MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO FL Studio Crashuje cały system - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO FL Studio Crashuje cały system (/temat-fl-studio-fl-studio-crashuje-caly-system)



FL Studio Crashuje cały system - hardjuki - 3.09.2014

Witam mianowcie mam problem z FLem ponieważ gdy otworzę jakiś gotowy projekt to cały system mi zacina i musze restartować komputer natomiast nic sie nie dzieje gdy otworze pusty projekt po restarcie ustawien. Dodam, że FL kupiony
Tutaj dorzucam filmik :



RE: FL Studio Crashuje cały system - Thomas - 3.09.2014

Podaj parametry komputera.


RE: FL Studio Crashuje cały system - hardjuki - 3.09.2014

CPU Intel i7 4.0
Ram 16 GB 1333mhz
GPU Nvidia 660TI
MOBO Msi z87 G45
Interface audio Komplete audio 6


RE: FL Studio Crashuje cały system - Thomas - 3.09.2014

Wtyczki legalne, czy piraty? Jaka wersja FL Studio?


RE: FL Studio Crashuje cały system - hardjuki - 3.09.2014

Sylenth massive nexus pirat a fl oryginal


RE: FL Studio Crashuje cały system - Thomas - 3.09.2014

To prawdopodobnie powód crashowania. Bardziej skłaniałbym się ku winie Massive'a, bo wiele słyszy się na temat jego pirackiej wersji.

EDIT: Żeby nie nabijać postów. Pirackie wtyczki mają to do siebie, że są niestabilne i powodują właśnie crashe. Jedynym wyjściem będzie kupno tych wtyczek. Radziłbym na sam początek wywalać pojedyncze wtyczki z projektu i zobaczyć, bez której projekt się nie zacina (o ile taka rzecz się stanie).


RE: FL Studio Crashuje cały system - hardjuki - 3.09.2014

niee massive odpada juz usunąłem crashowanie przez niego był plik do usunięcia pozatym ja nawet go w tamtym projekcie nie otwierałem
ale chodzi o to ze podczas otwierania projektu to sie crashuje jak otwieram pusty projekt to ejst wsyztko ok jak otwieram jaką kolwiek wtyczke to wywala


RE: FL Studio Crashuje cały system - Grisha - 3.09.2014

patrząc na filmik, widac, że projekt podczas wgrywania zaciął się na wczytywaniu Sylentha, także może przeinstalowanie by coś pomogło


RE: FL Studio Crashuje cały system - Herman - 3.09.2014

spróbuj podmnienić plik c:\Program Files\Image-Line\FL Studio\Plugins\Friuty\Generators\Fruity Wrapper


RE: FL Studio Crashuje cały system - Drumaholic - 3.09.2014

A FM8 przypadkiem nie używasz? Mi właśnie FM8 sypie wszystkie projekty.


RE: FL Studio Crashuje cały system - Tomi - 4.09.2014

Nie straszę, ale to brzmi jak bad sector na HDD, miałem do czynienia z takim samym motywem, któregoś dnia dysk poszedł się... zabezpiecz pliki FLP :D


RE: FL Studio Crashuje cały system - Revnotes - 4.09.2014

Nie doprecyzowałeś czy próbowałeś również otwierać projekty, które zostały zbudowany tylko i wyłącznie o pokładowe wtyczki FL Studio. Kilkanaście takich otrzymałeś wraz z programem, więc nie zaszkodzi sprawdzić. Jeżeli zaskoczą, to będzie niemal pewne, że winowajcą są wtyczki zewnętrzne.



RE: FL Studio Crashuje cały system - Tomi - 4.09.2014

(4.09.2014, 12:58)revnotes napisał(a):
Nie doprecyzowałeś czy próbowałeś również otwierać projekty, które zostały zbudowany tylko i wyłącznie o pokładowe wtyczki FL Studio. Kilkanaście takich otrzymałeś wraz z programem, więc nie zaszkodzi sprawdzić. Jeżeli zaskoczą, to będzie niemal pewne, że winowajcą są wtyczki zewnętrzne.

Widzę parcie na szkło


RE: FL Studio Crashuje cały system - Revnotes - 4.09.2014

Tomi, możesz rozwinąć swoją myśl?