MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Reverse Bass Master - Hardest Challenge (Xtraordinary mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Reverse Bass Master - Hardest Challenge (Xtraordinary mix) (/temat-hardstyle-reverse-bass-master-hardest-challenge-xtraordinary-mix)



Reverse Bass Master - Hardest Challenge (Xtraordinary mix) - OProject - 24.08.2014

[zs]http://www59.zippyshare.com/v/35407135/file.html[/zs]
Od wczoraj już mnie naszedł wielki głód produkcji...nie mylić z weną :| więc dzisiaj coś ulepiłem xd
Inaczej niż zwykle... coś mi wyszło, można powiedzieć nie klasyczna aranżacja jak na ten styl.
Kick to sampel wiec rozwarze jego zmianę, może znajdę jakiś wokal czy dodam jakiś motyw.
Może komuś podejdzie :D (Adamzzzowi pewnie nie... jak zwykle te moje kiczowate kawałki xd)
Może go skończę, może nie... leniwy dzisiaj dzień... "Ta okropna niedziela..." czas pokaże ;)
Z reversa jestem chyba najbardziej zadowolony :D
Można hejtować albo i nie xd
Pozdro 303.
Edytowana wersja z moim kickie :D
[zs]http://www72.zippyshare.com/v/48617259/file.html[/zs]


RE: Reverse Bass Master - Hardest Challenge (Xtraordinary mix) - Castiel - 24.08.2014

intro dobrze rozkręca pierwszy drop jest mega :) Klimat jest moim zdaniem bardzo dobry :P
Break jest ok dopracowałbym tylko nie które przejścia takie jak np masz przed samym outro.

Spokojnie kończ to bo track wymiata :P
Ściągnąłem wcześniej żeby odsłuchać.

Miks na tym etapie produkcji jest czyściutki :P


RE: Reverse Bass Master - Hardest Challenge (Xtraordinary mix) - Trusted - 25.08.2014

Wejście ciekawe dobry przedsmak tego co czeka nas w dalszej części tracka :)
Nie dziwie się, że jesteś z revers'a zadowolony, bo jest naprawdę zajebisty profesorka bez gadania :D

Najbardziej podoba mi się mroczny klimat który udało Ci się osiągnąć
bez wprowadzania bardziej rozbudowanej melodii, te przejścia 0:54, 3:35 możesz być z nich dumny
a najbardziej z tego 2:07 robią świetną robotę.
Synthy, leady i tym podobne w mojej opinii ładne.
Haty też eleganckie.

Ciężko się tu do czegoś przyczepić. Kończ ten track bo warto albo wrzucaj go tak jak jest :D
Powodzenia ^^


RE: Reverse Bass Master - Hardest Challenge (Xtraordinary mix) - Adamzzz - 25.08.2014

Rozumiem że intro już nie mogło być bardziej niezauważalne xD Kto jak kto ale jesteś ostatnią osobą po której bym się spodziewał takiego pitu-pitu w ramach intra xD
Dobrze przewidziałeś Old, nie podoba mi się. Za mało się dzieje. Bas dupy nie urywa i brzmi trochę jak dwa marnie sklecone sample :P
Co prawda melodia ma jakiś potencjał ale jak na razie w tym demku nie wykorzystałeś jej jakoś do granic możliwości.
Miks jak zwykle u Ciebie krystalicznie czysty.
Tyle ode mnie.
Deal with it xD


RE: Reverse Bass Master - Hardest Challenge (Xtraordinary mix) - OProject - 25.08.2014

Dzięki, jak się podoba to skończę bo mnie tez podchodzi ;)
Jak pisałem trak miał być inny niż zawsze, trochę eksperymentów itp. myślałem czy nawet nie nagrać tego syntha zamiast walić automaty xd minimalistyczny i z prostymi przejściami, bo zawsze za bardzo kombinuje, a z tego co słyszę w pro wałkach zawsze lecą 2 snary i takie przejście... czyli w tym widocznie tkwi sekret xd
Coś się doda, poprawi jak zwykle...:D
@Adam <cwaniak>
Toś Ty nigdy chyba nie słyszał tego wała i intra xd (co jak co ale jeden z największych klasyków EHS'u)

Tobie się nigdy nie podobajo moje wałki, może dla tego ze ehs'u nie lubisz no chyba ze mnie, albo to i to? xd
Tak więc może coś dodam, może rozwinę albo zrobie 2 mix... i chyba jakaś EPkę :P
Czyli jednak da radę zrobić hita na 1 głośniku xd
Dzięki z opinie, przyda się :)
Pozdro


RE: Reverse Bass Master - Hardest Challenge (Xtraordinary mix) - Adamzzz - 25.08.2014

(25.08.2014, 12:32)OldscoolProject napisał(a): Tobie się nigdy nie podobajo moje wałki, może dla tego ze ehs'u nie lubisz no chyba ze mnie, albo to i to? xd

Nie przesadzaj xD Nie mów nigdy bo kawałek "Oldscool" jaki i Twoje kwasy podeszły mi i to bardzo. Po prostu staram się być szczery do bólu w swoich komentarzach i nie patrze na to czy ktoś jest kolegą z forum czy np headlikiem xD
Ale widzę też że innym się podoba te Twoje demko, więc jest to jakiś powód do dokończenia. ;)
Pozdro 909 xD


RE: Reverse Bass Master - Hardest Challenge (Xtraordinary mix) - TanterStyleZ - 4.09.2014

Kick wraz z reversem typowo nałożony na early jak to w twoich utworach bywa co bardzo mysle ze pasuje do EHS ....
Crashe wyraziście oddzielają sekwencje...
Albo mi sie wydaje albo synthy są jakby przygluszone...chociaz to mi sie moze wydawać...
I nie wiem czy hat nie jest troszke przestrojony... bo coś jakby charczał... Jednak mówie to mi się może wydawać...
Od Twojej ostatniej produkcji ten jest taki bardziej prostszy i spokojniejszy co nie znaczy ze gorszy... postawiles na prostote w wykonaniu bez przepchania go detalami itd itd...

Widać że ciągnie Cię do early jak misia do miodu...;P
Także +1 do morale idzie jak z AK47 w środek tarczy pozdrawiam ;P


RE: Reverse Bass Master - Hardest Challenge (Xtraordinary mix) - Head - 5.09.2014

Pomysł zajebisty, klimacik nieziemski, trochu arabami zalatuje. W edicie weź i utnij tą 100. Wiem że lubisz dojebać ale bez przesady :D w każdym razie bassline jak ta lala malowana, ale 100 pod eq.
Czekam na fulla a muszę czymś plejlistę zawalić. Pzdr i powodzenia.