MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Trusted - Unimaginable Universe - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Trusted - Unimaginable Universe (/temat-hardstyle-trusted-unimaginable-universe)

Strony: 1 2


RE: Trusted - Unimaginable Universe - Dubby Spliff - 2.09.2014

(2.09.2014, 17:31)ZetZet napisał(a):
(1.09.2014, 20:16)Dubby Spliff napisał(a): a jakby tak zrobić dubstyle remix ^^


Nie!

Wiesz co to dubstyle? :)


RE: Trusted - Unimaginable Universe - Spidfirerz - 2.09.2014

Precz z tym ... Hardstyle to Hardstyle i wypierdzielac z tym bo po policje zadzwonię .


RE: Trusted - Unimaginable Universe - Zirds - 2.09.2014

(2.09.2014, 17:51)Dubby Spliff napisał(a):
(2.09.2014, 17:31)ZetZet napisał(a):
(1.09.2014, 20:16)Dubby Spliff napisał(a): a jakby tak zrobić dubstyle remix ^^


Nie!

Wiesz co to dubstyle? :)

Szuflandia mi koło dupy dynda... Ma być metrum 4/4 jeżeli chodzi o techno i chuj.


RE: Trusted - Unimaginable Universe - Trusted - 2.09.2014

(10.08.2014, 21:15)Distance napisał(a): Jest naprawdę dobrze, fajnie widzieć, że jest coraz więcej producentów HS'u i to na niezłym poziomie ;) Czekam na kolejne tracki!
Niestety z powodu braku czasu rzadko tu zaglądam, ale postaram się tu regularnie wpadać :)

(11.08.2014, 19:12)L.G. napisał(a): Ale ten wałek zajebisty, pobrany do kolekcji.
Świetna melodyjność, w ogóle kozak dla mnie.

(30.08.2014, 21:55)piral napisał(a): clap w 0.20 mi nie pasuje, lepszy byłby tutaj wysoki clap na lekkim reeverbie, poza tym znikł on pod tym leadem jak rozwinął się cutoff. w 0.39 brak konkretnego przejścia, tak weszło znikąd ale jest dobra energia. break brzmi porządnie. na voxie dodałbym ewentualnie ping-pong delay, żeby urozmaicić. W 2.36 lead wydaje mi się brudnawy, ale pewnie sam bym go lepiej nie wymiksował, hardstyle'owe kicki zabierają przecież całe spektrum XD przyśpieszenie tracka bardzo fajny zabieg, ten moment najbardziej mi rozbujał łeb, a miałem iść spać.

(2.09.2014, 17:09)Mich napisał(a): Kozacki utwór, jak najbardziej słychać te ponad 100 godzin pracy! Znakomita atmosfera, klimat, uczucia... a technicznie miodzio. Wszystkie dźwięki mi się strasznie podobają, bas świetnie nawala. Jeden z najlepszych jakie usłyszałem na tym forum, niektóre części aż przyprawiają mnie o ciarki. Moim zdaniem powinieneś jakoś wypromować ten track, powysyłać do promoterów na YT myślę że wielu będzie chciało opublikować, bo jest zajebisty, Jeśli ci na tym zależy oczywiście...
(Wiem że tak późno opinię daje, ale kiedyś już go przesłuchałem i myślałem że już skomentowałem :D)



Dziękuje wam wszystkim za te pochwały mimo wszystko w nauce tworzenia tego stylu jeszcze
przede mną bardzo dłuuuuuga droga, ale pozytywne opinie oraz porady zawszę doceniam. ;)
Plusiki dla was. ;)





(2.09.2014, 18:08)ZetZet napisał(a):
(2.09.2014, 17:51)Dubby Spliff napisał(a):
(2.09.2014, 17:31)ZetZet napisał(a):
(1.09.2014, 20:16)Dubby Spliff napisał(a): a jakby tak zrobić dubstyle remix ^^
Nie!
Wiesz co to dubstyle? :)
Szuflandia mi koło dupy dynda... Ma być metrum 4/4 jeżeli chodzi o techno i *****.

(2.09.2014, 18:01)Hardhunter napisał(a): Precz z tym ... Hardstyle to Hardstyle i wypierdzielac z tym bo po policje zadzwonię .


Bez spiny nie ma co się kłócić o pierdoły... ;)
Remix pack dałem tutaj dla wszystkich i nawet jakby ktoś chciał zrobić ten track w rytmach
disco polo ja na pewno będę się cieszył, ze ktokolwiek chciał to zremixować.

Szanuje zdanie każdego na temat gatunków ale miałbym do was prośbę
o założenie nowego tematu na tę dyskusję. Dziękuje ;)


RE: Trusted - Unimaginable Universe - TanterStyleZ - 30.09.2014

Pomysły kompozycja zgranie szczegoły wizja aranzacja wykonanie nowoczesnosc...mozna by wymieniac... postęp jest w Twoich utworach i to nie mały także jest impreza ;)

+1 odpalam ;P