MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Tektones - Sticky - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Tektones - Sticky (/temat-tektones-sticky)



Tektones - Sticky - Adamzzz - 8.09.2014



Coś z innej beczki. N-Joy! ;)

A i właśnie.. W końcu zmieniłem alias z Adamzzz na Tektones (na razie tylko na soundcloudzie). Chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego xD xD


RE: Tektones - Sticky - Overtunerz - 8.09.2014

zły dział kolego :D


RE: Tektones - Sticky - Adamzzz - 8.09.2014

(8.09.2014, 13:12)Overtunerz napisał(a): zły dział kolego :D

"Hardstyle:
Hardcore, Jumpstyle, Oldschool."

To jest oldschool więc sie zgadza.


RE: Tektones - Sticky - Head - 8.09.2014

Hmm ciężko jest mi cokolwiek napisać o twoim tracku bo nigdy nie obracałem się w tym klimacie, najczęściej słuchałem z przymusu bo w radiu sb leciało.
Hehe ja to bym widział tak: 4/4 wpada ostry bassdrum przy 155/160bpm, coś na szrancowe klimaty.
Podoba mi się perka, ładnie to wszystko ze sb współgra, przemyślana robota. Świetny mix - standardzik u cb, wokal wydaje mi się że z deka głośniej mógłby grać ale nw czy by to wypaliło na dłuższą metę..
Fajnie że jesteś elastyczny pod względem produkcji, cenię sb takich ludzi którzy zagłębiają się w inne gatunki :)
Pzdr i czekam na kolejnego tracka.


RE: Tektones - Sticky - OProject - 9.09.2014

Dobry połamaniec... ciesze się ze wkoncu udało ci się jakiegoś zrobić :D
Technicznie bardzo dobrze, sounddesign połowa sampli więc... xd ale wtedy większość to były sample... zreszta jak i teraz, z tym ze wtedy sie wycinało albo brało z CD'ków zamiast sciagać paczki xd
Pad bardzo dobry ale jak mówie średnio mi tu pasuje, za lekki bardziej do łagodnego transu by się nadał :P
Pianinko i synth bardzo fajne, basiwo gra jak Bozia przykazała...nutki też nawet mi po głowie dzisiaj latały... wpada w ucho xd
Aranżacja dobra, jak dla mnie wszystko gra, wokal bardzo fajny :D
Jedyne co mi jakoś nie pasuje to zejscia lowpassem na perce ;/
Za Oldskool zawsze lecą ode mnie dodatkowe plusiki :D
No i chłopie weź to gdzieś popromuj na fora itp. z oldskuulami, ludziom się spodoba zwłaszcza żę takie style to towar porządany w tych czasach :D
Co do gatunku to różnie można go podpiąć, bo to Oldskool Breakbeat ale przyjeła się nazwa Hardcore w latach 90 (ja tam mówie połamance) xd
No i w kolejnej takiej produkcji masz dać chórkowy synth jak w "It's a Dream" od Dj'a Pandy :D
Pozdro Alphajuno2 xd


RE: Tektones - Sticky - Knifeman - 13.09.2014

dziżys kurvva dobre bardzo

mi osobiście się trochę kłoci - bo w końcu nie wiem jaki klimat miał być - w momentach gdy schodzi perka na lowpasie (bardzo prosty i schludny zabieg który dobrze gra) lub gra pad robi się nostalgicznie - a dla kontrastu melodia nadaje energii. Ta kwesta nie daje mi spokoju. Zresztą to tylko moje odczucie.

świetne dobrany wokal.

oldskol pełna gęba, ale gdy się wsłuchać to słychać nutę nowoczesności szczególnie przy detalach - kiedyś nie stosowali zejść, wejść i innych zabiegów tylko grubo ciosane sample - doceniam włożony wkład

miks czysty jak łza. aż boli :e za czysty - nie wiem czy to wina tych ripow które mam z tego gatunku ale wydaje mi się że dołu jest deczko za mało.

plus leci bo mało takich
zasłużone i wypracowane 5/5
biere na dysk


RE: Tektones - Sticky - Trusted - 13.09.2014

Sory, że tak późno tu wpadłem Adam... Już to nadrabiam ;) :P

Już od samego początku perka robi bardzo dobre wrażenie pierwsze skojarzenie The Prodigy :D

Dalej wchodzi ten padzik, wiem, że jego temat mamy już obgadany,
ale powiem to jeszcze raz jest naprawdę zajebisty ja bym widział niemal cały track w tym jego klimacie.
Ale to tylko takie moje urojenia :P

Przy okazji wchodzi też wokal, co tu dużo mówić niczego mu nie brakuje profesjonalna robota
ale to już standard u Ciebie, chyba przestanę pisać o wokalu pod twoimi track'ami bo zawsze
na to samo wychodzi :D

Te pianinko czy co to jest... Fajne, dobrze pasuje.

Mimo wszystko te zwykłe pianinko, które wchodzi trochę później bardziej mi się podoba. ;)
Klimat na mainie luźny, bardzo przyjemny bassik.

Jak dla mnie :
Perka - Profesjonalna
Wokal - Profesjonalny
Main - Bardzo dobry
No i mega plus za te pady robią zajebistą atmosferę.
;)

Co tu dużo mówić Adam trzymasz bardzo wysoki poziom w wielu gatunkach...
Wielki szacun :D

Ciekawe co przygotujesz dla nas kolejnym razem... Może jakieś dupstepy nam zarzucisz? ;]
Pozdro i powodzenia w kolejnych :D


RE: Tektones - Sticky - KAMERDYNER DRUGI - 26.09.2014

mi się podoba, choć wstęp nie zapowiadał break beatu, ale ładnie się skomponowało, nie co experience the pro


RE: Tektones - Sticky - Konrad - 27.09.2014

Super kawał produkcji. Od razu na myśl przychodzi mi Prodigy, a w szczególności jak wokal wchodzi :D Kojarzy mi się z Out of Space.