MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Headhunterz + Martin Garrix? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Headhunterz + Martin Garrix? (/temat-headhunterz-martin-garrix)



Headhunterz + Martin Garrix? - Trusted - 15.08.2014

Dobra przyznaje... mieliście racje Headhunterz to pedał xD

A tak na poważnie jeszcze po cichu trzymałem kciuki za rozwój najnowszego
komercyjnego nu HS'u ale to już trochę przesada. :(

Chociaż przynajmniej można się pośmiać :

[Obrazek: cqcqhy6.png]


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - formal - 15.08.2014

o nie, olał hardstyle, który nie przynosi aż tylu dochodów co bardziej popularne gatunki + robi to z garrixem. pyszny bul dupki


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - Trusted - 15.08.2014

(15.08.2014, 23:26)formal napisał(a): o nie, olał hardstyle, który nie przynosi aż tylu dochodów co bardziej popularne gatunki + robi to z garrixem. pyszny bul dupki

Ból dupy? Może trochę ale nie do końca ;)
To, że Headhunterz celuje w popularniejsze gatunki i
prawdopodobnie w większą kasę było już dawno wiadomo.

Jedyne co to traci na tym charakterystyka najnowszego
Hardstyle'u nie bez powodu w nazwie tego stylu znajduję się "Hard" i właściwie
tylko to mnie boli a z dupą mam wszystko w porządku nie musisz się o to martwić. ;)


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - woziu122 - 18.08.2014

Za ch**j bym nie przypuszczal ze heady z ciamciakiem w ogole cos tworzy, widze ze moj stary idol idzie w miekkie klimaty. Mam nadzieje ze inni tak sie nie ugna dla hajsu..


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - OProject - 18.08.2014

Hehehe mnie tam już nic nie zaskoczy... xd
Teraz Pedałterz z Gejriksem zrobią bigroom na nustylowym kicku dostana kupe kasy i pewnie moi koledzy i inni będą się tym jarać xd... a w dupie to mam xd
Trzeba życ swoim... jest jeszcze sporo dobrych artystów którzy się nie sprzedali, tylko trzeba szukać ;)
Z reszta i tak gościa nie lubiłem :P


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - Spidfirerz - 19.08.2014

Zawsze Powtarzam ze Haeadbiesiaderz to PEDAŁ ! To nie to co dawniej ...


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - FELIX G - 19.08.2014

Ocena kawalka bez odsluchu, rece opadaja... a moze bedzie fajny i co?
Btw Headhunterz nareszcie zapuscil wlosy, nie wyglada juz jak tak tepo.


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - piral - 19.08.2014

(19.08.2014, 0:01)Hardhunter napisał(a): Zawsze Powtarzam ze Haeadbiesiaderz to PEDAŁ ! To nie to co dawniej ...
Rozumiem, że sprawdzałeś to, że jest pedałem? ^^
Straszne są te komentarze, po prostu cebula level hard, ale hardstyle'owcy już tak mają z tego co zdążyłem zauważyć. Jestem bardzo ciekawy czy gdybyście byli na miejscu Headhunterza to dalej ciągnęlibyście jeden styl do końca swoich dni.


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - FELIX G - 19.08.2014

Zgadzam sie z powyzszym, muzyka ma byc roznorodna i sie zmieniac, nie mozna stac w miejscu z jednym stylem.


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - Adamzzz - 19.08.2014

(19.08.2014, 11:01)Felix Gondwana napisał(a): Zgadzam sie z powyzszym, muzyka ma byc roznorodna i sie zmieniac, nie mozna stac w miejscu z jednym stylem.

Nie wiem jakiej Wy muzyki słuchacie i szczerze to mnie nie obchodzi tak samo jak Was nie obchodzi hardstyle (czyli zero zainteresowania i osłuchania) ale wyobraźcie sobie że wasz gatunek zaczyna się zmieniać tak drastycznie że ledwo go poznajecie. Wyobraźcie sobie rekacje fana muzyki bigroom który czyta że jego ulubiony artysta będzie od teraz grał disco polo i jeszcze chamsko pisze że "trzeba ewoluować" jak jakiś pokemon. Dzisiaj w tym biznesie to słowo stało się wymówką na wszystko (a zwłaszcza na pazerność) - ewolucja.
Właśnie to dzieje się z NASZYM ulubionym gatunkiem a nasza złość wywodzi się ze świadomości że możemy już nigdy nie usłyszeć starej dobrej formy tej ciężkiej muzyki.
Dlatego sorry ale wole mieć "bul dupki" niż akceptować ten bigroomowy szajs.
Fuck the reputation game.


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - FELIX G - 19.08.2014

(19.08.2014, 11:40)Adamzzz napisał(a):
(19.08.2014, 11:01)Felix Gondwana napisał(a): Zgadzam sie z powyzszym, muzyka ma byc roznorodna i sie zmieniac, nie mozna stac w miejscu z jednym stylem.

Nie wiem jakiej Wy muzyki słuchacie i szczerze to mnie nie obchodzi tak samo jak Was nie obchodzi hardstyle (czyli zero zainteresowania i osłuchania) ale wyobraźcie sobie że wasz gatunek zaczyna się zmieniać tak drastycznie że ledwo go poznajecie. Wyobraźcie sobie rekacje fana muzyki bigroom który czyta że jego ulubiony artysta będzie od teraz grał disco polo i jeszcze chamsko pisze że "trzeba ewoluować" jak jakiś pokemon. Dzisiaj w tym biznesie to słowo stało się wymówką na wszystko (a zwłaszcza na pazerność) - ewolucja.
Właśnie to dzieje się z NASZYM ulubionym gatunkiem a nasza złość wywodzi się ze świadomości że możemy już nigdy nie usłyszeć starej dobrej formy tej ciężkiej muzyki.
Dlatego sorry ale wole mieć "bul dupki" niż akceptować ten bigroomowy szajs.
Fuck the reputation game.
Tylko ze ja jestem fanem hardstyle'u (raw), sam nawet go tworze... Nie przepadam za nowym melodyjnym stylem, ale i tak uwazam, ze muzyka musi i bedzie jak to powiedziales ewoluowac.
Nic nie trwa wiecznie. Pozatym laczenia gatunkow sa bardzo ciekawe typu trap/bigroom + hardstyle i wnosza cos nowego.

PS nie obrazaj, to nie ladnie.


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - OProject - 19.08.2014

@AdamZ

Ja o tym wiem najbardziej :(
Ale co zrobić, z jednej strony faktycznie ewolucja w muzyce była potrzebna bo z Disco, House, Trance'u, Techno, Hard trance'u, Hardcore'u itp. lat 90 narodziły się inne style między innymi Early Hardstyle, który później ewoluował w nowszy Hs aż do Nu-style który teraz "ewoluuje" w ?"Lekką Komercje i Bigroomy" xd
Dla mnie oczywiście ewolucja Mocnego stylu nie była na rękę... ale taka niestety jest reguła w życiu gatunków xd
Które rodzą się, rozwijają, żyją najlepszymi latami, by potem przyszedł ktoś kto robi z nich zupełnie coś innego czasem nawet odwracają to w czym styl najbardziej charakterystyczny i za to za co go można było go kochać.

Uważam że ewolucja czy powstawanie nowych gatunków było dosyć dobre kiedyś, tak teraz muzyka elektroniczna dla mnie schodzi na psy, nie podoba mi się jej brzmienie, klimat, w ogóle stała się zupełnie inna z mrocznej, kosmicznej, psychodelicznej, ciężkiej, i w pewnym sensie niszowej czy jak w przypadku innych stylów melodyjnej albo mającej coś co ciężko zdefiniować (dusza?) zamieniła się w komercyjne brzmienia które niczym nie przypominają lat poprzednich, wszystko brzmi niemal tak samo na tych samych presetach i samplach... xd
Jakby nie było Nu-stajl z początku był dosyć ciężkim stylem... a zamienianie go w jeszcze łagodniejszy to już przesada...
Najgorsze jest że najlepsi zawsze wybierają kase i wypinają się na swoich starych fanów, jak np. Szołteki.

Adam ma racje, wyobraźcie sobie że nagle wasz ukochany Garrix zaczyna tworzyć nowy Bigroom... zamiast mocnej przesterowanej stopy zaczynają dodawać rurowaty Bas z wiksy i wokale z Disco polo... za nim lecą inni producenci którzy widzą jakie kokosy można na tym trzepać... i tak upada styl... który tworzony jest dalej przez kilku zapaleńców... smutne ale prawdziwe, bigroom też się skończy miejmy nadzieje że jak najszybciej...
Bigroom will die!

(19.08.2014, 10:48)piral napisał(a): Rozumiem, że sprawdzałeś to, że jest pedałem? ^^
Straszne są te komentarze, po prostu cebula level hard, ale hardstyle'owcy już tak mają z tego co zdążyłem zauważyć. Jestem bardzo ciekawy czy gdybyście byli na miejscu Headhunterza to dalej ciągnęlibyście jeden styl do końca swoich dni.

Bo Hardstylowcy to są twarde chłopaki... xd ;)

Boli mnie to i mam do tego prawo... xd wiem że tego nie zrozumiecie, bo wy lubicie takie brzmienia... ja wole coś innego ;)
Dziękuje dobranoc


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - Adamzzz - 19.08.2014

(19.08.2014, 11:51)Felix Gondwana napisał(a): Nie przepadam za nowym melodyjnym stylem, ale i tak uwazam, ze muzyka musi i bedzie jak to powiedziales ewoluowac.
Pozatym laczenia gatunkow sa bardzo ciekawe typu trap/bigrrom + hardstyle i wnosza cos nowego.

Jeżeli dla Was "nowość/ewolucja" to połączenie tych 3 gatunków to mogę tylko pogratulować smaku muzycznego. Serio. Sam chciałbym czasem posłuchać jakiegoś hardstylu puszczonego z radia albo trapu i powiedzieć "o kurde ten kawałek jest świetny!!" ale to się jeszcze nigdy nie zdarzyło, w moim przypadku. Chyba po prostu należę do wymierającej mniejszości frajerów którzy mają swój gust i nie dają się manipulować przez trendy.

Kay, zgadzam się z Tobą i uważam że nazywanie kogoś pedałem bezpodstawnie jest głupie i bez sensu, nawet jeżeli to "twarde chłopaki" jak napisał OLD xD Ale jakby nie było z Twojego postu wynoszę takie oto przesłanie "ŚMIERĆ FRAJEROM" xD Podoba ci sie - ok, nie podoba ci sie - znaczy nie potrafisz zrozumieć że muzyka ewoluuje i w ogóle hooj z tobom. I tak jesteś tylko cyferką w liczbie słuchaczy xD

Na pocieszenie mogę tylko napisać że kiedy Wasi idole zaczną robić takie rewolucje jak u nas w hardstylu to też będziecie smutni jak my czy Wam się podoba czy nie xD

PZDRWM xD


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - piral - 19.08.2014

Cytat:wszystko brzmi niemal tak samo na tych samych presetach i samplach...
Teraz to wszystko jest dużo bardziej dostępne, więc nic w tym dziwnego.

Cytat:wasz ukochany Garrix
Cytat:wiem że tego nie zrozumiecie, bo wy lubicie takie brzmienia...
Nie uogólniaj, bo nie lubię. Ale bronić będę. Każdy gatunek i styl wymaga takiego samego poświęcenia.

Cytat:Dziękuje dobranoc
Dopiero wstałem i przywitał mnie niezły ból dupy, więc nie wybieram się do łóżka.

---
Rozpisałeś się na kilka linijek i właściwie nie ma to większego sensu, śmiem twierdzić, że się zgubiłeś, mówiąc "ewolucja gatunkowa jest dobra" a potem sam sobie zaprzeczasz, bo teraz nagle nie jest dobra. Czyli jak oglądasz dajmy na to jakiś serial w tv i dochodzisz do 20 odcinka który ci się nie podoba to stwierdzasz "o nie jakie to zwalone, dalej nie oglądam, szajs, dno"? Zrób sobie jakiś filtr i omijaj to co ci się nie podoba, oszczędzisz sobie nerwów.


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - FELIX G - 19.08.2014

(19.08.2014, 12:15)Adamzzz napisał(a):
(19.08.2014, 11:51)Felix Gondwana napisał(a): Nie przepadam za nowym melodyjnym stylem, ale i tak uwazam, ze muzyka musi i bedzie jak to powiedziales ewoluowac.
Pozatym laczenia gatunkow sa bardzo ciekawe typu trap/bigrrom + hardstyle i wnosza cos nowego.

Jeżeli dla Was "nowość/ewolucja" to połączenie tych 3 gatunków to mogę tylko pogratulować smaku muzycznego. Serio. Sam chciałbym czasem posłuchać jakiegoś hardstylu puszczonego z radia albo trapu i powiedzieć "o kurde ten kawałek jest świetny!!" ale to się jeszcze nigdy nie zdarzyło, w moim przypadku. Chyba po prostu należę do wymierającej mniejszości frajerów którzy mają swój gust i nie dają się manipulować przez trendy.

Kay, zgadzam się z Tobą i uważam że nazywanie kogoś pedałem bezpodstawnie jest głupie i bez sensu, nawet jeżeli to "twarde chłopaki" jak napisał OLD xD Ale jakby nie było z Twojego postu wynoszę takie oto przesłanie "ŚMIERĆ FRAJEROM" xD Podoba ci sie - ok, nie podoba ci sie - znaczy nie potrafisz zrozumieć że muzyka ewoluuje i w ogóle hooj z tobom. I tak jesteś tylko cyferką w liczbie słuchaczy xD

Na pocieszenie mogę tylko napisać że kiedy Wasi idole zaczną robić takie rewolucje jak u nas w hardstylu to też będziecie smutni jak my czy Wam się podoba czy nie xD

PZDRWM xD
Jezeli szukasz takiej muzyki w radiu to nie mamy o czym rozmawiac... Jak przestaniesz byc tak bojowo nastawiony do wszystkiego to zaczniesz widziec tez te dobre aspekty. Yellow Claw czesto laczy hardstyle z trapem i super to wychodzi.

I jeszcze jedno: Lubilem Showtek'ow jak robili hardstyle, lubie ich nadal kiedy robia Bigroom i nie jestem smutny.


RE: Headhunterz + Martin Garrix? - Trusted - 19.08.2014

Mam ślady krwi na rękach... xD
Jakbym wiedział, że przyczynie się do wojny to bym se to darował :P

Nazywanie bezpodstawnie kogoś pedałem nie jest dobre,
ale zostało użyte w formie żartu, nie ma się po co o to spinać. :)

Ewolucja gatunków to normalka ale warto mieć umiar ;)


Cytat:Niestety znajdzie się i taka grupka, która będzie potem wiecznie krytykować danego artystę

Chcąc nie chcąc ta grupka nie jest taka mała i nie tyczy się tylko nas polaków cebulaków :P
Milion fanów na fp Head'a większość krytykuje... To czy w takim razie oni wszyscy są cebulakami? :D
Pozdrawiam :)