MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. UNIQUE - Future (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. UNIQUE - Future (Original Mix) (/temat-progressive-unique-future-original-mix)



UNIQUE - Future (Original Mix) - Frashby - 5.10.2014

Witam. Dostałem nagły przypływ weny i w kilka godzin udało mi się stworzyć coś takiego


Mam nadzieję że się spodoba. Licze na wasze opinie, co jest dobre, co wymaga poprawy, z góry dzięki :D pozdro


RE: UNIQUE-Future (Original Mix) - manieQdoniu - 5.10.2014

Siemka całkiem spoko kawałek, fajny base line melodia dosyc prosta . Ten lead do mnie nie trafia przydałoby sie to urozmaicic np nie wiem czemu nie dodałes perki do reszty utworu po dropie.


RE: UNIQUE-Future (Original Mix) - KAMERDYNER DRUGI - 6.10.2014

według mnie najlepszy fragment jest od 0.30 do 2.10,spoksik


RE: UNIQUE-Future (Original Mix) - Audionectic - 6.10.2014

Początek dosć w porząsiu.Moim zdaniem deko dziwnie brzmią elementy perki i clap,które słychać tylko w intro :D zapomniałes czy jak.Napewno lepiej bujną ten wałek bo narazie jest dość...statycznie?Nie ma groove a napewno by sie lepiej słuchało.Może miało brzmiec bigroomowo?Chyba tak.Jak dla mnie to jeszcze bas troche jeżdzi lewa prawa i deko mało ma dołu.
Poza tym fajny pomysł ino wymaga przemyślenia i wykonczenia
Pzdr


RE: UNIQUE-Future (Original Mix) - RaNi/Works - 6.10.2014

Pomysł jak najbardziej git ale myślę że dałbyś radę z tego wycisnąć więcej szału. To pluckowate coś od 0:45 jest na zbyt wysokich Hz... tak samo w 1:14 i później. Subek trzeba bardziej "Uwidocznić" No i trzeba głośność podbić... że tak powiem...
Kick "puka" za bardzo na średnich Hz... wjedź tym "pukaniem" nieco na wyższe Hz będzie bardziej pr0 :D


RE: UNIQUE-Future (Original Mix) - gregwmusic - 6.10.2014

Ogólnie dobry wałek!
lecz ja bym jeszcze coś dodał ,urozmaicił.

Pozdrowo! 4/5!


RE: UNIQUE-Future (Original Mix) - Mich - 6.10.2014

Brakuje mi większej ilości perki jest tylko sama stopa z ridem w dropie. W breakdownie trochę nudno no i jest zbyt dużo wysokich częstotliwości.
Ogólnie jednak miks poprawny na mój słuch. Spoko utwór, nasuwa mi się Vicetone, ale słychać że jednak tylko kilka godzin ;)


RE: UNIQUE - Future (Original Mix) - Frashby - 6.10.2014

Audionetic i manieQdoniu: Nie ma perki bo nie miało być :D Miała być tylko w intro, ale pokombinuje i zrobię jakąś do dropu inną, bo ta z intro nie pasuje. Audionetic, w którym momencie chodzi Ci o grove'y? I jakich częstotliwości więcej w basie?
Ogólnie dzięki za komentarze i rady :)


RE: UNIQUE - Future (Original Mix) - Audionectic - 6.10.2014

Mianowicie o groove perkusyjny ogólnie bo jest troche nie bujająco.Dlaczego miałby dalej nie pasować ten z początku.
W basie u mnie jakby mało minimalnie suba.


RE: UNIQUE - Future (Original Mix) - Revnotes - 10.10.2014

Podobają mi się barwy z takim metalicznym posmakiem, bardzo dobrze Ci to wyszło. No stary w breakdown jest magia, to jest coś pięknego, czysta poezja. Dawno tak mi nie podeszła forumowa produkcja, trafiłeś we mnie tym stylem i nie mogę się pozbierać. Dobry mastering i może drobne zmiany w aranżacji (urozmaicenie) mogłyby zrobić z tego na prawdę zajebisty numer.

Gratuluję i jestem pod ogromnym wrażeniem, bo przyznaję się bez bicia, po Tobie się tego nie spodziewałem :).


RE: UNIQUE - Future (Original Mix) - Frashby - 16.10.2014

Dzięki wielkie wszystkim za cenne rady, oraz pochwały :)
Dobre opinie oraz krytyka bardzo budują i motywują do dalszej pracy. Dzięki Elnanter, bardzo mnie podbudowałeś, postaram się wycisnąć z tego tracka jak najwięcej i dokończyć go najlepiej jak potrafię. Będzie ciężko bo moj lapek z fl studio juz nie daje rady, ale na szczescie to już mój ostatni projekt w fl'u, następnie zaczynam przygodę z Logic :D pozdro