MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Chris Niers - Wonderland - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Chris Niers - Wonderland (/temat-hardstyle-chris-niers-wonderland)



Chris Niers - Wonderland - chrisniers - 7.11.2014

Witam producentów - wrzucam zatem ^^ pierwszy mój utwór na forum :)
dajcie mi troche fory nie zabijajcie hejtami na wejściu <haha>




RE: Chris Niers - Wonderland - Castiel - 7.11.2014

melodia typowa jak u Wasted Penguiz bardzo przyjemna moim zdaniem ;)
Kickowi przdyałoby się troche pitchowania żeby urozmicić trochę bit
w sumie to tyle mogę powiedzieć bo nie siedze aż tak w tym gatunku :P


RE: Chris Niers - Wonderland - Spidfirerz - 9.11.2014

Jestes z Tarnowa ? Bo jak tak to jesteś z mojego miasta :D


RE: Chris Niers - Wonderland - chrisniers - 9.11.2014

(9.11.2014, 13:57)Hardhunter napisał(a): Jestes z Tarnowa ? Bo jak tak to jesteś z mojego miasta :D

tak dokładnie :D


RE: Chris Niers - Wonderland - OProject - 9.11.2014

Co do stylu to nie bede pierdzielił, dla mnie za cukierkowo i za mało hard...(no hard feelings xd)
Wiadomo co kto lubi, w moje gusta sie nie wpisuje ale jak ktoś przepada za takimi klimatami to na pewno się spodoba xd
Nie słyszę żadnych błędów w miksie czy aranżacji, sounddesign porządny. może lead za głośno ale to nie jestem pewien ;)
Kick spoko, ma suba jak lubie :D
Na pewno porządna udana produkcja, jakbyś zrobił kiedyś coś cięższego to wiesz gdzie mnie szukać xd
Pozdro jp-8000


RE: Chris Niers - Wonderland - Spidfirerz - 9.11.2014

Robimy kawałek razem ? :D


RE: Chris Niers - Wonderland - Adamzzz - 21.11.2014

Trochę dziwny schemat utworu. Przyzwyczajony jestem do intra i outra z mocnym basowym wpierdzielem a tu odrazu lecimy z melodią xD Cush.. najwyraźniej i to już powoli staje sie przeszłością xD
Kick zajebisty, twój czy..... nie twój xD
Miks w porządku, całościowo troche monotonnie, wszystko leci praktycznie na jednej melodyjce.
Także, jak na pierwszy utwór na forum całkiem nieźle ;)
Pozdro


RE: Chris Niers - Wonderland - chrisniers - 21.11.2014

(21.11.2014, 18:52)Adamzzz napisał(a): Trochę dziwny schemat utworu. Przyzwyczajony jestem do intra i outra z mocnym basowym wpierdzielem a tu odrazu lecimy z melodią xD Cush.. najwyraźniej i to już powoli staje sie przeszłością xD
Kick zajebisty, twój czy..... nie twój xD
Miks w porządku, całościowo troche monotonnie, wszystko leci praktycznie na jednej melodyjce.
Także, jak na pierwszy utwór na forum całkiem nieźle ;)
Pozdro

Dzięki :)
chciałem podkreślić melodię jak najbardziej może dlatego stało się to trochę monotonne :P
Był to dla mnie jeden z takich lepszych utworów jeśli chodzi o ten gatunek, więc może zauroczenie jakie mnie ujęło sprawiło, że jakoś przypadkiem ominąłem aranżację :P
Kick - mój - tworzyłem go równocześnie z tutorialem frontlinera a później z ciekawości pododawałem ditordionsy więcej eq no i jakoś wyszło :) dzięki za opinię mam nadzieję poczynić większy progress w tym gatunku bo jest niesamowity


RE: Chris Niers - Wonderland - Head - 1.12.2014

Melo bardzo wakacyjne, fajny klimat, bardzo spokojny i relaksujący, nawet nie wiem kiedy i cała nutka zleciała.
Kick super (sam muszę obejrzeć tego tutka) delikatne pitchowanie jakie lubię.
Czuć że obracasz się też w innych gatunkach.
W tracku dużo się dzieje, zajebisty sounddesign jak wspomniał Old.
Zabieram :)
Sry że tak krótko ale już długo nic nie opisywałem ;P

I witam na forum - lepiej późno niż wcale ;)
PZDR