MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) (/temat-progressive-energy-52-cafe-del-mar-tomasz-progressive-house-remix-preview)



Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - Tomi - 4.07.2014

:)


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - OProject - 4.07.2014

Nawet dobre, znam i lubię wersje '(Michael Woods Ambient Remix)'
Co do twojej wersji wydaje mi się że clap i haty grają trochę za sucho ja bym tam dał więcej reverb'u.
Również czegoś mi tutaj brakuje... myślę że jakbyś zrobił więcej warstw synth'ów to mogło by brzmieć nieco lepiej.
Ogólnie dla mnie na plus, remix klasyka.... w dodatku nie zwaliłeś tego jak co poniektórzy tutaj i gdzie indziej xd


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - Tomi - 4.07.2014

(4.07.2014, 15:17)OldscoolProject napisał(a): Nawet dobre, znam i lubię wersje '(Michael Woods Ambient Remix)'
Co do twojej wersji wydaje mi się że clap i haty grają trochę za sucho ja bym tam dał więcej reverb'u.
Również czegoś mi tutaj brakuje... myślę że jakbyś zrobił więcej warstw synth'ów to mogło by brzmieć nieco lepiej.
Ogólnie dla mnie na plus, remix klasyka.... w dodatku nie zwaliłeś tego jak co poniektórzy tutaj i gdzie indziej xd

Siema, już myślałem, że zyebke od Ciebie wyrwę za ruszenie klasyki :D

Akurat rozglądam się za Padami i Synthami :)


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - Thomas - 4.07.2014

Podoba mi się prosta perkusja, nie wiem czemu, ale podoba mi się :D Motyw w sumie fajny, ale w utworze mało troszku się dzieje. Przyznam jednak, że jest to dosyć ciekawe. Ostatnio podchodzą mi takie minimalistycze klimaty. Spokojnie, progresywnie, jest potencjał. W tle przydałby się wyraźny pad na lekkim cutoffie i sidechainie. No i mogłby pojawić się też fx'y, bo w miksie jest pusto. Jak już wcześniej mówiłem, jest ciekawie i podoba mi się to :)


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - Revnotes - 4.07.2014

Fajna wersja, ale przypomina mi na razie gotowy już szkielet tracka, który trzeba by ładnie okleić, aby zabrzmiało to na bogato i z klasą. Takie rzeczy powinny lądować w demówkach chyba? Chociaż nie powinienem ładować się z buciorami w robotę modów ;) Chordzik bardzo miło chodzi, ale jakbyś dokleił do niego jeszcze coś co by go uzupełniło było by miodnie. Brakuje mi również jakiegoś wyraźniejszego bassline'a, mruczy coś tam tylko w dole, a fajnie by było również coś usłyszeć. Dobrze się zapowiada, czekam.


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - Faden - 7.07.2014

O czym wy mowicie przeciez tu sie nic niedzieje. Dlugie wejscie, potem standardowy szum. Po tym spodziewalem sie uslyszec refren, a tu sama stopa. Dochodza clapy i haty, ale juz za pozno bo z tej monotonii ludzie przestali by tanczyc. Z calego utworu podoba mi sie "cafe del mar" takze panowie niema czym sie tu zachwycac. Frazy w ogole niezapowiadaja nic konkretnego. Prawie nieodczuwalne. Jesli ten moment z del mar ma byc kulminacyjnym to niewiem co to refren. Fakt jest to niedokonczony remix, ale i tak nic lepszego z tego niewyjdzie.


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - Tomi - 7.07.2014

Przestań narzekać, zjedz snickersa albo nie pij więcej :/


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - eimear - 8.07.2014

tom mam wrażenie, że chordy jakby w tyle tyci tyci milisekundy<bubu>
fajny pluck, świetnie odświeżyłeś, czekam na fulla :)


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - Adamzzz - 9.07.2014

Klasyczna melodia, znam chyba z dziesięć kawałków gdzie jej użyto. xD Mnie się bardzo podoba. Szczerze, to nawet trochę wyczekiwałem kiedy w końcu usłyszę Energy 52 w chillout'owej wersji. Wyszło fajnie bo minimalistycznie i o to chodzi bo sam temat nie jest jakiś bardzo rozbudowany. A do kolegi Faden'a - jaki kutwa refren??? xD Cafe del mar słyneło z tej swojej monotonii. Coś jak z kwasem - cały czas to samo ale cieszy. Widocznie taki styl nie jest dla każdego.
Propsy za interpretacje


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - headlike - 18.07.2014

Fajny wałek. Jak dla mnie to bardziej podchodzi pod trance. Do hi hatów i clapów mógłbyś dać nieco reverbu. I może jeszcze jakaś acapella, żeby to upiększyć? ;)


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - A.R.T - 18.07.2014

spokojne to lubie na czym zrobione ?


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - headlike - 18.07.2014

(18.07.2014, 15:58)A.R.T napisał(a): spokojne to lubie na czym zrobione ?

Kolego...
Po pierwsze: pisz z przecinkami i innymi zasadami interpunkcji, bo nie można się doczytać.
Po drugie: Pod avatarem użytkownika jest pole "DAW", tzn. jest napisane na jakim programie tworzy ten użytkownik.


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - mattether - 24.07.2014

nie jest źle :) a i tak remixu deadmau5a nic nie przebije :D


RE: Energy 52 - Cafe Del Mar [Tomasz Progressive House Remix] (Preview) - Tomi - 26.07.2014

(8.07.2014, 17:15)eimear napisał(a): tom mam wrażenie, że chordy jakby w tyle tyci tyci milisekundy<bubu>
fajny pluck, świetnie odświeżyłeś, czekam na fulla :)

Tak, dobrze skumałeś :) to było przegięcie z delayem. Pozdrówki

Preview został zaktualizowany jak co, można porównać, o czym Eimear piszę, niebawem finalizuje tracka, myślę, że to jutro nastąpi albo na dniach i go wrzuce obok dział