MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Witam panstwa - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Witam panstwa (/temat-witam-panstwa)



Witam panstwa - FELIX G - 25.07.2014

Czesc,
nazywam sie Wojtek, mam 16 lat, muzyka zajmuje sie odkad pamietam. Mozna powiedziec, ze jakies tam wyksztalcenie muzyczne mam, 11 lat w szkole muzycznej (3 klasa II stopnia) na kierunku fortepian. Pozatym gram na gitarze i bebnach (te instrumenty czysto rekreacyjnie). Ale dosyc tego przechwalania sie mianowicie jestem chyba najgorszym uczniem jakiego kiedykolwiek mieli :) Dobrze gram, ale nie przetransponuje akordu w stosunku kwinty. Przegrac zycie :(

Interesuje sie kazda muzyka, ktora jest ,,ciezka'', dysonansowa, pelna energii i potepiona przez kosciol XD Hardstyle, Tribal Bigroom, Dutch, mroczniejszy DnB, Moombathon (ten akurat nie jest taki straszny dla ucha ), metal, punk i wiele innych. Czyms spokojniejszym rowniez nie pogardze, trzeba byc otwartym :) Moje hobby to rysowanie i tworzenie muzyki, w przyszlosci chce byc designerem samochodow, chce projektowac dla Porsche albo byc w zespole Pagani :)

Moj pseudonim artystyczny wzial sie z imienia Feliks (tylko z ,,x'') i przypadkowego slowa z ksiazki od geografii. Uczniem jestem bardzo dobrym, uczeszczam do wyborowego liceum (takie same jak inne ) do klasy humanistycznej. Znam dobrze angielski i niemiecki, ucze sie wloskiego, potem mam zamiar wziac sie za rosyjski :)

Jestem troche rudy, nawet wysoki, chudy, mam niebieskie oczy, nie panuje nad soba, ale jestem pokojowy, jestem rowniez rozpieszczony, wulgarny a zarazem kulturalny, niedojrzaly, narcystyczny (mozna to wywnioskowac z tej wypowiedzi), mam nerwice natrectw, obsesje na punkcie mody i jestem zawsze humorystyczny. Kiedy komus chce sie plakac, mi sie chce sie smiac, taka sytuacja.

Chyba za duzo napisalem, ale coz, jesli nadal ktos to czyta to... witam :)


Jesli ktos jest polonista to pszepraszam.


RE: Witam panstwa - Knifeman - 25.07.2014

(25.07.2014, 17:53)Felix Gondwana napisał(a): Interesuje sie kazda muzyka, ktora jest ,,ciezka'', dysonansowa, pelna energii i potepiona przez kosciol XD Hardstyle, Tribal Bigroom, Dutch, mroczniejszy DnB, Moombathon (ten akurat nie jest taki straszny dla ucha ), metal, punk i wiele innych.
czegoś mi tu brakuje :D

witaj serdecznie - widzę ze będzie z kim pogadać, już cie lubię :D

...a no i naturalnie zajrzyj do regulaminu


RE: Witam panstwa - OProject - 25.07.2014

Witam,
Tego jeszcze nie było, chyba nikt się tak jeszcze nie przedstawiał, jak w klubie AA (nie żebym tam chodził razem z Knifemanem) xd
(25.07.2014, 17:53)Felix Gondwana napisał(a): Interesuje sie kazda muzyka, ktora jest ,,ciezka'', dysonansowa, pelna energii i potepiona przez kosciol
Nie ty jeden, Ja, Knifeman i paru innych też xd
Pozdro 303 :D

___[Knifeman]___________
nauczysz się wreszcie cytować tekst czy nie Xd



RE: Witam panstwa - Squirrel wax - 25.07.2014

sometimes things get complicated


RE: Witam panstwa - Sleeper - 25.07.2014

Witaj :P Ciekawie sie przedstawiles :) Widac ze jestes ambitny, jesli ta ambicje tez przelejesz na muzyke to moze byc bardzo ciekawie :D


RE: Witam panstwa - headlike - 26.07.2014

Hello! Miło mi Ciebie poznać. Jeszcze nie widziałem, żeby w tym dziale ktoś, aż tyle napisał o sobie. ;) W sumie nie słucham muzyki preferowanej przez Ciebie, ale jak wypuścisz jakiś fajny kawałek, to może zrobię wyjątek. ;) Więc czekam. :)


RE: Witam panstwa - RaNi/Works - 26.07.2014

Chciałbym zagrać na perkusji... nagrywałbym se i dokładał gitarę :D Kompletnie nie umiem na tych instrumentach grać nawet nigdy nie tknąłem pałeczek ale chciałbym grać na tych instrumentach...

w sumie to taki "Człowiek Orkiestra" jesteś... na naszym forum jest zaledwie paru takich XD

Gorąco zapraszam do udziału w dyskusjach, rzuć okiem na regulamin i dziel się z nami swoją twórczością!

W sumie to sam nie mogę się doczekać aż usłyszę coś od ciebie : D



RE: Witam panstwa - Trusted - 29.07.2014

Witam.

Widzę, że nadajemy na podobnych falach. :)

Na pewno znajdziesz tu ludzi którzy chętnie ocenią twoje kawałki ;)


RE: Witam panstwa - STLKR CLL - 30.07.2014

Ooo witaj! Za gatunków muzycznych podanych przez ciebie lubię tylko Dutch :/. Nie zmienia to faktu, że i tak będę słuchał xD

(30.07.2014, 6:17)StalkerCell napisał(a): Ooo witaj! Za gatunków muzycznych podanych przez ciebie lubię tylko Dutch :/. Nie zmienia to faktu, że i tak będę słuchał wszystkiego xD



RE: Witam panstwa - Revnotes - 30.07.2014

Cześć,

Podobała mi się Twoja autoprezentacja, nie wiem czy będzie okazja bym przekonał się do muzyki, bo jednak gustujemy w nieco innej stylistyce, ale jeśli czas pozwoli...


RE: Witam panstwa - sowa - 30.07.2014

Witaj :)


RE: Witam panstwa - Spidfirerz - 30.07.2014

Hardstyle ^^ i to mi się kurna podoba :) Trochę jestem zdziwiony ze wymieniwszy tyle Gatunków preferując też Hardstyle nie wymieniłeś HARDCORE :P Ale może nie słuchasz , bądź też nie znasz :P WITAM :)