MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) (/temat-danny-darko-ft-jova-radevska-butterfly-revnotes-remix)



Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Revnotes - 7.09.2014

Niestety późno obudziłem się z chęcią wzięcia udziału w tym konkursie (pomimo, że remix paczkę i pierwsze przymiarki podjąłem dawno temu), więc prace trwały około jednego dnia. Bez żadnych przerw niestety słuch płata nam figle, więc zastanawiałem się czy jest sens w ogóle to publikować, ale żonka przemówiła mi do rozsądku, bo skoro poświęciłem na ten remix połowę weekendu, to żal wyrzucić do kosza. Mimo wszystko nie każdy track potrzebuje nie wiadomo jak wypasionej aranżacji, więc może jednak komuś przypadnie do gustu.



Z trzech akceptowalnych stylistyk najbardziej odpowiadała mi: Best Dance/Electro Mix, tak więc tym razem progressive odstawiłem na bok, choć ostatnio chciałem się skupić głównie na tym gatunku.

Miłego odsłuchu :)



RE: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Mich - 7.09.2014

Fajny bas od razu mi się rzuca no i fragment od 1:01 mi się bardzo podoba, miła dla ucha gitarka, ale nie wiem czy to akurat nie zasługa oryginału. Jak dla mnie to za słabo wyraźne przejście do dropa. W dropie same synthy są fajne, melodia też mi całkiem przypadła do gustu. Brakuje mi w późniejszej części clapa/snare i jak na moje ucho to hihaty są troche słabo słyszalne. Potem w sumie to samo. Generalnie pomysł mi się nawet podoba, no ale dupy nie urywa. Daje 4/5 ale można by z tego pomysłu wyciągnąć coś lepszego. Pozdrawiam


RE: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Castiel - 7.09.2014

Dla mnie ten kick ma trochę za mało mocy.Aranżacja jest całkiem spoko kawałek nie zanudza ;)
większość napisał Mich więc nie będę powtarzał :)


RE: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Revnotes - 7.09.2014

Dzięki chłopaki, częstujcie się plusami. Track z przymusu był montowany mocno na szybko, bo termin kończy się 15-tego, a ja jutro wcześnie rano wylatuję na zasłużone wakacje. Zdaje sobie sprawę, że można to było zrobić dużo lepiej, pewnie jak każdą moją produkcje.

Kick był kilkukrotnie obcinany, bo trochę za dużo miał tego dołu, ciężko było go skleić z takim basem. Być może coś tam można było jeszcze mocniej przy nim pokombinować, gdyby czasu wystarczyło. Natomiast przejścia przyznaję bez bicia są ofiarą braku czasu i zmęczenia też po trosze.

Osobiście wolałbym, gdyby przyjmowali również progressive'y, bo niestety do deepów nie czuję już takiej mięty i wybrałem coś żywszego.



RE: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Dubby Spliff - 8.09.2014

drop zdecydowanie pasuje ;) niezły aranż ;D


RE: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Alex fat - 9.09.2014

Calkiem przyzwoicie wyszlo , tylko ta stopa , do poprawy ;). Pozdrawiam


RE: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Revnotes - 15.09.2014

Miło to słyszeć, dzięki za słowa otuchy. BTW Alex mógłbyś rozwinąć myśl odnośnie stopy?


RE: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Faden - 20.09.2014

Mi tez sie bass podoba, ale niestety slabe dropy oraz przejscia. Outro tez niezbyt wymyslne. Niechce powtarzac slow kolegow, bo juz wszystko zostalo napisane. Ogolem byloby calkiem niezle i w klubie daloby rade potanczyc, ale trzeba jeszcze poprawic. Mysle, ze ten remix jest lepszy od twojej wczesniejszej produkcji i moze warto pokombinowac dluzej. Dalbym 4, ale w tej odslonie 3.


RE: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Stiopa - 29.09.2014

Jeśli chodzi o stopę to po pierwsze za mocno łupie i wydaje się pusta. To co pisałeś u Castiela w temacie odnośnie ataku na stopie tutaj nie jest do końca fajnie, bo niestety, ale za mało releasa dałeś :P przynajmniej ja takie mam uwagi. Jak stopa gra na początku wydaję się jakby łupało, a potem w całości zdaje się być tylko pykaniem, więc straciła na mocy..
Ogólnie fajny remix, wokal dobrze zmixowany w całości. Szkoda, że nie zdążyłeś na konkurs, ale czasami tak juz bywa :P
Pozdro


RE: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Revnotes - 29.09.2014

Zdążyłem, to właśnie dlatego spieszyłem się, żeby skończyć w jeden dzień, a właściwie noc, żeby zdążyć.
1 Października zostanie przedstawione pierwsze 100 remix-ów, które się zakwalifikowały do drugiego etapu.
Jeśli trafiłbym inaczej z terminem, na pewno miałbym czas, żeby ochłonąć i poprawić, no ale nie miałem.


RE: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Stiopa - 29.09.2014

No to powodzenia w takim razie ;)


RE: Danny Darko ft. Jova Radevska - Butterfly (Revnotes Remix) - Audionectic - 29.09.2014

Sorki za opóznienie ale ja tak mam :) Nie przepadam za remiksami i rzadko się udzielam.Tutaj z szacunku więc:
Stopka faktycznie jest troszke słaba(pracujesz z referentką??chyba nie)samego suba w niej brak.Skoro bas idzie szeroko moim zdaniem nie cykaj i otwórz jeszcze filtr.Całosć jest ciekawa.Wokal mi sie podoba,synthy też ino w kwestii perki troszkę brakuje men.
Podoba mi się mimo wszystko.Troszkę przestraszyłes się suba za to środek wyeksponowany.RMS git jak dla mnie.
Progres jest.Więcej wiary w siebie