MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Jedmar - 512 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Jedmar - 512 (/temat-trance-jedmar-512)



Jedmar - 512 - cinekkk1 - 14.06.2014

Artysta: Jedmar
Czas: 5:35
Gatunek:Trance
Jakość: 320 kbps
Komentarz: Utwór był robiony rok temu. Wrzucam, może komuś się spodoba :).




RE: Jedmar - 512 - Druii - 15.06.2014

Ja mam alergię na piano, które gra solo (niezlayerowane), na jednym poziomie velocity :P
No ale w tym wypadku, jako że jest to raczej rytmiczna partia, to da rade.
To przejście od 0:30 jakoś nie bardzo mi podeszło.
1:17 hihat się zgubił bez ostrzeżenia :D

Z tego podwójnego breaka bardziej klimatyczna wydaje mi się pierwsza część (taka Signum style - patrz Signum - Never Be The Same) i może tak bym właśnie widział po breaku.
Ale to już kwestia artystyczna, nie techniczna.
Jeszcze po breaku mi troche powera brakuje - przed breakiem (0:46) gra to samo co na 3:29, z tym, że melodia weszła.
Brakowało mi troche gdzieś właśnie tego dźwięku(arp) z intro i jakichś zabaw/cutofów bassem.

Uhu, trochę mój komentarz może brzmieć jakby mi się kawałek nie podobał, ale tak nie jest :)
Track wg mnie dobry, wszystko do siebie pasuje, po prostu z budową bym trochę pokombinował i przypraw dodał.


RE: Jedmar - 512 - meatBall - 15.06.2014

podchodzi mi wałek jak najbardziej, są momenty gdzie widziałbym niektóre elementy inaczej, ale to Twoje dzieło i szanuje je takim jakie jest :D ten gwiżdżący motyw jest zajebisty, bardzo lubię takie tematy. najmniejszym zainteresowaniem w moim przypadku "cieszy się" fragment startujący w 2:27, ale w momencie, gdy już wyłania się basik jest całkiem fajnie, zdążyłem zauważyć, że w przejściach atakujesz flangerem / phaserem - musiałbym potrenować tę technikę :] najciekawszy natomiast robi się przy końcówce, od 4:36 - nie wiem dlaczemu, ale strasznie podobają mi się te dźwięki i same outro (takie zboczenie :P). fajny wałek, z Twoich produkcji, które słuchałem, u mnie jest na drugim miejscu :]

EDIT:

@bar Tar - wiadomo, rzecz gustu :]

natomiast przesłuchałem już chyba piąty raz i łażę i nucę sobie, dobre dobre :P
ale końcówka z basem w linii prostej i te motywy jak już wchodzi fadeout wygrywają :D


RE: Jedmar - 512 - Bar Tar - 15.06.2014

Ten dźwięk wchodzący w 2:27 jest moim zdaniem świetny! Uwielbiam takie "poszarpane" dźwięki ;) Natomiast to piano mi średnio pasuje.


RE: Jedmar - 512 - Alex fat - 16.06.2014

Bardzo dobry wal jednak , zabrakło do polnej satysfakcji , ponieważ stopa strasznie skopresowana molo energetyczna , a powinna fruwac. Mimo wszystko i tak bardzo fajne . :) Pozdrawiam


RE: Jedmar - 512 - Squarz Kamel - 22.06.2014

Spoko bassline, podoba mi się ułożenie i dzwięk subba, dzwięk w 55 sek też spoko, zbyt dynamicznie wchodzi brejk jak dla mnie. Dzwięk w 2:10 za bardzo syczy a leady mają za dużo wysokich tonów chociaż dzwięk jest spoko. Track jak dla mnie gitara :)


RE: Jedmar - 512 - Stiopa - 26.06.2014

Zgodzę sie z KAmelem, bo wysokie na leadach troche syczą za mocno. Ogólnie Marcin Twoje tranciory robia już furore, więc wałek sprzed roku to tylko dla fanów :D
I tak idziesz ciągle do przodu, więc będzie coraz lepiej.
Pozdro