MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) (/temat-deep-tubec-tantra-rain-mikalao-remix)



Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - Mikalao - 7.09.2014

Zapraszam do odsłuchu. :)^^
Tubec & Tantra - Rain [Mikalao Remix]



RE: Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - Faden - 11.09.2014

I to jest swietny remix. Te dzwieki, ktore do niego zrobiles to kosmos. Mnie to buja, ale frazy dalej malo zroznicowane, a na jego glos moglbys wrzucic czasem delaya lub takiego filtrowanego odrobine. Przydaloby sie troche wiecej efektow, bo ten szum na te 6min utworu, to troche za malo. Niebede sie czepial, bo dla mnie na ta chwile to najlepszy utwor tego forum. Oby tak dalej kolego...
5


RE: Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - Adamzzz - 11.09.2014

Potwierdzam. Świetne produksiwo.
Bardzo ale to bardzo podoba mi się cały groove w tym remixie. Świetnie się to trzyma. Można i odpłynąć i troche potańczyć lol nawet nie wiedziałem że tak się da zrobić. Gratulacje.
No i propsy za Korg'owe pianinko ;) Od razu czuć tą atmosfere rodem z hous'u lat 90 (którego jestem maniakiem btw haha)
Dlatego piąteczka bez żadnego zastanowienia.
Pozdrowienia :)


RE: Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - Revnotes - 16.09.2014

Zgadzam się z powyższym, na prawdę bardzo udany remix, właściwie nie ma się nad czym rozpisywać, po prostu przesłucham jeszcze raz.


RE: Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - Dubby Spliff - 19.09.2014

fajny lajtowy klimat :D


RE: Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - abyssMB - 22.09.2014

kapitalna produkcja bardzo przyjemnie buja .


RE: Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - Charis - 23.09.2014

Świetne ! Jedyne co zmieniłbym to bas. Statyczny bez np. bardziej rozbudowanej linii melodycznej w drugiej części utworu już się trochę nudzi ; )


RE: Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - MattW. - 25.09.2014

Bardzo dobry remix, dawno nie słyszałem takiego house, w takim klimacie. Może pianino troszkę za głośno. Ogólnie nie ma do czego się przyczepić, odjechałem z tym kawałkiem, także wielki plus dla Ciebie. :) Pozdrawiam.


RE: Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - Audionectic - 29.09.2014

Sory Panowie ale bez przesady.Bas wogóle nie ma groove(to nie trans tylko house)Swietny wokal,perkusja mi się podoba.
Jest nie zle ale nie siadaj na laurach bo napewno nie jest to najlepszy wałek jaki słyszałem na tym forum :D Choć jest dość ambitnie


RE: Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - Luke303 - 29.09.2014

fakt - bass lekko muli ale klimat i brzmienie całości super. A może by tak walnąć sidechain na bass?


RE: Tubec & Tantra - Rain (Mikalao Remix) - Deep Textures - 22.10.2014

Trochę jak dla mnie mało się dzieje. można byłoby się pobawić trochę też brzmieniem wokalu.