MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Morys - Bass Lesson - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Morys - Bass Lesson (/temat-other-morys-bass-lesson)



Morys - Bass Lesson - jerzymorys - 3.08.2014

Właśnie ukończyłem najlepszy jak dotąd numer. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś komu przypadnie do gustu.




[Version2]



RE: Morys - Bass Lesson - CaffeineMC - 3.08.2014

tak jak mówisz najlepszy, ten krzykopodobny motywik przez cały utwór niesamowicie się wkręca, porządna produkcja, gratulacje !

daje 5/5


RE: Morys - Bass Lesson - Yourd - 3.08.2014

Solidna linia basu, choć przydałoby się zadbać o większą czytelność w miksie w dolnym przedziale. Sam kawałek kojarzy mi się z niektórymi filmowymi elektronicznymi soundtrackami ;)


RE: Morys - Bass Lesson - Orionage - 3.08.2014

No, fajny numer, dobry rozkład dźwięków w przestrzeni i wszystko do siebie pasuje.


RE: Morys - Bass Lesson - Cloudie - 3.08.2014

Kawałek jest w miarę OK, ale:

Dolna warstwa częstotliwości. Kick, Snare, Bass - za ciężkie. Tworzą spory ciężar w kawałku. Może kwestia gustu, ale ja słyszę totalny ciężar na kick, snare i bassie tak jakby były na eq do maximum podbite i dodało to im sporo szumów w dolnych partiach i zatraciły w dole przejrzystość.


RE: Morys - Bass Lesson - jerzymorys - 3.08.2014

Może tak być bo obecnie nie mam dostępu do dobrego sprzętu. Podejrzewam, że jeszcze przysiądę do tego numeru wtedy poprawię wszystkie niedoskonałości : )


RE: Morys - Bass Lesson - Adamzzz - 7.08.2014

Ciut za dużo basu. Nie ma w ogóle miejsca na kick. No i tak jakoś kiepsko jest z dynamiką utworu, strasznie się dłuży. Może spróbuj dodać jakieś fajne przejścia, na pewno urozmaici to Twój wałek. Tak nie licząc tego powiem baaardzo szczerze: jakoś mi nie podpasowało xD ale ważne że chociaż Tobie się podoba.. xD
Pozdrawiammmm


RE: Morys - Bass Lesson - Wizzardius - 7.08.2014

Mega fajny solidny bassik. W czym kręcony?
Jestem ciekaw jak by się tego słuchało w samochodzie z jakimś dobrym wooferem z tyłu ;d
Lecz ja bym i tak nad tym jeszcze posiedział i jak kolega wyżej wspomniał, dodał jakiś wariacji, urozmaicił to wszystko, by ciągle nie katować jednego motywu :)


RE: Morys - Bass Lesson - Kill The Wall - 8.08.2014

werbel tragedia. w chuj za duzo kompressji, zgnieciony jak puszka po coli. Linia melodyjna przez caly utwór taka sama, torche sie nudzi po jakims czasie. Ale podoba mi sie morczny klimat. No i wyżej wspomniany mix, też tragedia, polecam poczytać poradniki co do mixu


RE: Morys - Bass Lesson - suds - 10.08.2014

werbel do wymiany, bas tak samo (ewentualnie utnij trochę z zakresu ok. 100 Hz). fajny motyw, ale po czasie zaczyna nudzić - to już powiedzieli koledzy wyżej :D


RE: Morys - Bass Lesson - jerzymorys - 14.08.2014

Poprawiłem go na tyle na ile dałem radę, już strasznie mnie zmęczył :) wydaje mi się, że na dole w miarę posprzątane, werbel poprawiony, jedyne co mnie martwi to bas który może być ciut za głośny. Początek ten sam dalej zachodzą jakieś zmiany, ogólnie to nadar prosty numer.




RE: Morys - Bass Lesson - Miravsky - 15.08.2014

Jerzymorys trafiasz w mój gust przez ostatnie kawałki tak trzymać ;)