MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Eimear - My Passion & My Self - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Eimear - My Passion & My Self (/temat-progressive-eimear-my-passion-my-self)



Eimear - My Passion & My Self - eimear - 27.10.2014

Eimear
Tytuł : Eimear - My Passion & My Self
Label : NRG Dance Records


Hej no tu jeszcze moim zdaniem brakuje dla utworu ale robiony był wcześniej i jeszcze wtedy się mniej przykładałem, w sumie i tak się przykładam więcej jak wtedy ale to i tak mniej ;-)

Wypust/ odpust : 21 listopada i 5 grudnia




RE: Eimear - My Passion & My Self - trance - 28.10.2014

kawałek ma klimat podoba mi się wszystko ładnie płynie :D


RE: Eimear - My Passion & My Self - gregwmusic - 28.10.2014

Jest klimat i tylko to się liczy :)


RE: Eimear - My Passion & My Self - Crazy Noise - 28.10.2014

Według mnie trochę cicho to gra w porównaniu do perki. Break jak to u Ciebie zawsze nie zawodzi, ale i tak ostatniego preview (Id - Id (eimear Remix)), który był udostępniony na Twoim SC to nie przebije :)


RE: Eimear - My Passion & My Self - eimear - 28.10.2014

(28.10.2014, 13:24)Crazy Noise napisał(a): Według mnie trochę cicho to gra w porównaniu do perki. Break jak to u Ciebie zawsze nie zawodzi, ale i tak ostatniego preview (Id - Id (eimear Remix)), który był udostępniony na Twoim SC to nie przebije :)

to prawda, sam odsłuchując wczoraj zobaczyłem różnice w porównaniu do innych (nowszych) utworów :)


RE: Eimear - My Passion & My Self - Crazy Noise - 28.10.2014

Więc wiesz, że stać Cię na więcej. Działaj działaj, bo ja czuje, że coś w przyszłości osiągniesz i nie będzie to wygranie worka ziemniaków na dożynkach :)


RE: Eimear - My Passion & My Self - Audionectic - 28.10.2014

Bardzo delikatny ten utwór.Przydało by sie RMS podkręcić bo deko cicho.Przejadły mi się te progressiv barwy ale kawałek zasługuje na uwagę.Fajna zabawa perką po breaku.
Jak dla mnie 4 za wtórność :P


RE: Eimear - My Passion & My Self - Stiopa - 28.10.2014

Ładne, ciepłe brzmienia, typowe dla ,, pływaków,, Fajnie wpada w ucho. Pluck w brejku genialny, na pograniczu bassu.
Ogólnie fajna, przyjemna nuta. Faktycznie po brejku pera miażdży :D
Pozdrawiam.


RE: Eimear - My Passion & My Self - eimear - 29.10.2014

No właśnie i tylko ta perkusja to jakoś trzyma ;-)
słabo się przyłożyłem, ten "pływak" jak to nazwałeś jest moim zdaniem takim średniaczkiem :P
no może inaczej, przyłożyłem się na tyle na ile miałem zapału :P
dziękuje za komentarze :)


RE: Eimear - My Passion & My Self - Adamzzz - 29.10.2014

Łał. Fajny pomysł w 2:03 z tym opóźnionym atakiem. Całościowo też bardzo przyjemnie. Można odpłynąć i tym wygrałeś.
5 ode mnie.


RE: Eimear - My Passion & My Self - FL FAN - 29.10.2014

"My Self"?

Wydaje mi się, że powinno być "My passion and Me"


"Myself" (pisane razem) używamy gdy określamy z naciskiem docelowo swoją osobę na przykład:

Nienawidzę sam siebie - I hate myself.
Sam to zrobiłem - I did it myself.

Można też tej formy używać gdy wcześniej już użyto "I", lub "me" (Save me from myself)
Wybacz lekcje angielskiego ale nieraz muszę sobie pogadać.

Utworek naprawdę świetny i klimatyczny jak zawsze u Ciebie.
Piękne piano, bogaty, bujający bas i ciepłe tło!


RE: Eimear - My Passion & My Self - Frashby - 1.11.2014

Bardzo fajny klimat, technicznie jest dobrze, bardzo ciepło bym powiedział. Jest fajnie i miło ale troche nudno poźniej się robi, przynajmniej dla mnie. Motyw z 2.03 świetny, bardzo mi się to spodobało, gratulacje za to :)
Kawałek trzyma poziom, lecz tak jak powiedziałem, brakuje mi czegoś, jakiegoś wyższego synthu, czegoś dla odmiany, Pozdro :)


RE: Eimear - My Passion & My Self - Rafau - 6.11.2014

Fajne fajne. Podobuje mi się. Jednak ta perkusja gra ciut za głośno w porównaniu do reszty.


RE: Eimear - My Passion & My Self - MC Project - 6.11.2014

Wszystko ładnie czysto gra.Podoba mi się spokój w tym utworze.Jest przyjemny dla ucha.


RE: Eimear - My Passion & My Self - chrisniers - 7.11.2014

cholibka toż to jest wspaniałe :) mógłbym słuchać i słuchać ! mógłbym tylko powiedzieć, że odrobinke nie pasuje mi ten clap ale ogólnie to świetne ! daje ten spokój, którego czasem mi potrzeba :) 5!


RE: Eimear - My Passion & My Self - Revnotes - 11.11.2014

Bardzo ładnie, zasłużony release. Pomijam moment po 2:03 ;)