MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Biedronka Parodia Hardstyle - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Biedronka Parodia Hardstyle (/temat-biedronka-parodia-hardstyle--12498)



Biedronka Parodia Hardstyle - Spidfirerz - 13.07.2014

Witam , zrobiłem ten filmik już chyba jakiś rok temu ,ale przedstawia właśnie on moja rzeczywistość :) przychodzę na imprezę z dziewczyna ( wcześniej mówiłem do niej ze bd normalna muzyka ) a ona mi wyjeżdża z tekstem w stylu niech puszcza coś" normalnego" zawsze bardzo mnie to denerwuje bo chodzi jej i nie tylko jej ( bo inne osoby czasem tez tak mówiły )o Disco polo i te sprawy hahah ale przecież Ci co słuchają hardstyleu na pewno mnie zrozumieją :P filmik strzelony w dziesiątkę :P http://www.youtube.com/watch?v=oCvHlZ1sbog&list=UUr5gKkkspWxQmAg55PSaeJQ


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - OProject - 13.07.2014

Haha Ty to masz ziomek łeb xd
Zapraszam do Fuck Logic Records... na forum znajdziesz info ;)


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Head - 13.07.2014

Hahah ;) serek wie co mówi ;P
Nie ma co się przejmować ;P u mnie każdy mówi, że hard mi banie zrysował (osiedle żołnierzy RPK) i jak ja w ogóle mogę tego słuchać ? ;P trzeba mieć wyjebane na opinię innych, taką muzę kocham i żadnej innej nie słucham, a próbowałem.

pzdr


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Spidfirerz - 13.07.2014

Myślę nad nowym filmem też z reklam ale nie mam na czym go zrobić bo Windows move marker mi sie zjeb**... a ja tylko do filmików ścieżki dzwiekowe podkładam robione na flu :P więc ten program był najszybszy co do zrobienia filmiku . :P


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Head - 13.07.2014

Sony vegas pro i jazda :D teledyski już można robić - np takie jak z B-Front & Alpha2 - Tormented ;P
A jak nie to muwi mejkera można normalnie pobrać chyba nawet ze strony microsoftu


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Spidfirerz - 13.07.2014

Haha Headwave nie jestem głupi :P pobierałem, pobierałem i dalej wyskakuje jakiś bład :/ Chciałbym dodać tracka do działu hardstyle ale nie mam uprawnień ;/ dlaczego ?:(


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Head - 13.07.2014

10 postów musisz mieć ;P skomentuj tracki w dziale hard i będziesz miał ;]


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Spidfirerz - 13.07.2014

tak ,zem czuł bo kiedyś coś pisało takiego :P


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Trusted - 13.07.2014

Dobre ziomek... :D

Więc to nie tylko ja jestem uważany za odmieńca słuchając tejże muzyki ;)

Ja to mam do czynienia, z pseudo rapsami dookoła chyba nigdy nie zrozumieją,
że przekaz można nieść też w innych gatunkach.
No i ewentualnie ze słuchaczami dubstep'u którzy tak naprawdę słuchają D&B
i się upierają, że to dubstep. xD

Pozdrawiam i czekamy na twoje produkcje :D


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Spidfirerz - 13.07.2014

Trusted jak Ty mnie rozumiesz :P Dla dzisiejszej młodzieży najlepsza muzyka jest taka muzyka która jest teraz "modna" . Najwieksze przekazy radiowe typu eska dają im , nam ( ja nie słucham ) takie gówno ,ze az mi sie płakac chce . Nie znają prawdziwego swiata muzyki bo są zaślepiani tym co daje im radio i inne . Nie nawidze komercji. Zreszta nie chce sie kłucic :) i wywoływać kłutni :)


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Head - 13.07.2014

Uważasz że hardstyle nie jest muzyką komercyjną ? - Przecież po to został stworzony. W Polsce hard może nie jest tak popularny jak za granicą, ale jednak uważa się go za jeden z najprężniej rozwijających się gatunków muzyki klubowej - wystarczy porównać track z 2010 a 2014, 4 lata, a różnica w brzmieniu niesamowicie duża.


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Spidfirerz - 13.07.2014

Nu Style :) wiadomo ,wszystko idzie do przodu . Chciałbym ,że by w Polsce był popularny :) i ,ze by leciał w każdych dyskotekach :P a nie przeważnie w Energy 2000 :P tam to najlepesze Eventy Hardstyle'owe jak dla mnie :)


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Head - 13.07.2014

Nustyle/ Hardstyle/ Rawstyle jedno i to samo - komercja, tyle że na mniejszą skalę jak w pop czy rock :P Jakbyś dobrze poszukał na pewno w okolicy znalazłbyś dyskotekę z salą techno gdzie gra się hard. Ja mam jakieś 30km do najbliższej + 100km do Warszawy na HoW'a - okresowa impreza, w czerwcu była ostatnio 15zl wejście o ile się nie mylę. Kociec spamu pzdr :)


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Knifeman - 13.07.2014

co do filmiku - zapraszam do Fucklogic ==> www.fucklogicrec.tk


RE: Biedronka Parodia Hardstyle - Spidfirerz - 13.07.2014

Fucklogic Record :D juz robie jakies "nawalanko" haaah :P wysle wam :P