MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ZOYO - Black Eye (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ZOYO - Black Eye (Original Mix) (/temat-zoyo-black-eye-original-mix)



ZOYO - Black Eye (Original Mix) - Crazy Noise - 3.11.2014

Witajcie :)
Jakiś czas temu wstawiałem tutaj małą zapowiedź tego kawałka. Dzisiaj wstawiam ten track w całej okazałości. Zapraszam do odsłuchu oraz oceny ;)


[Obrazek: file.html]



RE: ZOYO - Black Eye (Original Mix) - Mich - 3.11.2014

Fajne dźwięki i mocny bas. Ale całość mi nie podeszła bo w głównej części gra cały czas jeden akord. Mogła by być progresja jak w breakdownie, który mi się spodobał. Dobra perka i technicznie na poziomie. Moim zdaniem za długi jest ten fragment od 1:00 aż do 3:00 min, chyba że by bardziej tam urozmaicić.
Pozdrawiam :)


RE: ZOYO - Black Eye (Original Mix) - MC Project - 3.11.2014

Nawet dobry kawałek i brzmi tak jak powinien brzmieć electro house.Co ja mogę wiecej powiedzieć. Kolega powyżej mnie wyręczył :)


RE: ZOYO - Black Eye (Original Mix) - MAKLMOR - 3.11.2014

Czyli tak brzmi całość :) Tak jak Mich pisze- od 1:00 do 3:00 powinno się zdecydowanie coś więcej dziać, albo po prostu skrócić, bo przez dwie minuty dostajemy praktycznie to samo ( pomimo, że dobrze zrobione to robi się nużące. Pomijając to- bardzo przyjemny kawałek. Bardzo ten lead od 3:12 przypada do gustu!


RE: ZOYO - Black Eye (Original Mix) - Revnotes - 4.11.2014

Typowy dla electro-house sound design, ale zawsze robi na mnie dobre wrażenie, lubuję się w takich barwach. Strasznie długie intro, spokojnie mogłeś skrócić to do jednej minuty, w takiej postaci jak to wykonałeś po prostu strasznie nudzi. Już myślałem, że nie dobrnę do break down. Szczerze dalej też nie jest lepiej, podejrzewam że miała być typowa aranżacja z jednym wypasionym breakiem i dropem otwierającym i zamykającym, ale to w tym wydaniu nie przejdzie. Motyw jest bardzo prosty, przydałby się jakiś drugi lub masa urozmaiceń, przerywników, przeszkadzajek.

Technicznie brzmi dobrze, ale za pomysł dostajesz ode mnie tylko trójeczkę. Pomimo sentymentu do takiej stylistyki.


RE: ZOYO - Black Eye (Original Mix) - Crazy Noise - 5.11.2014

Chciałbym zaznaczyć, że pierwszy raz w sumie wziąłem się za ten gatunek muzyczny i starałem się jak mogłem. Są niedociągnięcia to fakt i nawet nie będę zaprzeczał. Cały czas się uczę i staram się robić to wszystko jak najlepiej potrafię. Co do błędów jakie tutaj podaliście to biję się w pierś i obiecuję poprawę :) Dzięki wielkie za słowa bez owijania w bawełnę ponieważ to też motywuje do jeszcze większego wytężenia wyobraźni i podnoszenia poprzeczki.
Cytat:Typowy dla electro-house sound design, ale zawsze robi na mnie dobre wrażenie, lubuję się w takich barwach. Strasznie długie intro, spokojnie mogłeś skrócić to do jednej minuty, w takiej postaci jak to wykonałeś po prostu strasznie nudzi. Już myślałem, że nie dobrnę do break down. Szczerze dalej też nie jest lepiej, podejrzewam że miała być typowa aranżacja z jednym wypasionym breakiem i dropem otwierającym i zamykającym, ale to w tym wydaniu nie przejdzie. Motyw jest bardzo prosty, przydałby się jakiś drugi lub masa urozmaiceń, przerywników, przeszkadzajek.

Technicznie brzmi dobrze, ale za pomysł dostajesz ode mnie tylko trójeczkę. Pomimo sentymentu do takiej stylistyki.
Nie chciałem też przesadzić, że wszystkim, bo mistrzem miksu nie jestem więc mogłoby się to wszystko skończyć, ale będę próbował swoich sił w tym gatunku jeszcze nie raz więc może w przyszłości będzie lepiej chociaż i tak jestem bardzo zadowolony z tej produkcji ponieważ widzę w końcu u siebie progres więc każdy skończony track (bo miałem problemem z kończeniem ich) jest dla mnie małym sukcesem :)


RE: ZOYO - Black Eye (Original Mix) - Revnotes - 5.11.2014

(5.11.2014, 22:23)Crazy Noise napisał(a): (...) jestem bardzo zadowolony z tej produkcji ponieważ widzę w końcu u siebie progres więc każdy skończony track (bo miałem problemem z kończeniem ich) jest dla mnie małym sukcesem :)

Znam ten ból ;) słuchać, że wiesz o co w tym chodzi, więc dobrze będzie :)


RE: ZOYO - Black Eye (Original Mix) - Z3KE - 10.11.2014

Mix na dobrym poziomie, aranżacja moim zdaniem też jest przyzwoita. Słuchając tego przypominają mi się stare dobre mau5'owe tracki....Jak dla mnie piąteczka!


RE: ZOYO - Black Eye (Original Mix) - Audionectic - 11.11.2014

Koledzy własciwie wyczerpali temat.Mi sie osobiście podoba.Fajne barwy i wykonanie na poziomie.U mnie 4 z plusem


RE: ZOYO - Black Eye (Original Mix) - bogdandisco - 19.11.2014

Jest dobrze! :) Choć rzadko słucham takich mocnych brzmień to podeszło jak najbardziej :) Trochę takie Gartnerowe brzmienia :)


RE: ZOYO - Black Eye (Original Mix) - Satesla - 6.12.2014

breakdown mnie powalil normalnie niczym Mord Fustang :O pocwicz nad głownym motywem, zeby był bardziej pokrecony :D