MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Dimmed Sun - CR/SH - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Dimmed Sun - CR/SH (/temat-dimmed-sun-cr-sh)



Dimmed Sun - CR/SH - suds - 7.11.2014

industrialowo. zrobione in one sitting w 2 godziny. Bon appetit



ps. wiem, nadrobię zaległości najprędzej jutro ;)


RE: Dimmed Sun - CR/SH - chrisniers - 7.11.2014

Bardzo ciekawa kompozycja :) nie wiem czy jest mi dane się wypowiadać bo jako tako gatunkowo nie mam pojęcia o czym tu mówić, z czym to sie je. Rozumiem natomiast i słyszę w tym bardzo dużo oryginalności za co ogrooomny plus ode mnie :) te padziki sobie tam na relasie ładnie śmigają w tle i tworzą cudowną przestrzeń :) ułożenie hatów też przyzwoite :) nie powiem na ogół drażnią moje uszy projekty takiego stylu :) ten wręcz przeciwnie! powrócę tutaj no i ode mnie 5


RE: Dimmed Sun - CR/SH - Zirds - 7.11.2014

Bardziej podeszło mi pod klasyczne IDMy niż pod industriale (które w owych czasach mają wiele cech wspólnych, ale jednak jedno i drugie nie są tym samym). Ciekawy utwór, tak jak ktoś w komentarzu napisał, że wszystko na początku gra jakby nie do rytmu to potem wszystko się zgrywa idealnie.


RE: Dimmed Sun - CR/SH - Knifeman - 7.11.2014

pmoze jestem tępy albo zbyt 4/4 ale na początku pogubiłem się w rytmie

perkusja ładnie cyka

1:40 - ktoś serio używa tego sampla?

dalsza cześć dyluje mi transem - taki typowy synth - zawiodłem się, bo myślałem że będzie mechanicznie

noise na wyjściu - detal ale wyszedł interesująco


RE: Dimmed Sun - CR/SH - Zirds - 8.11.2014

(7.11.2014, 23:21)Knifeman napisał(a): 1:40 - ktoś serio używa tego sampla?

Chodzi Tobie o perkusyjny RC? Ja go używam.. dodaje do perkusji odrobinę zmiękczenia :) , a z pogłosem jest przepiękny!


RE: Dimmed Sun - CR/SH - abyssMB - 9.11.2014

Świetny kawałek z niepokojącym klimatem, który pięknie się stabilizuje i scala wszystkie elementy od 2:00 minuty potem ten świetny motyw z padami / że tak powiem manific/.
Mam niedosyt pod koniec haty od 3:58 wchodzą za gwałtownie i mi słabo pasują / rozpoczynają się jakby nie w takt za gwałtownie - może lepiej niech cichutko się zaczną a potem niech ich siła narasta do pełnej głośności by potem też zniknąć powoli w oddali /, by nie były odcięte, a niedosyt bo mi brakuje przynajmniej minuty dłużej na końcu z rowinięciem tego pięknego motywu głównego z genialnymi padami od 2:00 do 3:22. To mój subiektywny punkt widzenia. Za kawałek piąteczka. Pozdro


RE: Dimmed Sun - CR/SH - Dub - 9.11.2014

Klimat spoko bardzo mi przypadł natomiast trochę mało się dzieje


RE: Dimmed Sun - CR/SH - CaffeineMC - 10.11.2014

"na początku gra jakby nie do rytmu to potem wszystko się zgrywa idealnie"

to mi się podoba, jakby przez cały kawałek szukanie rytmu

całkiem niezłe, szkoda tego na 1 sesje, więc daj odpocząć uszom i podłub ;]