MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE [Big Room] Martin Garrix & Firebeatz - Helicopter (Rave Therapy Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE [Big Room] Martin Garrix & Firebeatz - Helicopter (Rave Therapy Remix) (/temat-house-big-room-martin-garrix-firebeatz-helicopter-rave-therapy-remix)



[Big Room] Martin Garrix & Firebeatz - Helicopter (Rave Therapy Remix) - Thomas - 29.06.2014

Artysta: Martin Garrix & Firebeatz
Tytuł: Helicopter (Rave Therapy Remix)
Gatunek: Bigroom

Wreszcie znalazłem trochę czasu na dokończenie tego. Efekt jest jaki jest, nie mam już ochoty wracać do tego utworu. Oceńcie sami.




RE: [Bigroom] Martin Garrix & Firebeatz - Helicopter (Rave Therapy Remix) - Bounceteck - 29.06.2014

Technicznie się nie wypowiadam, mam za biedne słuchawki xd. Ale chyba jest okeeeej :D

Technicznie...

Bo jak dla mnie, to remix nudniejszy od oryginału jest :(. W sensie kompozycja dla mnie taka jakaś pchana na siłę :). Ale może kwestia gustu.


RE: [Big Room] Martin Garrix & Firebeatz - Helicopter (Rave Therapy Remix) - Faden - 29.06.2014

Original mi sie niepodoba, a twoj jeszcze bardziej. Na 1:40 twoj lead jest tak marny, ze w ogole niema tej energii, a jak zepsules refren to caly utwor na dziendobry pada na plecy. Poza tym masz tam slabo rozbudowana melodie i przez to refren muli, az niechce sie go sluchac. Frazy slabo u ciebie wypadaja i sa do siebie podobne. W sumie to perka jest tu bardzo dobra, rasowo bigroomowa, ale juz na hatach troche za duzo reverbu i przez to sie zlewaja. Czemu w breaku 0:34 nie przefiltrowales leada, aby wchodzil powoli. Ogolem bieda kolego i na twoim miejscu zamiast remixowac garrixa zrobilbym swoj wlasny utwor.


RE: [Big Room] Martin Garrix & Firebeatz - Helicopter (Rave Therapy Remix) - Wizzardius - 29.06.2014

Nie rozumiem panów wyżej, bo mi się podoba wszystko oprócz dropa, który jest mało charakterny. Lead od 1:00 jest zajebiście masywny i bardzo mi się podoba.


RE: [Big Room] Martin Garrix & Firebeatz - Helicopter (Rave Therapy Remix) - Revnotes - 30.06.2014

Do dropa jakoś tak sobie lajtowo płynęło, a później nie wiem co się stało, sprawdziłem czy niechcący nie włączyłem gdzieś drugiego playera, ale nie. Przypomina mi bardzo nietrafiony mashup, inne dropy i numer daje radę, bo build upy są niezłe.


RE: [Big Room] Martin Garrix & Firebeatz - Helicopter (Rave Therapy Remix) - Thomas - 30.06.2014

Spodziewałem się, że drop nie przypadnie do gustu. Przyznam, że był robiony na siłę (nie miałem na niego pomysłu), ale skoro reszta utworu jest w miarę dobra, to pokuszę się o zmianę dropa w najbliższym czasie. Czy jest jeszcze coś, co wymaga poprawy? Bardzo dziękuję wszystkim za opinie :)


RE: [Big Room] Martin Garrix & Firebeatz - Helicopter (Rave Therapy Remix) - Bosu - 30.06.2014

ten drop kompletnie nie pasuje do breaków, cała reszta fajnie wg mnie.