MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Simon Birch - Fuck You I'm the Best - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Simon Birch - Fuck You I'm the Best (/temat-progressive-simon-birch-fuck-you-i-m-the-best)



Simon Birch - Fuck You I'm the Best - SimonBirch - 13.11.2014

W sumie to sam niewiem jaki to gatunek ogolnie robie trance a chciałem spróbować czegoś nowego, spodziewam sie duzo krytyki ;P (wiem za długie te chordy)






RE: Simon Birch - Fuck You I'm the Best - Alex fat - 13.11.2014

Hejo. Utwor ma potencjal , i nawet caly przesluchalem , powiem ci ze gdyby mix brzmiał lepiej to i odbior by był lepszy , na tym etapie to zabardzo nieda się tego sluchac , jeśli chodzi o mix , bo muzycznie mi się podoba :), dam ci mocna 3 . :) . pozdrawiam


RE: Simon Birch - Fuck You I'm the Best - Revnotes - 13.11.2014

Od początku to co zwróciło moją uwagę to zupełny brak pogłosów, bez nich jest zbyt sucho. Słucham dalej. Aha rozumiem, bo tutaj w ogóle nie ma miksu. Czy ma to potencjał? Hmm w tej chwili trudno powiedzieć. Na pewno jest w tym wszystkim sens, któremu towarzyszy tragedia od strony technicznej.

Nie będę tak wspaniałomyślny jak kolega i ode mnie dostaniesz 2/5.


RE: Simon Birch - Fuck You I'm the Best - Mich - 14.11.2014

Stopa brzmi tracne'owo. W intrze mało się dzieje, dłuży się to. Melodia tych chordów dobra, ale ich barwa już niezbyt. I znowu mało się dzieje, utwór nieco przynudza. Drop zaskoczył, jak dla mnie nie pasuje do poprzedzającej części. Generalnie biedny aranż, niewiele się dzieje. Miks bardzo suchy i wszystkie dźwięki na siebie nachodzą, odseparowywuj je EQ, to podstawa.
Niestety też podzielam ocenę wyżej, 2 gwiazdki ;P


RE: Simon Birch - Fuck You I'm the Best - greenks - 16.11.2014

Mocne! :D


RE: Simon Birch - Fuck You I'm the Best - Stiopa - 16.11.2014

Ja to w ogóle będę krytyczny. Na głośnikach laptoka dało się tego posłuchać, bo na słuchawkach to już niestety.
Słabe, bez pomysłu i nudne, do tego poziomy tak szaleją w mixie, że masakra. Posłuchaj muzyki na poziomie, a potem swojej i zobaczysz co robisz źle.
Od 2:52 to już w ogóle nie wiem co o tym sądzić o_O
Pozdro


RE: Simon Birch - Fuck You I'm the Best - HeluCze - 16.11.2014

Dla mnie od samego początku słychać w stopie za dużo dołu, możesz tam troszkę powycinać to od razu perka nie będzie taka ciężka, bo jak na razie nie pasuje do aranżacji na początku utworu. Nie wiem czy "haty" nie są również troszkę za głośnie .. :( Jeśli chodzi o drop to chyba tutaj sidechain za bardzo pracuje... Ogólnie rzecz biorąc, popraw mix :)


RE: Simon Birch - Fuck You I'm the Best - SimonBirch - 16.11.2014

Popracuje nad tym zobacze c sie da zrobić ale no taki eksperymencik mały widać nie przypadł do gustu ;D trzeba robic swje nie świrować ;P


RE: Simon Birch - Fuck You I'm the Best - Wizzardius - 16.11.2014

Melodia od 0:45 ma mega potencjał na bardziej klimatyczną melodie. Zainspirowałeś mnie nią. Choć sam pod koniec ją rozwinąłeś nie tak jak ja bym sie tego spodziewał. A jeśli chodzi o sam wałek, to już nawet ja, gdy nigdy nie oceniam miksu od strony technicznej, tutaj musze powiedzieć, że wszystko jest bardzo zmulone.... niestety....


RE: Simon Birch - Fuck You I'm the Best - Amer - 18.11.2014

tup tap tup tap tup tap tup tap :D
Drogi Kolego na początku chcę podkreślić że w całym utworze którego dokonałeś jest.... bardzo pusto.
Druga rzecz która strasznie odpycha od słuchania z zainteresowaniem jest....brzmienie każdego instrumentu jest potężnie zamulone.
Trzecia rzecz która nie powinna rzucać się tak głęboko do serca : to że można tu wyliczać co ile paternów się coś zmienia , efekt zmian stacji w radiu.
Finalne podsumowanie wałkowanie wałkiem po stolnicy , w efekcie za bardzo zakochałeś w swym utworze iż zapomniałeś o minimalnych składowych miksu,aranżu i pokazaniu tego utworu w jak najlepszym świetle przedstawieniu własnej wizji .
Jest to standardowe brzmienie każdego kto dopiero stawia kroczki w produkcji muzyki bez obeznania się z narzędziami,pojęciami w muzyce elektronicznej i ogólnie w muzyce , twoje umiejętności są na razie automatyczne undercontrol wszytko co stworzyłeś jest podświadome zlepek przesłuchanych informacji słuchowych.

Proszę o cię byś ogarnął to bez frustracji przyjął rady do serca a następna produkcja będzie lepsza o niebo.

Pozdrawiam


RE: Simon Birch - Fuck You I'm the Best - SimonBirch - 19.11.2014

Nie jestem poczatkujacym producentem i mqmmbdlugi staz poprostu raz zrobilem w tym stylu i tyle mozliwe ze jest to track suchy bez aranzu i wgl zly ale kto nie proboje ten sie nie uczy nie wiem czy Jescze zaryzykuje robic cos w housie bo komentqrze ostro negatywne. Napewno w trance bd siedzial dalej choc pozwole sobie na eksperymenty. Pozdro