MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Matt Ether - I.S.A (Original Mix) (/temat-trance-matt-ether-i-s-a-original-mix)



Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - mattether - 6.08.2014

Przedstawiam swoją produckje pod tytułem " I.S.A "
Gatunek Trance/Progressive House
Lepszą jakość znajdziecie na moim Soudcloudzie :) Enjoy




RE: Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - max.niemczyk - 6.08.2014

Jestem pod ogromnym wrażeniem :D obraz w tle idealnie oddaje charakter tego utworu, ciekawa melodia, dodatki np. te dźwięki z kosmosu które wchodzą do utworu w 1:03-04 :D nie będę jakoś analizował, dobra robota ;) jaki masz staż ?


RE: Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - headlike - 6.08.2014

Tak jak kolega wyżej też jestem zaskoczony! Oczywiście pozytywnie! ;) Bardzo podobają mi się te robotyczno-kosmiczne dźwięki. Razem z zdjęciem w tle dodają charakteru utworowi. Ogólnie - naprawdę fajny utwór. ;)


RE: Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - mattether - 6.08.2014

Właśnie odebrałem meila :) Release w październiku w labelu Progressive House Worldwide !!! :D:D:D:D:D:D stay tuned :)


RE: Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - headlike - 6.08.2014

Gratulacje MattEther. ;) Chociaż ja myślałem, że będziesz to wydawał w twoim labelu. ;)


RE: Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - Castiel - 6.08.2014

Podoba mi się bassline.Melodie też są bardzo fajnie. pierwsza część klasycznie trance'owa a druga już bardziej nowoczesna,świetny klimat

Poprzeczka w tym dziale idzie jeszcze wyżej :)


RE: Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - Amalon - 6.08.2014

Witam

Zazwyczaj nie komentuję tak dobrych utworów bo postawiłem sobie inne zadanie na tym forum, ale popchnęło mnie do skomentowania jedno, czyli onomatopeja.

Wstrzyknąć jakiś obraz w dźwięk to nie jest taka prosta sprawa, a właśnie słuchając tego utworu mam wrażenie: jakbym został porzucony na jakieś odległej gwieździe, samotnie siedząc ze świadomością, że zasłużyłem na tą pustkę. Rozkojarzenie i mętlik w głowie nie opuszcza mnie na krok bo wiem że samotność, wyrzuty sumienia skończą się dopiero wtedy gdy moje życie wygaśnie, a razem z nią gwiazda na której mieszkam <thumbup> Na 2:46 widać niewielki promyk nadziei na to że ktoś się zlituje, albo przynajmniej będzie pamiętał o tym że nie byłem taki zły jakim mnie widziano..ale i tak niczego to nie zmienia bo zasłużyłem by tu być..:)

Tak właśnie (mniej więcej) widzę ten utwór pod względem stylistycznym, aczkolwiek technicznie nie mam się zbytnio o co oprzeć bo jakość jest kiepska, więc jedynie mógłbym gdybać, co raczej nie jest nikomu potrzebne..:)

Aranżacyjnie ten utwór byłby zajebisty (dużo lepszy) gdybyś wymyślił porządne Wejście oparte na konkretnie głębokich Liniach. Wtedy byłby to bardzo dobry Epic Trance na wysokim poziomie zmysłowym, dlatego właśnie daję Ci porządnie zasłużone i szczere 4.. Porównując ten utwór do światowych hitów to jest to bardzo dobra ocena, więc miej to na uwadze..;)

Cieszę się, że mogłem coś takiego usłyszeć i poczuć. Oby tak dalej.

Pozdrawiam Serdecznie


RE: Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - Adamzzz - 8.08.2014

Ale basik pięknie łupie :D Świetnie wyprodukowany kawałek. Szkoda tylko że melo jakoś nie porywa... mnie przynajmniej xD Może dlatego że słucham za dużo hard trensu... tak czy owak nie ma się do czego przyczepić. Dobry utwór je dobry.
Pozdrawiammm


RE: Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - Stiopa - 12.08.2014

Świetna robota. Kawał porządnego transiwa, z kosmicznym klimatem, który uwielbiam w trancie. Bass jest mega. Świetny lead w breaku, i te wstawki vox wszystko do siebie pasuje.
5 za ten tjun
Pozdro


RE: Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - defol - 14.08.2014

Przy takim tracku powinno się zostawić komentarz :) Tylko w sumie nie chcę powtarzać, to co już zostało wyżej napisane.
Dodatkowe dźwięki tu i tam mają fajny smaczek. Tworzenie klimatu to niełatwa sprawa. Powodzenia z tym wydawaniem ;]


RE: Matt Ether - I.S.A (Original Mix) - Dubby Spliff - 19.08.2014

przyjemne :D gratki stary :)