MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Matt Ether - Smells like a bau5 (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Matt Ether - Smells like a bau5 (Original Mix) (/temat-progressive-matt-ether-smells-like-a-bau5-original-mix)



Matt Ether - Smells like a bau5 (Original Mix) - mattether - 4.10.2014

Przedstawiam mój nowy progresywny track w stylu "mau5step" enjoy :D :D

edit 07.10.2014 NOWY MIX



Link poprawiono.
T-Sted



RE: Matt Ether - Smells like a bau5 (Original Mix) - Audionectic - 4.10.2014

Ladnie brzmi.2.34 nie podeszło mi to pianko.Jakby rozjeżdżało się ale pózniej jest cacy.Wszystko wyważone i ze smakiem.Nie słucham mausa więc nie ocenię walorów kreatywnych.Jedynie brakuje mi elementów perki,które napędzą wałek.Teraz jest tak statycznie ale rozumiem ze tak ma być :)


RE: Matt Ether - Smells like a bau5 (Original Mix) - Rush Raw - 4.10.2014

Na początku ładne, mroczne, kosmiczne pady. Pluck też taki przyjemny. Miła melodia. No ta stopa jest niezła. Niby tak trochę "łupie", ale nadaje też takiego charakteru. :) Znowu pluck i pady. Tak trzymaj! :) Ogólnie cała ta część z stopą, bo raczej dropem nie nazwałbym tego (czyt. prawie cały utwór :D), ładnie brzmi z tymi padami, pluckami i innymi dźwiękami. :)

Ogólnie utwór jak najbardziej na plus. :)


RE: Matt Ether - Smells like a bau5 (Original Mix) - Frashby - 4.10.2014

Trochę nudnawo. Przydał by się taki mocniejszy moment jak to u mau5'a zazwyczaj, brakuje mi tego. Stopa mogła by być bardziej dynamiczna i troche lzejsza ale zbita, bo zbyt cięzka moim zdaniem. Ogółem dźwięki ciekawe, melodia spoko, tylko brakuje mi tego uderzenia. pozdro :)


RE: Matt Ether - Smells like a bau5 (Original Mix) - Thomas - 5.10.2014

Sub jakby troszkę za mocny. Stopa również mogłaby być ciut słabsza. Klimat jest świetny. W 1:04 czegoś mi brakuje, czuję lekką pustkę. Kompozycyjnie bardzo mi się podoba. Utwór budową przypomina mi "Avaritia" mau5a. Miks ogólnie wydaje się być dobrze wykonany. Dobra robota :)


RE: Matt Ether - Smells like a bau5 (Original Mix) - Revnotes - 5.10.2014

Sampelki perkusji przypominają rzeczywisty instrument, głównie stopa, ciekawie to brzmi. Motyw faktycznie zakrawa Deadmau5-em, ale brakuje mi czegoś co mnie w to wszystko wkręci. Ok. jest klimat, miało być mrocznie i jest mrocznie, ale trochę nudnawo, chyba nie do końca rozkminiłem Twój koncept, bo w breakdown lub pod koniec dropa spodziewałem się jakiegoś momentu kulminacyjnego, a Ty napięcie rozłożyłeś na cały track i tak trochę jakby się rozpłynęło.

Trzymasz się jednego stylu ostatnio w tych swoich mroczniejszych produkcjach i to mi się podoba, wiadomo o co Ci chodzi, nawet jeżeli jest to trochę podpatrywany styl ;)


RE: Matt Ether - Smells like a bau5 (Original Mix) - gregwmusic - 6.10.2014

Dobry klimacik !
Mnie osobiście wkręcił jak słuchałem w pracy!


RE: Matt Ether - Smells like a bau5 (Original Mix) - mattether - 7.10.2014

poprawilem pare rzeczy i wrzuciem nowy mix


RE: Matt Ether - Smells like a bau5 (Original Mix) - Stiopa - 14.10.2014

Niestety nie mam podglądu na stary mix, ale ten nowy mi się podoba. Klimat zajebisty, i ten motyw ciągnięcia, znaczy ciągle ta sama rytmika perkusji daje efekt takiego ciężkiego stąpania. Dobree.
Nie słucham Deadmau5sa, więc nie porównam do jego twórczości, za to to co ty zrobiłeś, jest niezłe.
Pozdro