imprezie ciezko to widze. Koncowka, ktora sie powoli wycisza nie jest zbyt efektowna. Oprocz tego zadnych zastrzezen. Co do wypowiedzi kolezanki wyzej to przyznaje racje, ze na tym dziale jest malo utworow godnych uwagi. Ja tez przyznaje, musze sie wiele nauczyc zanim osiagne odpowiedni poziom, ale wiekszosc producentow tego dzialu stoi ciagle w tym samym miejscu. To tak jakby dziecko w pewnym okresie zycia przestalo sie rozwijac. Fakt efg1 tutaj jest jednym z 100% liderow, ale do europy jeszcze daleko. Dlaczego? Bo zauwazylem, ze ten styl jest bardzo rzadko grany na w klubach(moze dlatego, ze w U.K. niezbyt popularny) i nieznam zadnego dja, ktory zarobilby na tym krocie. Do tego dochodzi jesczcze inna kwestia. Jesli ktos niejest dj em i producentem 2in1 to sie niewybije, bo jedno z drugim chodzi w parze. Oczywiste jest, ze ty i Aitra (oraz Condi) jestescie tymi co swieca przykladem dla wszystkich innych.
PS. Na twoim sc jest twoje zdjecie przy pionierze, a gdzie sa sety?


RE: Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) - efg1 - 21.06.2014

Masz rację, to nie jest styl muzyki którą grywa się w klubach. Progressive największe tryiumfy święci w południowych krajach, gdzie klimat sprzyja spędzaniu czasu na powietrzu. Na otwartych przestrzeniach ta muzyka brzmi na pewno lepiej. Jest to nisza, ale są DJe grający co tydzień po świecie właśnie progressive. Choć ten numer tak jak mówisz bardziej nadaje się do słuchania czy na warm up niż do jakiś dzikich baunsów.

Co do końcówki która się wycisza - to jest wycinek utworu, obciąłem intro i outro perkusyjne. W pełnej wersji się nie wycisza.

Sety znajdziesz tu: http://www.mixcloud.com/EFG/ , a na żywo zapraszam za 2 tyg na Silesia In Love.

Na soundcloudzie jest limit czasu niestety :/


RE: Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) - fikifak - 23.06.2014

Nie w moim klimacie ale wciągające xd


RE: Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) - Revnotes - 25.06.2014

Kapitalny numer, klimat jest mega po prostu i bardzo dobrze, że zostawiłeś te dzwoneczki z oryginału, bo one robią swoje. Dywagacja na temat co się grywa w klubach kompletnie mnie nie interesuje, więc nie będę podchodziło do tego numeru w ten sposób. Przesłuchałem, zrelaksowałem się i o to chodziło, wykonanie na bardzo wysokim poziomie.


RE: Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) - Castiel - 26.06.2014

Remix naprawdę mega, oby więcej kawałków na takim poziomie pojawiało się w tym dziale :)


RE: Plu-Ton - Stalker Zone (E.F.G. Remix) - Audionectic - 16.07.2014

Bardzo ładne wykonanie.Uwielbiam taki chillujący housik.Jak dla mnie troszkę clap cichy reszta na piątke.Costa del Sol,plaża,zachód słońca piękna dama,i wino.
Pzdr