MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Robin Schulz Feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down (AJB Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Robin Schulz Feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down (AJB Remix) (/temat-progressive-robin-schulz-feat-jasmine-thompson-sun-goes-down-ajb-remix)



Robin Schulz Feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down (AJB Remix) - bogdandisco - 19.11.2014

Witam :) Proszę was o ocenki nowego remixu :) Głównie chodzi mi o ocenę mixu. Bo melodia jak to melodia jednemu się spodoba drugiemu nie :)



RE: Robin Schulz Feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down (AJB Remix) - Matthew Vertino - 19.11.2014

Powiem Ci, że generalnie brzmi dobrze, break bardzo dobrze nawet bym powiedział, ale w dropie ten lead jest trochę stłumiony. Może daj mu więcej reeverba, dodaj jeszcze jakiś layer, żeby było bardziej "soczyście", eq, może soundgoodizer? Pokombinuj. Ale remix bardzo fajny generalnie. Good job ;)


RE: Robin Schulz Feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down (AJB Remix) - Revnotes - 19.11.2014

Podoba mi się od samego początku, a przynajmniej (jest na etapie intro) na razie mi pasuje. Break down faktycznie bardzo przyjemny i ładnie wykonany, ale czy technicznie jest tak dobrze jak stwierdził mój przedmówca, to nie jestem przekonany. Moim zdaniem niskie częstotliwości zbyt mocno przeważają, robi się trochę kociołek w dole pasma. Dalej powoduje to, że drop wydaje się być cichszym od breaka, a to dosyć dziwne. Nadrabiacie pomysłem, słoneczny, komercyjny, taneczny klimat, ale nad miksem jeszcze powinniście popracować moim zdaniem.

Ogólnie jest dobrze, daję 4/5, tak trochę na zachętę, jako że jesteś nowy na forum :)


RE: Robin Schulz Feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down (AJB Remix) - Stiopa - 19.11.2014

Zgodzę się z Adamem, nie może tak być ze w brejku jest większy power, niż po nim. A dolne pasma to niestety ale trzeba mieć dobry odsłuch, bo zazwyczaj kiedy go nie mamy przesadzamy z dołem. Sam tak kiedyś miałem. Melodia natomiast mi się podoba.
Pozdrawiam


RE: Robin Schulz Feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down (AJB Remix) - bogdandisco - 19.11.2014

No faktycznie drop jest ciszej :D No ale trzeba się szkolić dalej w mixie :) Dzięki za szczere opinie :)


RE: Robin Schulz Feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down (AJB Remix) - Mich - 24.11.2014

Nawet niezły wałek. Szkoda ,że chyba niestudyjna acapella, tylko robiona przez inne osoby, bo czasem się te inne elementy przebijają i trochę zakłócają. Główne problemy miksu wymieniono, podpinam się pod nie, a aranżacyjnie nie jest źle. To piano w dropie mi subiektywnie nie przypadło do gustu, bo trochę disco-polowo gra. Wolałbym na jego miejsce jakieś swedish-house'owe synthy.
Pozdrawiam ;)


RE: Robin Schulz Feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down (AJB Remix) - bogdandisco - 25.11.2014

No niestety nie ma nigdzie studyjnej acapelli więc trzeba się ratować taką :D A tak zamiast pianka nie mogłem nic wpasować więc tak już zostało hehe