MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Adamzzz - Vraiment - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Adamzzz - Vraiment (/temat-electronica-adamzzz-vraiment)



Adamzzz - Vraiment - Adamzzz - 30.07.2014

Miesiąc temu wykręciłem taki ot luźny wałek. Nie zamieszczałem, bo nie miałem pewności czy wypada się nim aż tak chwalić xD no ale już dobra. Jak podpasi przynajmniej kilku osobom to będę wniebowzięty hehe



Pianinko zapożyczone z utworu "I Believe" Happy Clappers a trąbka to Miles Davis w utworze "Freddie Freeloader".


RE: Adamzzz - Vraiment - OProject - 30.07.2014

Skończyłeś jakiś kawałek... <oh> Gratulacje! xd
Nawet Ci się nie chciało wpisać nazwy do wava <lejca>
Jak dla mnie to stopa za mało dołu ma, i w sumie to mi najbardziej przeszkadza (nie mówię że ma nawalać jak w napierdalance jakieś ale taka pykająca za bardzo xd) :(
Przyczepie się bo zawsze się czepiam... same sample chyba xd... ino te pianinko można wybaczyć (Chyba że masz w domu swoje xd)
Wolał bym od ciebie jakiegoś połamańca, bo pianinko by się nadało xd
Ten krowi dzwonek zawsze mnie wkurza, ale tutaj nawet pasuje xd
Ogólnie spójny utwór, dobrze zrobiony jak na lata 90 ;)
Weź zacznij w końcu kończyć te traki jełopie jeden, jesteś bardziej leniwy niż ja (o_O)
Podoba mi się, a ostatnio w Czilałtach lubuje.
I jeszcze jedno xd na koniec.
Pozdro 303.


RE: Adamzzz - Vraiment - Head - 30.07.2014

Dobry lajtowy klimacik. Nie słuchaj Olda, stopa jest git :D on zawsze musi się przyczepić do 100hz w dół ;D
Bardzo ładna przestrzeń i perka. Nie znam się na tych klimatach, bo nigdy tego nie słucham, ale tak ogólnie to przyjemne :)
Czasem w radiu można posłuchać takich utworków późnym wieczorem. Graty i czekam na harda :) Pzdr


RE: Adamzzz - Vraiment - OProject - 31.07.2014

(30.07.2014, 21:55)Headwave napisał(a): Dobry lajtowy klimacik. Nie słuchaj Olda, stopa jest git :D on zawsze musi się przyczepić do 100hz w dół ;D

Dla mnie musi nawalać przy cieplutkich 63 Hz Heart :D Musi być i nie ma bata... nie może sobie pykać, pyk pyk... środeczkiem
I jeszcze mam przebasowane AKG K518Dj ;]
Zastanawiam się jakby to zabrzmiało jakbyś dał Hardkorowy kick (sory niemogłem się powstrzymać) xd


RE: Adamzzz - Vraiment - Adamzzz - 31.07.2014

LOL old i head xD Dzięki za komenty. Cieszy że podpasowało. Chyba zrobię dla old'a jeszcze edit hardkorowy. Ta trąbka będzie pięknie pasować do napierdzielających kicków w tle. xD Tak.. jak nic będzie hit..
Za te komentarze przydzielam po jednym punkcie dla waszego domu (wincyj nistety ni moge)


RE: Adamzzz - Vraiment - Head - 31.07.2014

Niech Cię broni moc Harrego Pottera !

Sam jestem ciekawy jak będzie to grać na hc :D tylko nie ciągnij na jednej nucie, pitchuj od czasu do czasu o oktawę w górę/dół - będzie brzmieć jakbyś nowego kicka podłożył.


RE: Adamzzz - Vraiment - abyssMB - 31.07.2014

Super klimat :D, kapitalnie wkomponowałeś rewelacyjną trąbkę Davisa, lubię takie kawałki. Gratki nic nie zmieniaj, żeby nie zepsuć <slucham>


RE: Adamzzz - Vraiment - CaffeineMC - 3.08.2014

brzmi bardzo czysto, dobrze wkompowane sample, good job !


RE: Adamzzz - Vraiment - Stiopa - 9.08.2014

Dokładnie, Oldi ma zły słuch, na 63 Hz to u mnie sub gra a nie stopa :P. Tutaj wszystko świetnie pasuje. Świetne wariacje instrumentami, ciekawy aranż, sax mega. Po prostu słuchać i nic więcej, po połowie nawet zacząłem się lekko bujać XD Ten trzask świetnie oddaje klimat winyla, i naprawdę miejscami mam wrażenie jakbym słuchał płyty z jazzem z lat 30' :D
Pozdro