MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO FL Studio 11.1 x64: Loading plugin: (bridged) [Rozwiązany] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO FL Studio 11.1 x64: Loading plugin: (bridged) [Rozwiązany] (/temat-fl-studio-fl-studio-11-1-x64-loading-plugin-bridged-rozwiazany)



FL Studio 11.1 x64: Loading plugin: (bridged) [Rozwiązany] - ValterB - 3.09.2014

Witam. Ostatnio pracowałem na FL Studio 11.0.1 Miałem tam zaczęty projekt z dużą ilością wtyczek, ale większość to była Sylenth1, przeniosłem się na FL Studio 11.1.0 i po próbie wczytania tego projektu nie wczytuje mi się Sylenth1, pojawia się w jego miejsce komunikat Loading plugin: Sylenth1 (bridged) wszystkie pozostałe wtyczki itd z tego projektu wczytały sie prawidłowo prócz Sulenth1, szukałem na forum IL ale mój angielski jest dość okrojony. Jeśli ktoś wie gdzie może leżeć problem prosiłbym o pomoc. Wersja Sylenth1 2.2.1.1, oczywiśćie działa normalnie tylko nie wczytuje się w tym projekcie.


RE: Loading plugin: (bridged) - Zirds - 3.09.2014

Czy posiadasz oryginalny system operacyjny jaki masz zainstalowany w komputerze? Czy DAW FL Studio jest oryginalny? Czy wtyczka VSTi Sylenth1 jest w wersji zalegalizowanej? Jeśli na któreś z powyższych, zwłaszcza dwóch ostatnich odpowiedziałeś NIE to znaczy, że wina leży po Twojej stronie i nikt nie powinien pomagać Ci w takiej sytuacji. Pozdro techno!


RE: Loading plugin: (bridged) - Knifeman - 3.09.2014

główna zasada - nie aktualizuj softu gdy masz projekt na warsztacie

(bridged) bo zainstalowałeś wersję x64
z tego co przekopałem to Fl czasami ma problem z mostkowaniem wtyczek x86
najprościej - update wtyczki do x64 lub programu do x86


RE: Loading plugin: (bridged) - Herman - 3.09.2014

x86 knife :D ale dokładnie, musisz mieć FL Studio i Sylentha 32bit lub 64bit. FL Studio ma problemy z bridge mode, nie wiem ile tam nawaliłeś sylentha skoro tak się stało, bo to stosunkowo lekka wtyczka :D


RE: Loading plugin: (bridged) - Drumaholic - 3.09.2014

FL ma problemy z x64. Wszystkie pluginy, które są dostępne w wersji x86 i x64 sprawiają problemy, gdy używam wersji x64. Po zmianie w mixerze na wersję x86 problem znika. Może to tylko u mnie, ale już się przyzwyczaiłem do pluginów x86.


RE: Loading plugin: (bridged) - Mich - 3.09.2014

A Ableton odwrotnie :D Live 64 bit nie obsługuje w ogóle wtyczek 32 bitowych trzeba bridgować do 64 jbridgem.


RE: Loading plugin: (bridged) - Drumaholic - 3.09.2014

Wiem wiem. Problem w tym, że 9 jest już chyba native 64 i gudbaj my lover można powiedzieć wszystkim wtykom 32bim. Chyba, że taką wersję jakąś zassałem.


RE: Loading plugin: (bridged) - ValterB - 4.09.2014

Fakt problem leżał po stronie FL Studio a raczej wersji 64, problem rozwiązany, dzięki wszystkim za odpowiedzi :)
no trochę mam tam Sylenth-ów :P