MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
K0R1N - CAVE SPIRITS [minimal] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: K0R1N - CAVE SPIRITS [minimal] (/temat-k0r1n-cave-spirits-minimal)



K0R1N - CAVE SPIRITS [minimal] - K0R1N - 6.07.2014



Tytuł: CAVE SPIRITS
Zrobił: ja
Czas: oszczędnie - 6 minutek z kawałkiem. na potrzeby będzie dłuższa wersja.
gatunek: dark minimal

jako że wiadomo że jestem słaby i nie trawie bigrumóf, daję w Wasze szanowne uszy swoje (równie ambitne jak prędzej wymieniony gatunek) wypociny. Nie umiem lepiej, zakończenia nie ma jako tako, będzie robione na potrzeby wyższych gwardii. Dziękuję z góry za poświęcenie czasu.


RE: K0R1N - CAVE SPIRITS [minimal] - Xorbolanid - 6.07.2014

Jest dobrze. Bikrumuf nie musisz umieć robić.

Ja jednak polecam, abyś też spróbował robić inne gatunki muzyki jeżeli nie próbowałeś. Nawet jeżeli chcesz się trzymać minimalu. To potem doda świeżości i oryginalności twoim utworom, jako że będziesz też dodawał coś właśnie z innych źródeł.

Jak mawia Francesco Katioli - Ja pierd*lę, ale miazga.


RE: K0R1N - CAVE SPIRITS [minimal] - K0R1N - 6.07.2014

dziękuję :)


RE: K0R1N - CAVE SPIRITS [minimal] - Faden - 7.07.2014

Ja bym ci raczej polecal uczyc sie jednak jednego stylu i opanowac go do perfekcji. Dopiero potem uczyc sie innych. Takim sposobem bedziesz stal w miejscu. 1:18 to przejscie jest niezbyt ciekawe. Zreszta na 0:31 zrobiles ta sama niespodzianke. Ja np bym wjechal z tym powoli zglasniajac troche zeby ludzie sie nieprzestraszyli naglego dzwieku niepoprzedzonego niczym. Moglbys to nieco przedluzyc tak aby syczalo i bylo wiadomo, ze cos sie zbliza. Masz 100% minimal techno, ciekawe i mroczne. Powiem ci, ze bedzie dobry jak dluzej nad nim posiedzisz.


RE: K0R1N - CAVE SPIRITS [minimal] - kantos - 7.07.2014

Jest tu klimat.szarpie łapie tu basem popieści a tam plum i pryk.Nie jestem fanem Tego minimalu ale jeżeli schodzisz na glitch to chciałbym raczej usłyszeć bardziej ciekawe brzmienia.Dżwięki muszą być intrygujące urywki skrawki sampli mocno przemyślane . Nie zaskoczyło mnie to.Chór troche biedny.Podoba mi sie sekcja perkusyjna wraz z tzw.snarem i basikiem.Motyw przywodzi mi far cry 1 z tym brasem jak kolesie biorą i atakują.Dzwiękowo się nie przyczepię.Nie ma co tu zmieniac.Poprostu...Czekam na kolejną minimalistyczną produkcję.Pozdro


RE: K0R1N - CAVE SPIRITS [minimal] - K0R1N - 7.07.2014

Dzieki za cenne uwagi. widać brakuje mi skilla, o czym w sumię wiedziałem.
gatunków innych próbuję, bo czy jakieś hałsy czy rapsy robię po cichu, nie chwaląc się nimi w necie. Celuję w minimal raczej :)
Wierzę że uda mi się zrobić coś naprawdę dobrego w tych klimatach.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.


RE: K0R1N - CAVE SPIRITS [minimal] - FrancescoKationi - 10.07.2014

Poleciałem z zamkniętymi oczami po raz kolejny, opinię moją znasz i wiesz że się jaram ostro Twoimi produkcjami. Fajnie by było usłyszeć Cię już na jakiejś epce:) PozDRo Korin


P.S Zawsze powtarzam i będę powtarzał, że wszelkie odmiany techno jest jak moda, nie zawsze chodzi o całokształt, szukasz jakiegoś elementu który to wszystko napędza... Ja odnajduję w większości Twoich wałków własnie takich elementów, które powodują, iż cały track jest po prostu smakowity. PozDro i Gratuluję:)