MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Paris & Simo- Won't Be Silent (DJ Galoot Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Paris & Simo- Won't Be Silent (DJ Galoot Remix) (/temat-house-paris-simo-won-t-be-silent-dj-galoot-remix)



Paris & Simo- Won't Be Silent (DJ Galoot Remix) - K.o.N - 30.06.2014

mix na contest. Pierwszy utwór jaki zrobiłem od dawien dawna. Więc nie jest profesjonalny. Mam nadzieje ze się podoba. :)




Brak prefiksu!
Ravel N.



RE: Paris & Simo- Won't Be Silent (DJ Galoot Remix) - Wizzardius - 30.06.2014

Pierwsze na co zwróciłem uwage to cytat w sygnaturce. Serio cytujesz sam siebie ? ;X
Nie znam oryginału. Od strony technicznej miksu nie oceniam, bo sie nie znam. Jak wchodzi wokal od 1 minuty to brzmi dziwnie to wszystko. Jakby w innej tonacji był troche ;P Jak tak słucham tego wałka, to wydaje mi się, że jednak ta stopa zamula troche. I jeszcze te momenty jak 3:58, gdzie stopa zaczyna napierd***. Generalnie niestety, ale mnie Twój wałek nie urzekł i nie porwał :(


RE: Paris & Simo- Won't Be Silent (DJ Galoot Remix) - DaveMilla - 30.06.2014

Tak jak wyżej.Wokal tak jakby w innej tonacji.Od 1:30 wkrada się chaos.Proponuję zostawić projekt na kilka dni i znów przysiąść do niego.Łatwiej Ci będzie wtedy stwierdzić co jest nie tak :)


RE: Paris & Simo- Won't Be Silent (DJ Galoot Remix) - Revnotes - 30.06.2014

Nie wiem czy Ty do dostrzegasz, ale wokal i beat idą sobie własnymi ścieżkami, na pewno im nie po drodze. Strasznie to razem fałszuje ze sobą i do tego ten maksymalnie sprasowany beat. Na contesty warto słać remole jeżeli są przynajmniej poprawnie wykonane, bo byłaby nadzieja, a tak nawet jakbyś sam wystartował do żaden label by tego nie wydał. Odpocznij od tego i wróć za kilka dni, jak poradzono Ci powyżej, jeżeli jeszcze zostało trochę czasu być może uda Ci się poprawić. Powodzenia!


RE: Paris & Simo- Won't Be Silent (DJ Galoot Remix) - Faden - 2.07.2014

Poczatek calkiem spoko, ale od 0:30 ten wokal zbyt nierowno w panoramie sie kreci. Potem to slabe przejscie na przejscie na 1:00. Do tego szumu mogles dodac powoli wchodzacy jej wokal, zeby gladko weszlo. Niestety od breaka do pozniej same falsze z wokalem, bo nierowno go pociales lub ustawiles w layerach. Melodyjnie ciekawe, ale frazy w ogole do mnie niedocieraja. Do drumow mogles dorzucic jakies hi haty lub cos innego, ale chyba zapelniles to melodia, ze stopa nie kopie i clap marny. Od 4:15 mulisz ta samo melodie w kolko, bez filtrow i innych bajerow ani ciekawych fraz z basem. Niewysylalbym tego, bo wylacza i zapomna. Lipa stary "Back to school"


RE: Paris & Simo- Won't Be Silent (DJ Galoot Remix) - K.o.N - 3.07.2014

Problem jest w tym, że wszystkiego o produkcji nauczyłem się sam metodą prób i błędów. A ciężko jest mi znaleźć poradnik w którym by były odpowiedzi na moje pytania. ;) Dzięki wielkie za wysłuchanie i opinie. Ja byłem pewny że ten wokal świetnie się z melodią zgrywa, a jednak byłem w błędzie. :)