MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Adamzzz - Electronics (Preview) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Adamzzz - Electronics (Preview) (/temat-hardstyle-adamzzz-electronics-preview)



Adamzzz - Electronics (Preview) - Adamzzz - 7.08.2014



Ludzie... Weźcie mi napiszcie mi czy ten wokal może być. Odsłuchałem go już tyle razy, że kompletnie już nie wiem co myśleć xd xD


RE: Adamzzz - Electronics (Preview) - OProject - 8.08.2014

Ten jak szaleje z tymi trakami xd
szczeze to na poczatku nie zrozumialem ani 1 slowa... ten gosc co spiewa jakis najebany... xd
pociales go dobrze ale mnie nie podpasl :P
skrecza slyszalem u ciebie kilka miesiecy temu chyba xd
ale calosciowo bardzo dobrze jak zwylke w twych hardstajlach koncz tego traka to ci remix siekne bo pewnie w klajmaksie dasz kicka a ja chce 2 rewersa:D


RE: Adamzzz - Electronics (Preview) - Kill The Wall - 8.08.2014

Też w ogóle nie ogarniam słów, ale też chyba to nie jest priorytetem. Ja bym odpuścił troche tego pogłosu z wokalu.


RE: Adamzzz - Electronics (Preview) - Adamzzz - 8.08.2014

(8.08.2014, 9:28)OldscoolProject napisał(a): Ten jak szaleje z tymi trakami xd

No, aż dwa! Z czego jeden to preview xD
Dzięki za rady. Ja też nie ogarniam co ten koleś gada. To jeden z moich pierwszych kawałków ever, pewnie sprzed jakiś dwóch lat.
A no i od kiedy trzeba rozumieć co gada pocięty wokal w hardstylu wtf xD Stówa dla tego kto rozszufruje co gada Ten wokal xD


Pozdroo


RE: Adamzzz - Electronics (Preview) - OProject - 8.08.2014

Lol wtf Headhanters i taki reverse haha nigdy bym sie nie spodziewał myślałem ze gośc tylko sialalanki nagrywał xd
https://www.youtube.com/watch?v=cAdI4L5B0m4
To je wokal hehe xd
Dobre jak na 2 lata, jak wrócę za tydzień to ma być skończone hehe, zrobię ci taki remix ze nu-stylowcy nawrócą się na early xd


RE: Adamzzz - Electronics (Preview) - Trusted - 8.08.2014

Niestety muszę zgodzić się z kolegami wyżej z wokalu ciężko jest cokolwiek zrozumieć.
Chociaż wydaje mi się, że w pewnym momencie słychać "We control..." ale głowy nie dam.
A tak po za tym nie jest zły ;)

1:10 ten screech/hard lead czy cokolwiek bardzo ładny i dobrze pasuje do reszty.


RE: Adamzzz - Electronics (Preview) - TanterStyleZ - 8.08.2014

Typowo Hardstylowy świetny wokal pasujacy do HSu do stylu itd itd...
Moim zdaniem nie ma tu wycinac podcinac...
Nie jest potrzebne rozumienie słow co śpiewa koleś....
To nie je You Can Dance to nie muzyka Pop.... i to nie jest Must Be The Music.... Tam trzeba pokazywac ze trzeba spiewac elegancko idealnie z klasa itd... Bo jak nie pokazesz to jest "get out "
a Hardstyle pokazuje to że nie zawsze trzeba śpiewać idealnie elegnacko żeby utwór był "wyj*bany" w kosmos żeby wkręcał ludzi itd itd...
To jest Hardstyle a Hardstyle ma swoje sposobności stylizacji... AMEN ! ;P


RE: Adamzzz - Electronics (Preview) - headlike - 8.08.2014

Wokal idealny. ;) Skąd taki masz? Świetnie pasuje do tego utworu... Brak słów... ;)


RE: Adamzzz - Electronics (Preview) - Adamzzz - 8.08.2014

(8.08.2014, 13:18)headlike napisał(a): Wokal idealny. ;) Skąd taki masz? Świetnie pasuje do tego utworu... Brak słów... ;)

Tak jak pisałem, to bardzo stary kawałek więc ciężko powiedzieć, ale najprawdopodobniej ze strony Looperman.
Dzięki za komentarz :)
Oczywiście dziękuję także Trustedowi i Ramzesowi :)

Chyba jednak zostawię ten wokal jak jest...


RE: Adamzzz - Electronics (Preview) - Mat.Mor.Raw - 9.08.2014

Wokal brzmi rasowo, soczyście, jest nisko zestrojony, ale ma ładnie podbite średnie i wysokie częstotliwości. Dzięki temu jest dobrze słyszalny w miksie.

Ja bym nie zwracał uwagi na to co podmiot liryczny miał na myśli w tej wypowiedzi, bo nie to jest istotne w tej stylistyce.<haha>

Wokal bardzo dobrze współpracuje z warstwą rytmiczną. Wszystko tutaj ładnie buja i zgrzyta, aż chce się głową pomachać do tego kawałka. Wolniejsze tempo jeszcze dobitniej podkreśla dynamikę tego utworu.

Jedyna rzecz, nad którą warto lepiej popracować to talerz ride, który brzmi zbyt sycząco i niezbyt naturalnie. Warto zastąpić jakimś bardziej akustycznym samplem i delikatnie przesterować.

Generalnie bardzo profesjonalnie brzmiący kawałek. Gratuluję!