MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Bram feat. Julia Dowler - Illusion (Aitra Remix) +1 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Bram feat. Julia Dowler - Illusion (Aitra Remix) +1 (/temat-deep-bram-feat-julia-dowler-illusion-aitra-remix-1)



Bram feat. Julia Dowler - Illusion (Aitra Remix) +1 - Aitra - 8.08.2014

Witam ,
Zawsze mam problem z tym iż nie wiem co pisac w przedmowie :D Moze tym razem krotko ,zwięźle i na temat xD Takie dwa deepy w roznym klimacie :



Electronic Tree


Clinique Recordings

Pozdrawiam Wszystkich ,
Aitra


RE: Bram feat. Julia Dowler - Illusion (Aitra Remix) +1 - Adamzzz - 8.08.2014

Oba brzmią bardzo podobnie :P Miło się słucha.. taki chillout.. albo deep house jak kto woli xD
Miks czysty jak łza. Podoba się.


RE: Bram feat. Julia Dowler - Illusion (Aitra Remix) +1 - Stiopa - 9.08.2014

Dawno CIę nie było Gośka, fajnie, że jeszcze coś tam wrzucasz ;), ciągle progres, no ale zostałaś przy deep hause, chill... W sumie to też zawiało mnie w ten gatunek tylko bardziej progressive ;)
Fajnie się słucha, można się odprężyć...
Pozdrawiam


RE: Bram feat. Julia Dowler - Illusion (Aitra Remix) +1 - efg1 - 12.08.2014

Numer dla Clinique jest bajeczny! Gratuluje, piękna rzecz


RE: Bram feat. Julia Dowler - Illusion (Aitra Remix) +1 - eimear - 15.08.2014

gratuluje warsztatu, dzięki - odprężyłem się przy pierwszym kawałku ;-)
nareszcie kawałek który mogę poczuć, żaden dźwięk mnie nie wkurza, wszystko jest z sobą dopasowane, lekkie, totalna harmonia
świetnie :)


RE: Bram feat. Julia Dowler - Illusion (Aitra Remix) +1 - Revnotes - 15.08.2014

Pierwszym pseudnimem, który nasuwa mi się na myśl, gdy mówię lub piszę producentka jest Dinka. Od teraz w podobnej sytuacji będę kojarzył was obie drogie Panie. Niesamowity klimat i warsztat. Sądzę, że mógłbym się od Ciebie jeszcze wiele nauczyć, chylę czoła i rozkoszuję się muzyką. Dzięki.

Jedyneczka - czyściutko, masywnie, klimatycznie. Właściwie wypadałoby pochwalić kazdy element, bo wszystko jest tu ze sobą spójne. Nie wrzuciłaś niczego na przypał, a z drugiej strony nie ma też elementu bez którego track mógłby się obejść.

Dwójeczka - może jeszcze bardziej odprężająca, relaksacyjna. Nic tylko zamknąć oczy i odpłynąć. Ciekaw jestem skąd czerpiesz wokale?



RE: Bram feat. Julia Dowler - Illusion (Aitra Remix) +1 - Audionectic - 15.08.2014

No baaaaajka :D Bardzo dobre wałeczki.Numer dla Electronic Tree obstawiam.Gratuluje talentu.To Twoje melodie?


RE: Bram feat. Julia Dowler - Illusion (Aitra Remix) +1 - Aitra - 17.08.2014

Witam ;) Pierwszy numer -tutaj zaspiewała wokalistka Julia Dowler. W moim remixie nie został uzyty motyw co w original mixie poniewaz nie lubie uzywac tego samego midi (dla mnie wtedy utwor za bardzo pryzpomina oryginał). Drugi numer to pociete voxy ,przewaznie to kupuje cos tam z beatport paczke z wokalami i zaczynam zabawe.
Dziekuje za opinie ,
Pozdrawiam Wszystkich ;)


RE: Bram feat. Julia Dowler - Illusion (Aitra Remix) +1 - piral - 18.08.2014

Illusion (Aitra Remix):
W 0.41 czuję, że ten kick nie pasuje mi. Widziałbym tu jakiś bardziej ukryty, deepowy kick. Za to w 1.14 już dobrze się wypełnia. Więc może zwykły LPF załatwiłby tam sprawę, ale już nieważne. I tak jest dobrze, bo płynę. :3 Bez żadnych innych zastrzeżeń, 5/5.

Feel Love:
Podobają mi się plucki, fajnie rozmieszczone w panoramie. Kolejne 5/5, nie mam nic do dodania.

Brawa wielkie, bo rzadko trafiam na deep house, który do mnie trafi.