MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark (/temat-classical-greg-w-pres-bragi-heimdall-soldiers-of-dark)



Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - gregwmusic - 12.10.2014

Dawne dzieje
Ale pokazać można :)


<buahahaha> Jak któs chćę ,pobrać może sę :D


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - Herman - 12.10.2014

dobre to, dużo suba co lubie, w sumie pasma przepełnione - idealnie :d genialnie wchodza wokale, świetny kimat i dynamika ;) miks może nie jest krystaliczny, ale utwór mimo wszystko dociera do mnie. Klimay mnie zniszczył, muszę pobrać :D Gratuluje świetniej produkcji :D


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - FL FAN - 12.10.2014

O! ja się zastanawiam co tak się pobiera ze dwie minuty prawie a to Wav - lepszy odsłuch i wrażenia ale trzeba też uważać, bo dziś nie brak amatorów cudzych nagrań (złodziei).

Klimat naprawdę wspaniały, dynamika, wszystko o czym pisał Herman, z tą jednak różnicą że ja nie przepadam za subem, a bardziej wpada mi w ucho melancholia skrzypiec i pianina. Wokale piękne. Całość przedstawia się znakomicie, a zakończenie ładnie podkreśla nastrój i koniec tej muzycznej opowieści. Miksem się nie ma co przejmować, posłużę się raz jeszcze cytatem na wypadek jakby i w tym temacie zaczął ktoś świrować o przestrzeni i miksie...

Cytat:Jedna rzecz, którą chciałbym, żebyście zapamiętali na wieki, jest taka, że można zbudować fantastyczny miks, który nie musi powalać brzmieniem. To są dwie oddzielne sprawy. Umiejętnie zbudowanie napięcia, intensywności, wpłynięcie na nastrój, wywołanie reakcji i poruszenia, wyostrzenie punktu, na którym słuchacz ma się skupić – jest gwarancją udanego miksu, nawet jeśli nasze ścieżki nie brzmią idealnie. Manipulowanie dźwiękiem nie ma nic wspólnego z muzyką. Najlepsi mikserzy manipulują emocjami.

Gratuluję !
Pozdrawiam !


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - Oszir - 12.10.2014

Od 2;00 poezja dla moich uszu, podziwiam ludzi którzy potrafią stworzyć takie kompozycje, to są chwile których szuka się w każdym gatunku, no może prawie każdym ;)

Poprawiłbym ten Snare czy to Ride (0:31 - 0:34 - 0:37 itd.) jest chyba za wysoko, taki jakiś "trzeszczący", mi on przeszkadza trochę, poprawa go wzbogaci zbudowane napięcie, intensywność i nastrój :)


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - gregwmusic - 12.10.2014

@Oszir z miłą chęcią bym to zrobił ale project ma rok i został tylko wave a program na którym powstał już dawno zmieniłem bo wole FL Studio jest wygodniejszy

a miło mi że się podoba... :) tak jak chillstep i chillout to taka mała odskocznia.. Daje nowe pomysły które mogę wykorzystać z progressie


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - Orionage - 12.10.2014

Słychać, że się nad tym na pracowałeś. W połączeniu z poprzednim postem zrobiło nam się niemal słuchowisko filmowe :) Zawsze miło jest takiej muzyki posłuchać. Żeby coś takiego wyprodukować trzeba na pewno dużo wysiłku i pomysłu. Poza tym zawsze doceniam zastosowanie klasycznych instrumentów w utworach.


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - Cris - 12.10.2014

bardzo dobry utwór na wysokim technicznie poziomie kompozycji, świetnie i dynamicznie poprowadzona sekcja rytmiczna, klimatyczny motyw fortepianowy:) Gratuluje


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - Stiopa - 14.10.2014

Motyw fortepianowy rzeczywiście urzekający, do tego te skrzypce, robi się melancholijnie :D
Świetna muzyka. Zajebiście czasami tak odskoczyć od łupanek i posłuchać prawdziwej symfonii.
Gitary w drugiej części dodały smaczku jak nic :D Świetnie!
Pozdrawiam


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - abyssMB - 18.10.2014

świetny klimat , piekny soundtrack, break z fortepianem i skrzypcami czysta poezja , chciałbym to usłyszeć w jakimś dobrym filmie :)


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - Devv - 18.10.2014

Dobrze zbudowana atmosfera, track mimo, że jest odsłuchiwany na kijowych głośnikach wyraźnie przedstawia swoje atuty, gratulacje :)


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - L.G. - 20.10.2014

Bardzo klimatyczna produkcja, pobrałem do kolekcji.
Pozdro.


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - Knifeman - 20.10.2014

klimat rozkłada na łopatki, myślałem że lepiej być nie może a tu gitara w drugiej cześć :E ale... czy tylko mi się wydaje czy całość jest przekompresowana?


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - gregwmusic - 23.10.2014

Tak lekko tak minusem programu bylo to ze mial beznadziejny mixdown i to mnie sklonilo do przejścia na fl
Ale fakt jest lekki uszczerbek ale to hobby mam jeszcze parę takich utworów ale to raczej do prywatnego zbioru

Ale mysle ze wrzuce tu jeszcze z jeden dla smaczku , chcialem sie tym zająć ale to jest juz baaaaardzo Ciężka praca pochłaniacz czasu

Którego mi brakuje... ale jak tylko wrócę z urlopu to juz się czymś zapewne pochwałę

A tak narazie tablet i i czytanie postów

Dziękuję za poświęcony czas dla tego projektu
Pozdrawiam


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - Zirds - 24.10.2014

Jedno skojarzenie tylko mam - Ghost Love Score by Nightwish




Heart


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - gregwmusic - 26.10.2014

(24.10.2014, 1:32)GeneratorGamma napisał(a): Jedno skojarzenie tylko mam - Ghost Love Score by Nightwish




Heart

Ha uwielbiam ich Gdy Gram w WOTa
ale chyba nie pasuję do koncepcji Tego projectu :)


RE: Greg W. Pres Bragi Heimdall - Soldiers OF Dark - proph3t88 - 6.12.2014

Od połowy utworu jest to co kocham najbardziej w symfonii MOC ! :)