MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) (/temat-progressive-chris-niers-progley-catch-me-original-mix)



Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) - chrisniers - 7.11.2014

Zapraszam do odsłuchu mojego (chyba) najbardziej znanego utworku we współpracy z wokalistką Progley :)

Aktualnie do 30 listopada trwa konkurs na remix tego utworu ale to w dziale z remix packami na naszym forum :) !
porządek musi być ! <hehe>




RE: Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) - Stiopa - 8.11.2014

Świetny kawał proga!!! Gruby kawałek, naprawdę. Fajnie się słucha, nóżka tupie, głowa lata, przyzwoity mix i melodia wpadająca w ucho, fajny lead. Wokalistka też odnalazła się w utworze, szkoda że słabo ją słychać..
Pozdrawiam


RE: Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) - MC Project - 8.11.2014

Dobry kawałek.Ja osobiście nie mam się do czego przyczepić.Masz talent więc twórz dalej.Pozdrawiam.


RE: Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) - Adamzzz - 8.11.2014

Świetna atmosfera i całkiem oryginalna melodia. W kwestii miksu nie mam sie do czego przyczepić. Gratulacje :D


RE: Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) - 9lives - 9.11.2014

Utwór poprawny, melodia fajna, pianino również. Nie podoba mi sie kick, troche mało wyraźny bass, wokal za cicho. Jeden Fx sie często powtarza co troche denerwuje ;-) Ode mnie mocne 4!


RE: Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) - MikeTrause - 9.11.2014

Kawał dobrej,solidnej roboty, piano pieknie brzmi, wokal świetny, jednak faktycznie mógłby być trochę głośniej w partiach z bitem, w pauzach jest okey :) Jedyne co mocno razi w ucho to ten kick właśnie.

Klimatycznie nic do zarzucenia. Ciekawy, nie wiejący nudą track.
Czekam na kolejne:)
Pozdrawiam


RE: Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) - Z3KE - 10.11.2014

Jedyny błąd to...wokal jest zdecydowanie za cicho, przez co utwór traci trochę ze swojego klimatu...Ale podsumowując to naprawdę kawał solidnej roboty bo naprawdę przyjemnie się tego słucha :)


RE: Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) - Revnotes - 11.11.2014

Podoba mi się, trafia w mój gust, co nie często się tutaj zdarza ;)

Wokal mógłby być wyraźniejszy, głośniejszy, poza tym jest grubo i z miłą chęcią to zremixuję. Track ma bardzo fajny klimat, jest nastrojowy, ale również taneczny, a do tego całkiem ciekawe barwy, na prawdę coś dla mnie.


RE: Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) - piral - 11.11.2014

Spory potencjał na dobry kawałek. Najbardziej nie podoba mi się kick. Moment od 2:55 ujął mnie najbardziej, nie wiem czemu. Jak znajdę czas to pomyślę o remixie.


RE: Chris Niers & Progley - Catch Me (Original Mix) - bogdandisco - 19.11.2014

Jest klimacik trzeba przyznać :) Jedyne dwa zastrzeżenia to od 0:53 leadzik za głośno no i kick jakoś mi nie leży :) Reszta jak najbardziej na plus. No i vocal wiadomo bardzo dobry :)