MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) (/temat-uplifting-bar-tar-history-of-nature-original-mix)



Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) - Bar Tar - 23.10.2014

Siema! Co sądzicie o tym? Dość długo nad tym siedziałem, nie wiem czy w jakimkolwiek moim utworze wykorzystałem tyle dźwięków :) Dziękuję za opinie :)




RE: Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) - wesol88 - 23.10.2014

dźwięk gitary od 2,22 zajebisty, jego linia też dobra, fajny breakdown by się z tego zrobiło, rozwinięcie za to proponuję bardziej techowe. dobry kawałek


RE: Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) - Rafau - 23.10.2014

Lubię klimat utworów, które tworzysz. Nawiązanie do najlepszych trance'owych czasów. Szkoda, że już się nie robi takich rzeczy.

Stopa mogłaby być trochę mocniejsza. Mix możnaby trochę doequalizować. Perkusja mogłaby być trochę bardziej uwidoczniona (może NY Compress?). Dziura trochę za duża, mogłaby być krótsza zdecydowanie.

4/5


RE: Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) - OProject - 23.10.2014

Od początku bez pierdzielenia, fajnie energetycznie i mocno ;)
Chociaż miks tutaj mógłbyś poprawić, w sensie bardziej wszystko odseparować eq.
Być może właśnie przez to że uzyłeś tyle dzwięków, miks troche papkowaty i zbity xd
Poza miksem, nawet fajna kompozycja... melodia spoko, synth też chociaż jakoś mnie nie porywają zbytnio.
Nie mniej dobra i udana produkcja :D


RE: Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) - Mikaz - 26.10.2014

Bardzo dobry utworek, dźwięki harmonijnie grają, nic się nie wcina. Duży +.


RE: Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) - gregwmusic - 27.10.2014

Dla mnie liczy sie klimta i czy utwór do mnie trafia i ten trafia w 100%


RE: Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) - RaNi/Works - 27.10.2014

Noo od początku udane kopyto.
w 0:49 zmieniłbym snar oraz ogólnie, lekko "uwydatnił" kick, trochę zanika w miksie,
1:33 jak jest ta "pustka" dodałbym coś więcej... więcej przeszkadzajek.
Melo w 2:28 lekko bym zmienił... aczkolwiek to kwestia gustu.
Utwór wysoko mierzy, poziom jest pokaźny aczkolwiek na twoim miejscu bym nie spoczywał jeszcze na laurach i dopracowałbym mastering: Wiem że to uplift ale wysokich Hz za dużo nie przystoi. Fakt "sssSSss" w panoramie musi być ale powinieneś te wysokie Hz ciut przyciszyć. Mała czynność a tak sporo daje.


RE: Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) - Frashby - 1.11.2014

Dawno nie słyszałem tak dobrego Trance'owego kawałka. W całym wałku troche za duzo wysokich, przynajmniej jak na moje ucho. Ten acid z koncówki przypomina mi Ottavianiego, szkoda że nie zrobiłeś z nimi intra, było by dużo lepiej. Bardzo mi się podoba, 5/5 Gratulacje


RE: Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) - KAMERDYNER DRUGI - 8.11.2014

według mnie klasyczny trance ,sentymentalny


RE: Bar Tar - History Of Nature (Original Mix) - bogdandisco - 19.11.2014

Może troszkę nie moje klimaty ale fajnie się słucha :)