MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Tanterstylez - First Schranz Session (+1) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Tanterstylez - First Schranz Session (+1) (/temat-hardstyle-tanterstylez-first-schranz-session-1)



Tanterstylez - First Schranz Session (+1) - TanterStyleZ - 4.07.2014

Witam słuchaczy i producentów ;)

Aha i od tej pory dałem sobie nazwijmy to "ksywe"

Już nie będzie DJ RAMZES a TANTERSTYLEZ i wszystkie jakiekolwiek utwory o tej nazwie są mojego autorstwa.. Tak dla naszej wiadomości ;P

Dla wzmocnienia działu Hardstyle postanowiłem zamieścić swoje pierwsze eksperymentalne produkcje Schranz z 2009 roku.

Nie dokopałem się na forum do żadnych utworów tego typu z gatunku Schranz...
I jednocześnie chce otworzyć tymi utworami dział "Schranz" w sumie jako pierwszy wstawiając tym sposobem swoje dwie eksperymentalne produkcje z przed 5 lat ;)
Lubie Hardstyle lubie Jumpstyle...
Odkopałem dzisiaj tamte utwory...
Zamieściłem na swoim koncie SOUNDCLOUD dla mej pamięci tam niech zostaną sobie w razie co...
Postanowiłem że nasze forum też wzbogace o dwie przygody ze Schranzem... ;)
Nie jestem wielkim fanem Schranzu jednak wtedy lubiałem go słuchać w dużej ilości teraz też lubie jednak teraz jest troche dla mnie za szybkie za dużo basu czasem urywa głowe po długim słuchaniu ;P
Jak to w schranzu ściana basu i dzwięki szarpane szurające zapętlone sekwencje itd.. ;)

W pierwszym więcej stope słuchać w drugim troche mniej może być itd...

POZDRAWIAM ;)

Na playerkach coś zacina albo to tylko u mnie.... po pobraniu utwór działa normalnie bez zawieszeń... trzeba sprawdzić u mnie chodzą normalnie a z playerka coś przyspiesza w nich







__[Knifeman]___
playery <lejca>



RE: Tanterstylez - First Schranz Session rok 2009 (+1) - OProject - 4.07.2014

No też jakoś fanem szransu nie jestem, choć powiem że podobają mi się te loopy ale po krótkim czasie stają się nudne jak dla mnie, jednak w Hardstyle czy Hardcore dużo więcej się dzieje <hehe>
Powiem ci że nawet mi się podoba, choć w 1 pierwsza stopa bardzo fajna a potem wchodzi druga o wiele słabsza jak na moje ucho.
Drugi kawałek dla mnie lepszy, bardziej ryje banie :D
Technicznie ciężko ocenić ten styl bo to same distortion, no dla mnie też za sucho ale chyba tak ma być xd
A nie powiem że korci mnie żeby dorzucić gdzieś do HS'u tak jakiś loop'ik schranzowy/hardtechnowy... ale jak na razie to mi nie idzie to :D
Wydaje mi się że dobrze ci idą te schranz'e może więcej ich rób :P
Pozdro


RE: Tanterstylez - First Schranz Session rok 2009 (+1) - Thomas - 4.07.2014

Zacytuje:
Faden napisał(a):Brakuje mi tu tylko playerka lub jakiegokolwiek linku, ale ogolem podoba mi sie...

Hm?


RE: Tanterstylez - First Schranz Session rok 2009 (+1) - OProject - 4.07.2014

(4.07.2014, 20:45)Thomasx17 napisał(a): Zacytuje:
Faden napisał(a):Brakuje mi tu tylko playerka lub jakiegokolwiek linku, ale ogolem podoba mi sie...

Hm?

A ja zdążyłem pobrać i przesłuchać xd


RE: Tanterstylez - First Schranz Session rok 2009 (+1) - TanterStyleZ - 4.07.2014

Panowie powiedzcie mi moi drodzy co jest z tym ze jak wrzucam to one przyspieszaja gdzie normalnie tak nie jest gdy slucham u siebie...co jest grane z tym... ? To tylko tak na tych playerkach >> ??
POMOCY PANOWIE !! ;P Heh xD Wrzucam je kilka razy a tak coś przeskakuje na tych playerkach na SOUND czy to tylko tak u mnie jest ;P


RE: Tanterstylez - First Schranz Session rok 2009 (+1) - OProject - 4.07.2014

Jak pobrałem to działało normalnie :P


RE: Tanterstylez - First Schranz Session rok 2009 (+1) - TanterStyleZ - 4.07.2014

Dobra to narazie je tak udostępniam w takim razie... ;)
Czyli to tylko na playerku tak jeździ bo usunałem wrzuciłem jeszcze raz edytujac post i jest tak samo czyli juz tak jest a jak działa normalnie po sciagnieciu to gitara ;P
Ogólnie eksperymentali z HS też dzisiaj wiele odkopałem z przed kilku lat takich HSów w starym stylu robionych z wczesnych stylów HS...
Narazie nie chce nimi zasypywać forum...;P
Narazie powrzucam je wszystkie na SOUNDCLOUD a udostepniał będe za jakiś czas... więc każdy będzie mógł coś wyciągnąć dla siebie... ;)
Osobiście słuchając wasze utwory również wyciągam jakis wniosek dla siebie normalne.... A od wiedzy przybytku wiadomo...;P
Także refleksji dla siebie również znajdziecie... ;)


RE: Tanterstylez - First Schranz Session rok 2009 (+1) - Head - 4.07.2014





Ja sb zrobiłem plejerki bo na sc mnie strasznie ścina :D Zedytuje i napisze co i jak, nie martw się ramzesie :)


RE: Tanterstylez - First Schranz Session rok 2009 (+1) - TanterStyleZ - 4.07.2014

Spoko wodza... ;P
Ogólnie mam jeszcze taki Mash up mozna powiedziec jak to ja lubilem w ten sposób kręcić coś swojego... Też z Hard Techno elementy Schranzu 15 minutowy jednak wolniejszy 150 BPM bodajże o ile pamiętam... ;)
Set Jumpstylowy... też taki Mash Upik z własnych motywów i kilkanaście może kilkadziesiąt wcześniejszych moich HSów głównie 2011-2012-2013.
Też musze zmienić już na swoją aktualna ksywe TANTERSTYLEZ i jeszcze po nazywać je jakoś bo wszystkie które tworzyłem żeby wiedzieć ktory jest który to wpisywałem zawsze vol 30 vol 40 vol 50 itd bez jakiejs znaczacej nazwy ;D
Powrzucam je tam zeby mieć kopie i juz ze stamtad juz sie nie usuną ;)
Tak jak wczesniej gdy usunałem przypadkiem partycje z 20 utworami a moze i wiecej z których cieszyłem się jak 5 latek...a po stracie byłem w żałobie hah ...to bolało wtedy ojj nie zapomne ;P


RE: Tanterstylez - First Schranz Session rok 2009 (+1) - Head - 4.07.2014

First Schranz podoba mi się, lubię takie rytmy :) Jakbyś wyciągnął z tego mixu więcej to była by bajera. Brakuje mi motywu w tracku. Jakbyś dorzucił np krótkiego breaka + jakieś poj*bane mroczne melo - oczywiście nie grałaby do bassdrumu, a zamiast niej pad lub długi chór - przeczuwam że klimacik byłby dobry :)
Chyba kiedyś pytałeś mnie o te loopy perki, a ja w sumie nic na ten temat nie podpowiedziałem bo sam mało ogarniałem - no a tb to wyszło zajebiście.
Jak napisał Old - pierwsza stopa dobra, 2 słabsza ale to nic, po niej wstawiłbym tą pierwszą , wyszłaby z tego dobra przerwa.

W second w sumie to samo. Brakuje mi motywu i szybko staje się to nudne.
Hmm jakbyś doszlifował traczki to w sumie dobra EPka by z tego była :)

Graty i powodzenia w kolejnych produkcjach :)


RE: Tanterstylez - First Schranz Session rok 2009 (+1) - TanterStyleZ - 5.07.2014

Dzięki "Knife" za wybaczenie playerków.. ;)
Gdyby nie Knife to mogłoby być "szarzej" ;P
Dzięki naszym producentom Headwave i Oldscool za racjonalne pełne komentarze wraz z waszą poświęconą energią na to ;P
+1 do renomy poszło już wcześniej do was... ;D