MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Audionectic - I Will Surrender [full] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Audionectic - I Will Surrender [full] (/temat-deep-audionectic-i-will-surrender-full)



Audionectic - I Will Surrender [full] - Audionectic - 15.08.2014

Siemano
Nowy wałek dla miłośników głębokiego deepu.Jest wolno ale mam nadzieje że nie za wolno.106BPM a jednak buja coś tam <hehe> Taki pierwszy zrzut bo robiac master wyłapałem pare baboli techn i w aranżu.wykonczenie zajmie pare minut.Potem 20 min render i znow master i tak w kółko<omg>
niee...nie moge.Odchodze




RE: Audionectic - I Will Surrender - Revnotes - 15.08.2014

Jeszcze z 10 BPM więcej by chyba nie zaszkodziło? Zaintrygował mnie wokal, wybudził z takiego letargu. Uważam, że od jakiegoś czasu prezentujesz poziom, którego nie jeden by Ci pozazdrościł, ale ostatnie kilka kawałków to ciągły przeskok o kilka stopni wyżej w kierunku do profesjonalnych miksów. Jesteś bliżej, jak dalej, bardzo blisko.

Prócz wspomnianego wokalu, reszta bardzo po Twojemu. Może ciut zbyt długi, jak dla mnie, ale jest klimat i trzyma się to wszystko kupy. Wolno, ale faktycznie w połowie wałka głowa się bujała, nóżka też podskakiwała. Kawał na prawdę dobrej roboty.



RE: Audionectic - I Will Surrender - T-Sted - 16.08.2014

Według mnie do 110 BPM mógłbyś spokojnie podbić tempo. Pierwsze mniej więcej 40 sekund mija bardzo leniwie. Gdy pojawia się sub to zaczyna delikatnie bujać. Później wokal zaczyna ożywiać całość. Fajnie się to wszystko rozwija, mimo że trwa osiem minut to mnie nie znudziło. W sumie kawałek idealny na poranek. Powoli rozbudza człowieka.
Ode mnie cztery gwiazdki.
Pozdrawiam.


RE: Audionectic - I Will Surrender - Stiopa - 16.08.2014

Zajebisty klimat! Po połowie perka w końcu pokazała co to jest groove :D Chociaż ciutke rozjechała się na lewy kanał, a prawy został pusty.
Ale to mały szczególik i tylko na słuchawkach razi przez chwilę ;)
Dobra robota!
Pozdro


RE: Audionectic - I Will Surrender - Audionectic - 16.08.2014

Dzieki za uwagi.Do intra więcej nie wepchnę.Przypominam że to stylistyka deep.Revnotes - dzięki za props.Wiesz...metoda prób i błędów ma to do siebie że trwa dłużej,ale daje możliwość wyrobienia "swojego stylu".I w komponowaniu,a także technicznie,Nieskromnie powiem ze od czterech wałków całkowicie zmieniłem technike miksowania.Master nie zmienił się pod względem narzędzi których używam,i słyszę że klarowniej to wszystko brzmi,a i RMS można łatwiej wyciągnąć.Po prostu lepszy miks i nie trzeba sie masakrycznie pocic przy masterze. Prawie samo się wszystko układa.Mniej szczytów do okiełznania itd.
Padają na forum odwieczne pytania - Jak miksować by lepiej to wszystko brzmiało?Zawsze podpowiadam zeby nie majstrować za dużo na sumie podczas miksu.Ja np.mam na sumie wyłaczony kompresor SSL,SPAN i Analyzer od Waves.Włączam SSL-a po ukończonej pracy i delikatnie kompresuję.Dosłownie 1 czy 2 db.Duży atak itd.Taki plik z headroomem -6,-5db zrzucam do wave 24b i w osobnej sesji masteruję.Główne zmiany podczas miksu to np.szyna wspólna dla perkusji,na którą wysyłam sygnał by skompresować wszystkie elementy perki naraz jednym kompresorem.Niby banał a brzmi świetnie.
Stiopa wiesz że ja bardzo lubie szczególiki :D likwidować.Zwrócę uwagę.
Dzieki


RE: Audionectic - I Will Surrender - Aitra - 17.08.2014

Heh wiem znam ten bol o ktorym piszesz w przedmowie :)

Nie nie tempo zostaw w spokoju ...jest dobre wiec nie przyspieszaj.Perkusja rewelacja .
Nie marnuj sie ... Zapraszam do Electronic Tree

Nie zmieniaj nic w intrze tak to ma wygladac. Daj znac czy to finałowa wersja ale radze Ci to wydać

Pozdrawiam ,


RE: Audionectic - I Will Surrender - Alex fat - 17.08.2014

Ten walek przypomina mi pewne radjo Szczecinskie , gdzie bywaly audycje z takimi klimatami . Teraz już jest nieco gorzej z tymi sprawami :). Jak dlamnie to 2 minuty za długie , to tyle co mi nieco nieodpowiada w tej piosence , reszta jak zawsze bardzo fajna.

ps. Jeśli używasz pakiet wav_sa to polecam kompresor wielopasmowy c4 . Pozdrawiam


RE: Audionectic - I Will Surrender - Audionectic - 17.08.2014

Podmieniłem na fulla.Niestety nic nie wyciąłem.