MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
interfejs audio a Asio4all - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: interfejs audio a Asio4all (/temat-interfejs-audio-a-asio4all)



interfejs audio a Asio4all - thudiar - 10.07.2014

Cześć Wszystkim!

Jak w temacie...

Mam interfejs audio Focusrite Scarlet2i2, robię muzy na Fl Studio no i teraz rodzi się pytanie, a mianowicie, którego device'a używać, aby uzyskać jak najlepszy dźwięk, mam dwa do wyboru + mogę używać Asio4all:

Focusrite Scarlet 2i2 usb driver (to pierwszy)

Line Out (drugi, też używa Scarlet 2i2)

Asio4all (z włączonym Scarlet'em 2i2)

?


RE: interfejs audio a Asio4all - Wizzardius - 10.07.2014

Też mam ten sam interfejs. Oczywiście używaj tych sterowników dostarczonych razem z interfejsem. Asio4all jest dobre, ale tylko w niektórych wypadkach się przydaję.

Tak jest git:
[Obrazek: 2vkizh2.jpg]


RE: interfejs audio a Asio4all - thudiar - 10.07.2014

(10.07.2014, 14:47)Wizzardius napisał(a): Też mam ten sam interfejs. Oczywiście używaj tych sterowników dostarczonych razem z interfejsem. Asio4all jest dobre, ale tylko w niektórych wypadkach się przydaję.

Tak jest git:
[Obrazek: 2vkizh2.jpg]

A to git :D. A mam jeszcze jedno pytanko, jak chce podlaczyc do niego glosniki powiedzmy 2.1 to wzmacniacz i tak jest potrzebny bo inaczej bedzie tylko sygnal (impuls) i dzwiek bedzie cichy co nie? ;3


RE: interfejs audio a Asio4all - skibot - 10.07.2014

(10.07.2014, 14:54)thudiar napisał(a):
(10.07.2014, 14:47)Wizzardius napisał(a): Też mam ten sam interfejs. Oczywiście używaj tych sterowników dostarczonych razem z interfejsem. Asio4all jest dobre, ale tylko w niektórych wypadkach się przydaję.

Tak jest git:
[Obrazek: 2vkizh2.jpg]

A to git :D. A mam jeszcze jedno pytanko, jak chce podlaczyc do niego glosniki powiedzmy 2.1 to wzmacniacz i tak jest potrzebny bo inaczej bedzie tylko sygnal (impuls) i dzwiek bedzie cichy co nie? ;3

tak.
W sumie to interfejs z głośnikami 2.1 to trochę lipa, lepiej by było gdybyś zaopatrzył się w monitory.


RE: interfejs audio a Asio4all - Zirds - 10.07.2014

Jak każdemu dasz na porządny monitor za minimum 800 zł za sztukę to chętnie każdy skorzysta. A jak się nie ma co się lubi to się lubi i używa co się ma.

pzdr.


RE: interfejs audio a Asio4all - thudiar - 10.07.2014

(10.07.2014, 17:03)skibot napisał(a):
(10.07.2014, 14:54)thudiar napisał(a):
(10.07.2014, 14:47)Wizzardius napisał(a): Też mam ten sam interfejs. Oczywiście używaj tych sterowników dostarczonych razem z interfejsem. Asio4all jest dobre, ale tylko w niektórych wypadkach się przydaję.

Tak jest git:
[Obrazek: 2vkizh2.jpg]

A to git :D. A mam jeszcze jedno pytanko, jak chce podlaczyc do niego glosniki powiedzmy 2.1 to wzmacniacz i tak jest potrzebny bo inaczej bedzie tylko sygnal (impuls) i dzwiek bedzie cichy co nie? ;3

tak.
W sumie to interfejs z głośnikami 2.1 to trochę lipa, lepiej by było gdybyś zaopatrzył się w monitory.

Dzięki za pomoc! :D

ZetZet dobrze gadasz nie każdego stać na monitory :3.


RE: interfejs audio a Asio4all - Wizzardius - 10.07.2014

Mnie nie stać na monitory(jeszcze, może pod koniec wakacji kupie). Mam 2 kolumny podłączone pod wzmacniacz, wzmacniacz do 2i2 i wszystko śmiga jak trzeba. Grają 121247091274210748217x lepiej od przeciętnego 2.1 (z którego długo korzystałem).