MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Revnotes feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Revnotes feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) (/temat-house-revnotes-feat-rita-raga-she-s-waiting-stiopa-remix)



Revnotes feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Stiopa - 12.08.2014

Siema, skoro Elnanterowi nie wypaliło wydanie EPki z winy wytwórni, można wrzucać pełną wersję remixu :D
Oto moja lajtowa wersja. Fajnie było się pobawić przy tym remixie. Dodam, że całość zmontowałem w Reasonie 7 tej darmowej 30 dniowej wersji, przy pierwszym podejściu z projektem :P
Miłego słuchania.
Pozdro




RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - headlike - 12.08.2014

(17.08.2014, 19:52)Hardhunter napisał(a): Headlike....
[Obrazek: 08c41712f7c2b4b5.jpg]

Sam jesteś ja pierdole...


RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Stiopa - 12.08.2014

Nie dźwięki, tylko melodia jak już i po to ona była, zresztą podoba mi się i dlatego jej nie zmieniałem, zawzyczaj nigdy nie zmieniam melodii oryginalnej w remixach. Jeśli chodzi o paczkę wav to użyłem tylko pada i czystego wokalu, o który poprosiłem :D
Resztę brzmień moje. ;) I jeszcze jedno, nigdy nie wysilam się przy remixach ;) zajmują mi do 3 dni roboty po parę godzin :D a akurat w tym przypadku testowałem Reasona 7, który naprawdę już różni się od wersji 5, którą do niedawna jeszcze używałem, więc nie wykorzystałem zapewne w pełni moich oraz tego dawa możliwości.
Pozdro


RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Herman - 12.08.2014

(12.08.2014, 11:00)headlike napisał(a): Fajny, hałsowy klimacik! Lubię to! ;) Tylko mogłeś się bardziej wysilić i dodać jakąś własną melodyjkę, bo te dźwięki są z pliku .MID od Elnantera... ;)

Toś dowalił xd


RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - headlike - 12.08.2014

(12.08.2014, 11:22)Stiopa napisał(a): Nie dźwięki, tylko melodia jak już i po to ona była, zresztą podoba mi się i dlatego jej nie zmieniałem, zawzyczaj nigdy nie zmieniam melodii oryginalnej w remixach. Jeśli chodzi o paczkę wav to użyłem tylko pada i czystego wokalu, o który poprosiłem :D
Resztę brzmień moje. ;) I jeszcze jedno, nigdy nie wysilam się przy remixach ;) zajmują mi do 3 dni roboty po parę godzin :D a akurat w tym przypadku testowałem Reasona 7, który naprawdę już różni się od wersji 5, którą do niedawna jeszcze używałem, więc nie wykorzystałem zapewne w pełni moich oraz tego dawa możliwości.
Pozdro

Ja mówię o tym, że lead z oryginału wykorzystałeś jako drop, a melodię dropa mogłeś przecież sam wymyślić (przecież o to chodzi w remixach), a lead dostawić jako lead.... ;)


RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Stiopa - 12.08.2014

Nie wiem o co chodzi w remixach, po prostu robię tak jak mi się podoba, moja interpretacja czyjegoś utworu, czyli tak jak ja bym widział dany utwór, a nie zmiana i dodawanie czegoś nowego. Chociaż czasami zmieniałem to i owo w remolach, ale robię to rzadko. ;)
Pozdro


RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - headlike - 12.08.2014

(12.08.2014, 12:25)Stiopa napisał(a): Nie wiem o co chodzi w remixach, po prostu robię tak jak mi się podoba, moja interpretacja czyjegoś utworu, czyli tak jak ja bym widział dany utwór, a nie zmiana i dodawanie czegoś nowego. Chociaż czasami zmieniałem to i owo w remolach, ale robię to rzadko. ;)
Pozdro

http://pl.wikipedia.org/wiki/Remiks

A tak w ogóle posłuchaj innych remixów. Zazwyczaj są zmieniane dropy, a czasami nawet leady.... ;)


RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Tomi - 12.08.2014

Nawet nawet, tylko... no :D


RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - T-Sted - 12.08.2014

(12.08.2014, 12:34)_Tom_ napisał(a): Stiopa przesłuchałbym, ale mam schizę przez ten wokal :/ masz tam może jakiś instrumental?

Zostało jeszcze po moim, co? :D

Jeśli chodzi zaś o sam remiks. Z mojej perspektywy wykonanie jest bardzo dobre. Pod względem technicznym nie mam zastrzeżeń. Subik fajnie pieści moje uszy, nic nie wystaje. Jest dynamicznie i utwór ma swój klimat. Wokal faktycznie jest specyficzny i nie wszędzie pasuje, ale myślę że tutaj komponuje się całkiem dobrze. Uważam nawet że ta wersja przebija oryginał.
Ode mnie 4/5.
Pozdrawiam.


RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Tomi - 12.08.2014

(12.08.2014, 12:57)T-Sted napisał(a):
(12.08.2014, 12:34)_Tom_ napisał(a): Stiopa przesłuchałbym, ale mam schizę przez ten wokal :/ masz tam może jakiś instrumental?

Zostało jeszcze po moim, co? :D

Jeśli chodzi zaś o sam remiks. Z mojej perspektywy wykonanie jest bardzo dobre. Pod względem technicznym nie mam zastrzeżeń. Subik fajnie pieści moje uszy, nic nie wystaje. Jest dynamicznie i utwór ma swój klimat. Wokal faktycznie jest specyficzny i nie wszędzie pasuje, ale myślę że tutaj komponuje się całkiem dobrze. Uważam nawet że ta wersja przebija oryginał.
Ode mnie 4/5.
Pozdrawiam.

No zbicie :D


RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Stiopa - 12.08.2014

Cytat:...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Remiks

A tak w ogóle posłuchaj innych remixów. Zazwyczaj są zmieniane dropy, a czasami nawet leady.... ;)


W dupie to mam :P


RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Revnotes - 13.08.2014

Moim zdaniem remol jest bardzo dobrze wykonany. Nawiązuje do oryginału, ale w innym wydaniu, zmiana klimatu jest na prawdę dobra. Nie pomyślałbym wcześniej, że spokojnie tego wszystkiego wyjdzie aż tak na dobre w porównaniu z oryginałem. Jeżeli miałbym szansę zabrać jakiś remix na E.P. to dla tego na pewno znalazło by się miejsce. Kawał dobrej roboty.

BTW. ostatecznie oryginał będzie dostępny pod nazwą: Revnotes ft. Rita Raga - She's Waiting. Możesz więc zmienić u siebie :)


RE: Revnotes feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Alex fat - 17.08.2014

Bardzo fajny letni kawalek , szkoda ze to jeszcze 2 tygodnie do końca , takie zycie. :). Ten wokal trochę mi brzmi na szwedke spiewajaca po angielsku , mysle ze fajnie pasuje do bitu. Pozdrawiam


RE: Revnotes feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Spidfirerz - 17.08.2014

Headlike....
[Obrazek: 08c41712f7c2b4b5.jpg]


RE: Revnotes feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Audionectic - 18.08.2014

Ladnie to brzmi.Z początku jakby ten leadzik mnie drażnił ale pózniej okazuje się że jest gitara.Poprawiałeś wokal???Nie słysze fałszu bo jesli dobrze pamiętam w wersji Elnantera trochę sie chwiał.Tu jest chyba dobrze.Juz nie wiem czy to ten wałek.Chyba ten
Dobra dynamiczna perka.Miałem chrapke na coś agresywniejszego po intrze ;)


RE: Revnotes feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Stiopa - 18.08.2014

Tak wokal robiłem od nowa. Poprosiłem elnanteta/revnotesa o czysty i sam go efektami potraktowalem, no i trochę ciąłem, żeby pasowały w rytmie, bo właśnie mi jakoś nie pasowało... no i te jej nieczystości....
Pozdro


RE: Elnanter feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Zirds - 18.08.2014

(12.08.2014, 12:19)headlike napisał(a):
(12.08.2014, 11:22)Stiopa napisał(a): Nie dźwięki, tylko melodia jak już i po to ona była, zresztą podoba mi się i dlatego jej nie zmieniałem, zawzyczaj nigdy nie zmieniam melodii oryginalnej w remixach. Jeśli chodzi o paczkę wav to użyłem tylko pada i czystego wokalu, o który poprosiłem :D
Resztę brzmień moje. ;) I jeszcze jedno, nigdy nie wysilam się przy remixach ;) zajmują mi do 3 dni roboty po parę godzin :D a akurat w tym przypadku testowałem Reasona 7, który naprawdę już różni się od wersji 5, którą do niedawna jeszcze używałem, więc nie wykorzystałem zapewne w pełni moich oraz tego dawa możliwości.
Pozdro

Ja mówię o tym, że lead z oryginału wykorzystałeś jako drop, a melodię dropa mogłeś przecież sam wymyślić (przecież o to chodzi w remixach), a lead dostawić jako lead.... ;)

Powiem tak za przeproszeniem władz forum i innych użytkowników:

Gówno wiesz, w nogach śpisz, gotowanego nie jesz, drabiną się przykrywasz!

Dziękuję.


RE: Revnotes feat. Rita Raga- She's Waiting ( Stiopa Remix ) - Adamzzz - 23.08.2014

Stiopa szacunek. Serio.
Z najbardziej cukierkowej melodii jakiej w tym roku słyszałem i amatorskiego wokalu udało Ci się wykręcić kawałek do wytrzymania.
No i z racji że oryginał słuchałem mogę napisać, że dla mnie Twój remiks jest o niebo lepszy.
Szczere gratulacje za uratowanie pomysłu rewnotesa.
Pzdrwm