MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Illuminati w muzyce - Rihanna - Princess of Illuminati - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Illuminati w muzyce - Rihanna - Princess of Illuminati (/temat-illuminati-w-muzyce-rihanna-princess-of-illuminati)



Illuminati w muzyce - Rihanna - Princess of Illuminati - John Horizon - 9.11.2014

Rihanna w zamian za sławę sprzedała duszę diabłu.

Kim są Illuminati?

Nazwa „Iluminaty” oznacza oświeceni, pochodzi od lucyfera czyli niosącego światło. Iluminaci są oświeceni, ale nie w rozumieniu biblijnym, tylko doktryny okultyzmu. Ich zadaniem jest zapanować nad umysłem człowieka. Planują prowadzić dziecko od przedszkola do dorosłości. Posługują się symbolami ukrytymi np. w grach, filmach, bajkach czy też w muzyce. Tak zwany przekaz podprogowy. A jak to działa? Ten próg określa wąski zakres, w którym docierające do nas bodźce są rejestrowane przez zmysły, a zatem także przez umysł, ale my sami nie jesteśmy ich świadomi. I nie chodzi o to, że je ignorujemy, bo nie mają dla nas większego znaczenia. Mowa o tych bodźcach, które nawet przy wysilonej uwadze i koncentracji są trudne lub niemożliwe do świadomego dostrzeżenia. Jeśli na przykład jakiś obraz pojawi się na ekranie przez 50 milisekund, to świadomie go nie zarejestrujemy, choć oczy go zobaczą. Tak było na przykładzie coca coli, dzięki takim podprogowym przekazom wzrosła sprzedaż. Ale to sobie o tym poczytajcie :) Taką samą taktykę stosują iluminaci.

Przykładem jest muzyka w tym wypadku Rihanny, która jest uważana za księżniczką illuminati Zacznijmy od utworu

S&M

[Obrazek: Rihanna-SM-Video-Illuminati-Princess.jpg]

gdzie znajdują się słowa
[Obrazek: 392315_orig.jpg]

[Obrazek: m%C3%BCzik-end%C3%BCstrisi-rihanna-micha...178524.jpg]


Bardzo popularnym symbolem iluminatów jest oko horusa

[Obrazek: 9nhem]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSwdHROkRqmmKYHtKS9hFP...0E0tcxZ8sQ]


i znana piramida z okiem w środku.


Gwiazdy które czczą szatana pokazują ten znak zasłaniając jedno oko, bądź robią ,,figury'' które mają pokazywać symbole satanistyczne

[Obrazek: pw8xc]

[Obrazek: c9txi]

[Obrazek: 1dtqo]

[Obrazek: 0ciwc]

[Obrazek: dzuas]


Teledyski Rihanny są przesiąknięte okultyzmem, sprawdźcie sobie sami, jej teksty zawierają też ukryte przekazy np. w piosence We Found Love, kiedy puścimy refren od tyłu to słyszymy i love you satan.

Dodatkowo w piosence pojawia się tekst ,,Rain man" ten zwrot jest używany w wielu piosenkach i odznacza ,,Lucyfer''

w jej teledyskach jest naprawdę dużo symboliki satanistycznej, jeśli was to interesuje sprawdźcie sami :)

W kolejnych postach będę przestawiał kolejnych artystów, którzy w zamian za sławę, oddają cześć szatanowi.


RE: Illuminati w muzyce - Rihanna - Princess of Illuminati - suds - 9.11.2014

[Obrazek: slices-of-bread-you-mean-an-illuminati_fb_2251473.jpg]

w moim avatarze też można doszukać się kilku symboli


RE: Illuminati w muzyce - Rihanna - Princess of Illuminati - Łukasz - 9.11.2014

Nie wiem czy oglądałeś ale jest w przemyśle muzycznym i tam masz o wiele więcej przykładów nie tylko z Rihanną ale także z Eminemem, który kazał na siebie wołać RainMan.

Cóż nie powstrzymamy tego wszystkiego jeśli chodzi o jakiekolwiek nawiązania z illuminati. Tam w grę wchodzi na prawdę gruba gruba kasa i tylko niektórzy chcą się z tego wyrwać. Wiem że próbował się wyrwać Eminem i się mu w końcu udało że zapukali do MJ'a i też się wyrwał pięknie. Da się wyrwać ale potem wplatają wszystkie takie niesmaczne sprawy w życie typu gwałt dzieci czy jazda z narkotykami w bagażniku. No cuda na kiju nie wymyślają.

Co do całości to chciałbym się wypowiedzieć w taki sposób : ok może są illuminaci i coś próbują nam wmówić przez teledyski ale powiedzcie mi czy tutaj ktokolwiek z tego forum słucha i katuje replay z teledyskiem rihanny ? albo z teledyskami eminema czy inny tam artystów co chcą sobie zarobić. Niedługo powiemy że illuminati wzieli się z PSY bo to też jest już gwiazda wielkiego formatu. Garrix ? no kurde tylko illuminati w nim widze bo kto by takiego szczyla słuchał jakby nie stworzył tych swoich cymbałków :P Teraz się oczywiście z tego śmieje jednak no czas pokaże. Może i u nas w Polsce są jakieś gwiazdy przesiąknięte okultyzmem i szatanizmem (Behemot ? )

Dobry artykuł jednak musisz go rozwinąć bardziej :) Masz plusa że o tym gadasz mało osób wiem o illuminati.


RE: Illuminati w muzyce - Rihanna - Princess of Illuminati - Mich - 9.11.2014

[Obrazek: 978tb7.jpg]


RE: Illuminati w muzyce - Rihanna - Princess of Illuminati - John Horizon - 9.11.2014

z Polskich wokalistów to podam Ci przykład jeden

DODA

https://www.youtube.com/watch?v=wcUWdhUYKWE proszę :)


Oczywiście wiem że to temat rzeka, jest wiele interesujących faktów na ten temat. Będę dodawał kolejne posty :)


RE: Illuminati w muzyce - Rihanna - Princess of Illuminati - Knifeman - 10.11.2014

na moje trzecie oko to bardzo zręczny zabieg marketingowców aby było jak najgłośniej o tych artystach nawet wśród osób których taka muzyka nie interesuje. jak wiadomo liczy się każde wyświetlenie.


RE: Illuminati w muzyce - Rihanna - Princess of Illuminati - OProject - 10.11.2014

Amelinaci tego nie pokonasz xd
Najlepszy powód zeby nie słuchac tej muzyki to taki ze jest słaba (covery coverów, ghost producing, słabe umiejętności, wszystko takie same, robione dla kasy bla bla bla itp. itd.)
Może i coś takiego ma miejsce , kto wie... w sumie to mnie nie obchodzi bo nie słucham tej muzyki, no moze poza tym jak siedze u kumpli bo niestety leci tam nonstop xd
Tematyka olultyzmu, szatana występuje w wielu utworach (knifeman powinien o tym wiedzieć najlepiej) sam bym w nie jednym kawałku użył takich tekstów czy znaków... i co to czyni mnie satanistą... nie bo nie wierzę w boga xd


RE: Illuminati w muzyce - Rihanna - Princess of Illuminati - KAMERDYNER DRUGI - 10.11.2014

z tego co się interesuje tą tematyką satanizm według de lav... jest ostro zbliżony do humanizmu różni się tylko tym ,że są wprowadzone obrzędy i magia . a illuminaci chcą wyeliminować wszelkie religie na świecie nawet satanizm, także wszystko się miesza i wychodzi pranie mózgów zaprzeczeń.

Nie używamy capsa!
RaNi/Works